Ранна бременност?

  • 2 118
  • 52
Хм, кога най-рано може да се констатира ранна бременност?
То май ако е бременност, няма да е съвсем ранна...гледам си календарчето и дата на последна менструация...3 октомври, да ама днес сме 20 ноември, а дори след раждането на детето цикъла ми идва като часовник на 28 дни  newsm78

Купих си тест, всъщност два, дали ще отчете рпавилно ако го направя сега, че нЕАм нерви.  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Ще отчете, направи го.
Аз моя тест го правих 2 дни след закъснението и отчете.
Виж целия пост
# 2
Да, ще го отчете. А ще ни кажеш ли резултата?  Grinning
Виж целия пост
# 3
Аха, ще кажа. Ма вие все пак ситскайте палци да е отрицателен, че не умирам от желание отново да карам лятна бременност и то 4 месеца след като родих  Crazy

Виж целия пост
# 4
Ми.... EFP . Малко съм шокирана, но пък....моооооже би се радвам. Още утре ще си запиша час за преглед...и още днес ще си сложа нова лентичка, понеже съм лентоман.
Виж целия пост
# 5
Ми.... EFP . Малко съм шокирана, но пък....моооооже би се радвам. Още утре ще си запиша час за преглед...и още днес ще си сложа нова лентичка, понеже съм лентоман.

ЧЕСТИТО !!!
Виж целия пост
# 6
Ми....Честито    bouquet
Виж целия пост
# 7
Честито!!!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ха, честито   bouquet
Виж целия пост
# 9
Бравоооооооооооооо. newsm20Направо ме кефиш.И кво и е на лятната бременност?Айде и да разправяш как е минало при доктора. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
Бравоооооооооооооо. newsm20Направо ме кефиш.И кво и е на лятната бременност?Айде и да разправяш как е минало при доктора. Praynig Praynig Praynig

Ми, как кво и е...аз вирея преидмно на студено, лятото жегата мож ме довърши  Crazy


Мерси, момичета:)
Виж целия пост
# 11
ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!

  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честитооо!  bouquet

Аз родих на 16.07. ,но 2004 и много ми хареса лятното раждане. Мисля пак  Mr. Green

Утре да кажеш.
Виж целия пост
# 13
Охо, честито. Каква веселба ще е с два бебока  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Честито и от мен!  baloni Малко ще се поизгърбиш с две бебета, ама нали е за добро.
А от мен да знаеш, че и зимната бременост не е голям кеф. Аз бих предпочела лятото, но ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия