Преоценени маркови дрехи?

  • 171 588
  • 199
 Вече на два пъти виждам такива магазини из София,но от маршрутката.Досега не съм влизала в такъв и ми е интересно. Какво предлагат? Всякакъв асортимент-блузи,панталони,якета? Дефектни ли са? Защо са преоценени? И колко са по-евтини?  Струва ли си да ходя,за да ги разгледам? Че откъм свободно време съм много зле.
Виж целия пост
# 1
Има един такъв на Черковна преди моста. За дефекти до сега не съм виждала. Дрехите наистина са хубави и са доста по евтини от тези по Витошка. А доколкото знам от момичетата в магазина са май контрабанда но не го казаха направо.Ако имаш желание посети този има какво да си харесаш. Мъж ми само от там пазарува откакто го заведох.
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам тези дрехи са конфискувани.Има магазин и на Хладилника, в Мототехника.Дрехите наистина са маркови.Не са с дефекти.
Виж целия пост
# 3
А къде по-точно се намират тези магазини?
Виж целия пост
# 4
Чакайте бе хора това не са преоценени маркови стоки, нали им разбиха цеха където ги шият в Пловдив и няколко дена след това въпросните магазини не работеха  Thinking
До нас има три такива магазина, единият е на ул. Гео Милев, на ул. Лидице и третият се намира зад м-н Фантастико м/у блоковете. Няколко пъти съм ходила и на Мадрид в един такъв магазин и там има същите неща + някой които са с доста завишена цена, но съм забелязала че на повечето етикети пише, че са турски. Иначе с преоценени стоки т.е с дефекти някакви съм попадала на два такива магазина единият е до магазина на Ню Рок в една пресечка на Графа и другият беше в кв. Иван Вазов / коя улица не помня/ имаше магазин на Мейсънс, но май пак там ги шиеха.
Виж целия пост
# 5
Почти всичко е turkish blend и то не е от качествения! Супер дървени дрехи продават, не е нужно дори да си разбирач като видиш тениска на CK и видиш от какво и най-вече как е ушита да се сетиш, че е пълно менте, което от магазините за 1Евро можеш да си купиш в Турция #Cussing out Преди 1-2 години купих по грешка на мъжа ми 2 блузи от там, но в последствие си ги носи само вкъщи.................щото бяха много "читави" (говоря за м-а на Черковна, за другите не знам-нямам и намерение да разбирам)
Виж целия пост
# 6
Има един магазин,който е с преоценени стоки на Fan Point.Зад съдебната палата,до стил 99 се намира.
Виж целия пост
# 7
Магазини "Маркови грехи на ниски цени" има на ул. "Ангел Кънчев", на "6-ти септември", на "Солунска". Незнам колко са оригинални, но има хубави неща. По принцип там дрехите се водят дефектни, но аз съм уцелвала и без. На спирката на Спортната палата има също подобен магазин. Там сигурно наистина са оригинални нещата, защото си харесах един суитчер на "Есприт" за 40лв. Ако не е оригинален, значи е скъп.
Виж целия пост
# 8
Има един магазин,който е с преоценени стоки на Fan Point.Зад съдебната палата,до стил 99 се намира.

Можеш ли малко по-точно да ми обясниш?
Къде е този Стил99,не съм виждала там,аз и не съм ходила скоро де. Blush
Виж целия пост
# 9
В OUTLET купувате маркови дрехи три-четири пъти по-евтино
НОВИНАР

През последните няколко месеца в по-Големите градове у нас се появиха магазини, на чиито фирмени табели пише OUTLET, т.е. продажба на дребно. В тях се предлагат маркови дрехи, обувки и аксесоари, които са или единични бройки, или поостарели (от миналогодишна колекция, да речем), или с малки дефекти. Цените им са доста по-ниски в сравнение с тези в редовните магазини.

Ако сте фен на спортно-елегантния стил, отбийте се в OUTLET-а на столичната улица "Княз Борис I", където се продават дрехи на реномираната марка "Райфел". Мъжките якета там струват 90 лв., мъжките джинси - 50 лв., колкото дамските дънки в кафяво, зелено и синьо.

Много актуалните напоследък вълнени елеци с поло-яка са на цена 30 лв. На съседния щендер висят дамски зимни якета, на чиито етикети пише 120 лв. На рафта до витрината пък се кипрят ботуши от естествена кожа, обагрени в почти всички цветове на дъгата, които биха украсили женските крака срещу 129 лв.

На софийската улица "Княз Борис I" има още един OUTLET - на марката "Фан Пойнт". В него можете да намерите


качествени суичъри за 20 лв., блузи за 15 и 18 лв.


поли и панталони за 22 и 25 лв. На витрината е написано, че стоката е с фабрични дефекти - за да се избегнат евентуални препирни с клиентите.
Дефектни и поизостанали дрехи "Райфел" и "Фан Пойнт" се продават и в съвсем нов, просторен и луксозен магазин в кв. "Банишора". Там обаче цените са доста по-солени - за суичър трябва да платите 32, 35 или 40 лв., за миниполичка - от 40 до 55 лв., за джинси - между 35 и 50 лв., а за дънки - от 30 до 55 лв.

Луксозен OUTLET има и на ул. "Позитано". В него очите бързо се пълнят, а портфейлите още по-бързо олекват - виновници са дрехите на "Ескада", "Бети Баркли" и други реномирани марки. Дълга бежова жилетка, чиято яка е украсена с маниста например, е намалена от 1690 лв. на 591 лв.


Ултрамодерно оранжево късо сако на "Туци"


е с нова цена 155 лв., старата е 390 лв. Елегантен дамски тъмнокафяв зимен панталон на "Бети Баркли", струвал преди няколко месеца 170 лв., сега се предлага за 69 лв.

Ако имате нужда от официален дамски костюм, тук ви очаква един червен шедьовър също на "Бети Баркли" (панталон плюс сако), чиято цена от 400 лв. вече е свалена на 159 лв. Розови дънки на италианската марка "Итиере" пък ще греят на вас срещу 150 лв. (преди това са стрували 625 лв.).
Не са забравени и мъжете - топло зимно яке Kenvello се продава за 60 лв., почти три пъти по-малко от старата му цена 175 лв. Костюми на "Ескада" от фина вълна струват 300 лв. - наполовина отколкото преди година.
В кв. "Иван Вазов" също има OUTLET. Евентуална покупка в него би изпразнила портфейла ви поне с четвърт хилядарка. Внимание, дами! Страхотни черни ботушки на "Роберто Ботичели", които се състоят от три части (т.е. може да се използват и като боти, и като чизми, понеже са съединени помежду си с ципове), са намалени от 760 лв. на 380 лв.


С палто от розов кашмир на "Валентино"


ще изглеждате като принцеса - неговата цена сега е 1545 лв., а доскоро е била 4090 лв.

Ако предпочитате дамските дънки на "Фере", ще откриете желаната глезотийка за 140 лв., т.е. на половин цена. Луксозните черни боти на "Роберто Кавали" пък са намалени четири пъти - от 1235 лв. на 290 лв.
В суперлъскавия бутик мъжете, уважаващи реномираните марки, биха открили качествени костюми, продавани доскоро за 1620 лв., а сега за 550 лв. По случай Коледа те могат да си направят чудесен подарък, купувайки разкошно кашмирено палто за 880 лв., чиято стара цена е 3090 лв. Предлагат се и балтони по 390 и 360 лв., намалени съответно от 1500 и 1200 лв.
Виж целия пост
# 10
Магазини "Маркови грехи на ниски цени" има на ул. "Ангел Кънчев", на "6-ти септември", на "Солунска".
Аз от тези магазини съм си купувала 2-3 дънки, които нося вече година. Цените им са около 30 лв. и наистина можеш да попаднеш на много хубави неща. Брат ми миналото лято си беше накупил няколко t-shirts, които все още си носи и те бяха около 10 лв.
Има и още един такъв магазин. Намира се на "Васил Левски", до "Раковски".
Виж целия пост
# 11
Уау... зяпнах от тези цени... Ако случайно се намъкна в магазин и видя ботуши за 2000лв, сигурно ще се смаля като мацката от рекламата на CIF и DOMESTOS  #Crazy... За тез пари ще си купя някаква таратайка да ме вози, пък ку ще и боса да натискам педалите  Mr. Green Чеи с намалението нещо не ме привличат...
Виж целия пост
# 12
И аз, подмамена от табелата, съм влизала в такъв магазин - този на "Васил Левски". Има по-спортни дрехи, нищо не ми хвана окото, а дънките пък никак не ми харесаха. Накрая си взех една блузка, но нямах време да меря.  Вкъщи разбрах, че ръкавите са й до-о-ста дългички, за разлика от останалата част - доста късичка. Шита като за маймунка.  Grinning
Виж целия пост
# 13
в Бургас също има няколко такива магазина. Аз също зная че са за конфискувани стоки (макар че наистина пише преоценени). Цените не са особено ниски, но пък има много различни от другаде дрешки. Много малък процент от дрехите е с дефект и са наистина на смешни цени. Виждала съм долници, които явно са неправилно съхранявани и с петна от мухъл за по 10 лв. - май бяха Актив  newsm78. Аз съм си купувала само едни джинси, намалени на 10 лв. защото горе до колана бяха изцапани с машинно масло, което излезе напълно на второто пране. Джинсите са Фиш бон, летни, тънко рае,  сетлосини. Много си ги харесвам . Съпруга ми често си пазари от магазин за контрабандни стоки, цените не са никак евтини, но дрехите наистина са супер. Аз нещо хич не се сещам да ги обикалям тези магазини.
Виж целия пост
# 14
момичета, к`ви контрабандни стоки, бе?!? Абсолютно се присъединявам към Валерия, че това са дрехи шити в БГ, голяма част в Девин.
Вие представяте ли си за какви количества, заловени по митниците денкове би ставало въпрос, при положение, че в София има по 3-4 магазина във всеки един квартал.
Поредният мит, а нали ни е гладно окото...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия