киди-сироп?!

  • 1 750
  • 6
момичета кажете се впечатленията за този сироп
аз мисля да го давам за да стимулира апетита на мъника newsm78
Виж целия пост
# 1
За витамините КИДИ ли става въпрос newsm78
Ако е за тях Дани ги пи през лятото,но повишаване на апетит аз не видях.Пи ги точно 1 месец.Сега ще му ги давам пак - били много хубави витамини,но вкусът им е ужасен Sick.
Виж целия пост
# 2
Преди два дни купих сиропа и аз, защото исках някакви витамини и ми препоръчаха тези. Първия ден бебочката си изпи дозата с лъжичка. на втория почна да се мръщи и аз допих остатъка. Вкусът е наистина отврат, как са го направили такъв за бебета и малки деца не знам. Хем е много силен концентрат на портокал, хем има един такъв вкус "на химия". Аз бих го пила само по принуда, но ще пробвам пак с малката. Иначе пише, че е с лизин (важна аминокиселина) и подпомага физическото и умсвено развитие на детето през периода на растеж.
Виж целия пост
# 3
Не разчитай на Киди. Аз не съм доволна от тях. При нас единствено  Мултисанустолът е повишавал апетита.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм доволна от него. Нито той, нито Мултисаностола ни е повишавал апетита или пък имунитета. Аз съм доволна единствено от Мултивитамол на д-р Тайс, но пък мисля, че действието на тези витамини е индивидуално и на вас Киди може да помогне.
Виж целия пост
# 5
Видях, че сте по-малки от нас, а на почти всички мулти витамини пише над 1 г.
Най добре питай педиатъра ви. Аз специално питах моята за тези витамини, т.к. тук при нас на ена от аптеките са на 1/2 цена (в срок са още дълго) и мислех да взема но от аптеката миу казаха "щом сте на 10м. питайте".
Нашия педиатът ми каза "ами те повишават апетита" и ми каза да взема мултисаностол (на който също пише че повишава апетита)
Виж целия пост
# 6
За повишаване на апетита сме ползвали Пиковит сироп ,а по време на последното ни боледуване ни изписаха Киди сироп. Моето дете го пие безпроблемно, всяка сутрин си взема дозаторната чашка и сам си го пие, (но той е на 3г.). Честно да си кажа, май предпочитам Киди сиропа пред пиковит. Обаче всичко е индивидуално, нали виждаш, колкото майки толкова и мнения по въпроса. Може все пак да се консултираш с лекар, въпреки че на нас и двата сиропа бяха изписани от лекари, обаче не всеки оказва нужното действие върху детето. Успех в намирането на подходящия за вас витаминен сироп Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия