Dokoga da steriliziram vodata!

  • 493
  • 6
Kajete mami, dokoga sterilizirahte vodata na bebotsite?Moite bebi sa veche na 10 mesetsa i polovina i se chudia moga li da prikluicha veche s tova dosadno zaduljenie?
A sled tova kakva voda se dava-cheshmiana ili mineralna?
Blagodaria!
Виж целия пост
# 1
Аз преварявах ежедневно до 6м. След това започнах да редувам преварена с минерална (тази бебешката на Девин), а сега на 1г и 2 м сме изцяло на минерална. Ако ползваш минерална, следи за съдържанието й, особено ако даваш флуор, да не превишиш дозата. Иначе казват, че водата се преварява докато бебетата минат на обща храна. След това нямало смисъл.
Виж целия пост
# 2
Докогато искаш Mr. Green.Аз все още му я преварявам.Не ми пречи, защото така или иначе всеки ден си правя чай, а водата я варя в кана.Ако си решила да спираш да преваряваш, по-добре давай изворна или трапезна.За чешмяна - абсурд.Толкова е мръсна Sick.
Виж целия пост
# 3
Лекарят на Виктор ни препоръча да преваряваме водата до 1 годинка - после  Naughty от чешмата
Виж целия пост
# 4
Аз преварявах до 10тия месец...
Даже бях решила, че нещо окъснявам, а дъщеря ми като цяло е доста чувствителна...
Естествено, всичко стана постепенно... Но все пак тя си лапаше какви ли не буклуци, пък аз водата и преварявам Naughty
Виж целия пост
# 5
Никога не съм преварявала вода. Давах не минерална, тъй като тя не се препоръчва за всекидневна употреба нито за бебета, нито за възръстни. Цялото семейство и детето от бебешка възръст пием трапезна вода. На водите Предела и Девин розов етикет пише че са подходящи за кърмачета.
Виж целия пост
# 6
До 8.месец ако не се лъжа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия