Житие и миткане на гре6наго Тедсана

  • 1 590
  • 21
Да се похваляи аз.
Лятото се мина и аз след като посре6тах и изпра6тах тука , ето 4е дойде и моя ред да се поразвихря по пъти6тата. Първо се разходих до родината.Много ми хареса като цяло, но разбира се трябва да изклу4а мрънкането на ба6та ми, невъзможните лели в НОИ и трътките в полицията.Ина4е Боза и кебап4ета до откат.
 smile3521
После си дойдох на родна немска по4ва и запо4на някак си да не ме свърта. newsm78С много мъка се докопах до компа и докато 4ета какво сте я надробили в мое отсъствие и френските моми се разприказваха за при4ески. Лелле, плеснах се аз по 4елото и се замислих: Аджеба, не се ли прекарах аз, 4е докато си бях в Софето, не си направих нов фасон, ми сега съм се присетила ooooh!. И нали съм си устато и даже кат мисля ми се 4уват мислите във виртуалното пространство, а пък на мамите тука у6ите им като на хрътки, нали разбирате, и ме до4у На6а Фидя Mr. Green И пак на 6ега ли бе6е, на майтап ли, ама ми вика ИДВАЙ. Ми ти добре, ама аз я предупредих Naughty: внимавай, верно 6те дойда, а тя ми се връцка и се хили. smile3534... и Моя милост ....взе 4е й се натресе с цялото си достолепие от 4орли, цайси, торбата с приказките и клуките и един буркан дома6на царска тур6ийка (мое производство. Тъй де аз кат бъркам лутеницата не се забраждам Wink )
Вивита, много ви е готина гарата, 6а знай6 Peace
Та да разправям...
Пристигам аз в едно село, на една гара.. отсре6та една рафинерия и пу6ек навсякъде.А от Катя и банда, тцъ Confused Викам си, божееее, сега ме зарязаха тука. Ама не Laughing Свирка една кола отстрани и Фиди маха с ръка насре6та.
Първа сре6та с Бандата:
Ами запо4нахме с инструкцията: АЗ НЕ СЪМ ЛЕЛЯ Naughty , а КАКА Flutter Тъй де, младо пар4е съм и бръ4ките о6те не се виждат. newsm03
............................................
Много се харесахме с разбойника и бандитката. Ама така е готини хора на едно място, как да не се харесат Whistling
После на кафе и раздумка. И после ме натовариха на колата и ме подкараха на панорамна разходка из град4ето.
И през цялото време бяхме така blahblah blahblah Mr. Green
А какво се го6тавахме, а?
Голяма работа бе6е. Изреждам менуто: Хавайско пиле, медитерански картофки,
немска салата със старозагорска жилка и калифорнийско вино (уважихме Джънгъл4ето newsm22 newsm24 newsm26)
И така ве4ерта на продължението на виното на Джънгъл4ето Drunk сабахлем осъмнах с нов фасон. 4ервена.Хубавица. newsm56 4470 af Обадих се на мъжа на гарата да търси мацката с бялото яке. Той се ухили, ама не разбра за какво му го казвам.( А на гарата ме попита: Извинете, госпожице, а на Вас якето бяло ли ви е?)Бяло, бе сине май4ин, само жена ти подновена smile3533
Та паднаха игри при Фиданката. Семейството е просто страхотно и вси4ки ме приеха с топлина и много приятелски. Бандитката ми показа принцеските си корона и рокля, но мама забрани да се обли4а и бяхме малко тъжни. А разбойника ми разказа за драмати4ната си сре6та с един истински и много голям кон ...
Ами това е .........
Сега ги 4акам да ми дойдат на гости .




ОФФ: Сори, 4е 4ак сега пускам темата, но днес бях на работа и там на компа форума не ми се отвори smile3511

За фото давам албума на Фид, 4е нямам време да ги ка4вам аз

http://debelanata69.multiply.com/photos/album/6



Виж целия пост
# 1
Ми то к'во да кажа... пак сте си изкарали царски!!!!!!!!!   Party Heart EyesИ пак благородно ви завидях!!!!  Hug На мен кога някой ще ми дойде на гостииииии????? И кога ще ми излезе късмета да се срещна на живо с мами от форума??  Sad
А за снимките.... те говорят повече от думите! Ама и как ти отиват дечурлигатааааааааа  Mr. Green  Flutter
Виж целия пост
# 2
Я дай тука отчет на пишман флизьорката - хареса ли те Томазини или не?
Виж целия пост
# 3
Така, така..то при Фиди все човек на прически го избива....дечкото даже сама се подстрига Mr. Green. Теди....само се боядисвахте или се подстригвахте?Преди косата като че ли по дьлга ти беше. Ми страхотна промяна Hug
Това вино на Джьнгьлчето бездьнно бре Grinning. Големи сте купонджийки Hug
Снимките са много сладки...а аз си харесах и ветрилото и малката цигулка на стената Heart Eyes. Много уютно. Сладурки сте вие, а с децата голяма игра е била Grinning
Казвайте сега каква е таз немска салата сьс старозагорска жилка Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Така, така..то при Фиди все човек на прически го избива....дечкото даже сама се подстрига Mr. Green. Теди....само се боядисвахте или се подстригвахте?Преди косата като че ли по дьлга ти беше. Ми страхотна промяна Hug
Това вино на Джьнгьлчето бездьнно бре Grinning. Големи сте купонджийки Hug

I podstrigwane ima6e. Katq zaqwi, 4e w bg sa me omaskarili i minah prez fabrikata na Fid....4e tq nali e podhwanala cqloto semejstwo, 4e i na forumski valni e minala Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Така, така..то при Фиди все човек на прически го избива....дечкото даже сама се подстрига Mr. Green. Теди....само се боядисвахте или се подстригвахте?Преди косата като че ли по дьлга ти беше. Ми страхотна промяна Hug
Това вино на Джьнгьлчето бездьнно бре Grinning. Големи сте купонджийки Hug

I podstrigwane ima6e. Katq zaqwi, 4e w bg sa me omaskarili i minah prez fabrikata na Fid....4e tq nali e podhwanala cqloto semejstwo, 4e i na forumski e minala Mr. Green

Честита прическа!!!  bouquet Личи си че сте си изкарали страхотно!!! Simple Smile А на теб наистина много добре ти стои - БРАВО НА ФИДИ ! Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 6
Да ама аз ти видях снимките още вчерааааааааааааааа smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Много сте готини! Ама гледам разбойника направо се е влюбил в теб! Party Party Party Party
А Фиди що я няма на снимките?
Цветът много ти отива! Браво на фризьорката Wink Wink Wink Wink

П.С
Пък на мен никой не ми идва на гостииииииииииииииии newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 7

Пък на мен никой не ми идва на гостииииииииииииииии newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Нидей рива ами фащай първия влак за село и у нас! Hug
Най мноу дубрье чи тъ чакъм с утворени убятия Laughing
Виж целия пост
# 8
Сладурани. Младежите гледам добре са те забавлявали Тедсанче. Е, така е - покрай децата празно няма Crazy Laughing
Честита прически - поздравления за Фидорич  bouquet
И сега не разбрах оставихте ли за нас от виното на Джънгълче - мноооого обичам Калифорнийско червено вино Flutter
Виж целия пост
# 9
И сега не разбрах оставихте ли за нас от виното на Джънгълче - мноооого обичам Калифорнийско червено вино Flutter
Ами ти порано да си беше дала заявката Mr. Green
Видяхме му дъното на шишето, унесени в разкази за моето миткалстване по белия свят и разглеждане на снимките от него Whistling
Че и от баницата не остана Laughing
Виж целия пост
# 10
какво да кажа  - големи сте ми сладуранки . тедсан4е  4естита при4еска Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ей, ама как ме е яд smile3515....аз следобеда съм на фризьор и като няма наблизо некоя Фиданка да ме подстриже  Sad ще ходя да ме окипазяват...

Тедка, так ти е по-добре косичката, ама виж и ти каква си чуплива Mr. Green
Моята коса 10 цвята, къдрава и на никъде не стои...а че Катето си е мастър - признали сме я Hug
И аз като първа клю клю чакам да кажеш как е реагирал Томасито като е видял новата жена smile3503

Благородно ви завидях  Hug newsm51 а бандита много сладък (ей тук много ме кефи  Two Hearts още от сега налита на какички Mr. Green...ама и той май е минал скоро под ножицата на мама Mr. Green

А и чакам рецептичката за Хавайското пиле Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Ei,stra6ni ste...,ama  6to ne kazvate ,4e ima nablizo friziorski salon....a az tarsia pri nas ... newsm03 ....
BRAVO NA VAS
Виж целия пост
# 13
Честита прическа.  bouquet Добре ти стои. Гледам по снимките, че добре сте zабавлявали  Wink

Я кажи, ти какво правиш по НОИ, че да те ядосват?
Жалко, че не успяхме да се видим. Confused
Виж целия пост
# 14
Я кажи, ти какво правиш по НОИ, че да те ядосват?
Жалко, че не успяхме да се видим. Confused

В Нои исках да си оправя "задълженията" към здравната каса.Първо служителката има6е една приятелка на гости и й трябваха доста покани та да ми обърне внимание. После си попълних формулярите за минал период и за бъде6т период. После ме върнаха да си снимам паспорта. После ми казаха, 4е им трябват пе4атите от последните 5 години откакто съм в Германия. То добре ама аз съм с нов паспорт от миналата година. После ме пратиха в полицията там да съм си извадела уверение, 4е не съм била в БГ. Попитаха ме дали имам ЛИ4ЕН ЛЕКАР В БГ #Crazy Добре 4е мама ме изтегли за яката навън ина4е 6тях да й ско4а на врата на оная  #Cussing out
Тамън мама ме бе6е успокоила с две кебап4ета и в полицията пак се развиках #2gunfire

Ина4е мнго жалко, 4е не се видяхме на по пасти4ка Sad Blush Ама аз съм си виновна, 4е се мотах и не се обадих по-рано ooooh! Tired

И аз като първа клю клю чакам да кажеш как е реагирал Томасито като е видял новата жена smile3503................
 а бандита много сладък (ей тук много ме кефи Two Hearts още от сега налита на какички Mr. Green...ама и той май е минал скоро под ножицата на мама Mr. Green

Томасито се ококори като на захарно петле newsm09 Заяви, 4е съм много хубава и доста 6тяхме да запотим прозоците, но брат ми си дойде и омаскари мероприятието smile3512
А за бандита..не знам за6то Фид го е кръстила така newsm78 Ми той си е лиубовник и половина newsm53 А какви езици пуска.. smile3521 мани-мани Mr. Green Mr. Green



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия