Още малко стил

  • 1 498
  • 20
http://www.furla.com/pagine/bags.html

наслаждавайте се, има магазин на Витошка  Grinning
Виж целия пост
# 1
Karen, благодаря ти, върна ме във времето, когато можех да си позволявам такива красоти. Furla ми е любимата марка, имам си една чанта от там и я пазя като очите си, че май само тя ще ми остане
Виж целия пост
# 2
Насладих се Grinning. Има доста хубави нещица.
Виж целия пост
# 3
Е-е-е-х аз съм луда по чанти,мога да си купувам в несвяст.Има много хубави модели,една червена и пухкава направо ми събра очичките ShockedАма за съжаление,6те си остана само с гледането май Tired
Виж целия пост
# 4
И аз си изплакнах очите, и май само с това ще си остана Mr. Green.
Виж целия пост
# 5
И аз си изплакнах очите, и май само с това ще си остана Mr. Green.
и аз така
Виж целия пост
# 6
И аз си изплакнах очите, и май само с това ще си остана Mr. Green.
и аз така

И аз. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз си изплакнах очите, и май само с това ще си остана Mr. Green.
и аз така

И аз. Mr. Green

Хайде и аз Laughing
Виж целия пост
# 8
http://www.furla.com/pagine/articolo4505.html
имам същата чанта на bullagi, но червено и черно. Нито веднъж не я носих...купих си я ей така досрамя ме, защото седях дълго в магазина. а е толкова хубава
Виж целия пост
# 9
 Jezabel , ако тази е тази с пухчетата, която ти харесва, да знаеш, че я мернах в магазина на Витошка като минавах днес край него  Wink Не съм влизала и не зная колко струва  Laughing
Виж целия пост
# 10
Това е класика в жанра. Само дето на Витошка цените са доста завишени.
Виж целия пост
# 11
много яко тва 4анте  Grinning                                                         и тва



я кажете как са цените на 4антите по Витошка, да сравня. Тук има от 6, 10, 12, 20, 25 ?, 4анти от този тип.
За марките като Гу4и ноу комент, от 600?  до 14000? на Луис Витон. Shocked
Виж целия пост
# 12
Тея, тук във Фурла не можеш да намериш чанта за 6 Евро. Това направо е абсурд. За това казах, че са много завишени цените. От 200 лв нагоре...........
Виж целия пост
# 13
200 цирки да им излезнат #Cussing out ШЪ мина и без тяхните чанти Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Прекрасни са наистина нооооо #Crazy.......подкрепям мнението на Lilly....sorry Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия