Имам огромно желание да се видим...СРЕЩА

  • 1 793
  • 22
Отдавна не съм писала тук по ред причини... Confused Но както и да е. Много искам да организираме една среща... Много от вас обещаваха, че ще дойдат.... ХА сега да видим Grinning Grinning Grinning Grinning Аз ще намеря и резервирам заведение само да кажете, тези, които имате желание. Става въпрос за декември - датата може да изберем и по- късно(утре-други ден). Хайде умирам си да се съберем за по едно Mr. Green Mr. Green Mr. Green cheers beer Drunk  girluu  girluu  girluu newsm81 Хайде стига емотикони - чакам желаещи и удобни дати Grinning
Виж целия пост
# 1
Аз искам Mr. Green
Обаче сигурно става въпрос за София Tired
Виж целия пост
# 2
И аз искам, за съжаление не ми е удобно вечер, защото в това време трудно се пътува.
Другата седмица на 7 мога да съм в София, но около обяд, ако се съберем повече хора за мини срещичка....ще се радвам много Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
  Много искам да организираме една среща... Много от вас обещаваха, че ще дойдат.... ХА сега да видим Grinning Grinning Grinning Grinning Аз ще намеря и резервирам заведение само да кажете, тези, които имате желание. Става въпрос за декември - датата може да изберем и по- късно(утре-други ден). Хайде умирам си да се съберем за по едно Mr. Green Mr. Green Mr. Green cheers beer Drunk girluu girluu girluu newsm81 Хайде стига емотикони - чакам желаещи и удобни дати Grinning

Simple Smile Grinning Laughing
Аз съм ЗА, особенно ако резервираш заведение през декември във Флорида - кеф !!!
Виж целия пост
# 4
Аз пък имам тъ към София, но чак на 23.12., а тая дата хич не е удобна за срещи. Та и ние ще пропуснем, а много ми се иска да се видим. Обаче ви пожелавам приятно прекарване и да качите снимки поне виртуално да усетим атмосферата. Grinning
Виж целия пост
# 5
И аз съм ЗА! В кой град ще е срещата, обаче newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз съм ЗА! В кой град ще е срещата, обаче newsm78
Виж целия пост
# 7
За София става въпрос...
И аз искам, за съжаление не ми е удобно вечер, защото в това време трудно се пътува.
Другата седмица на 7 мога да съм в София, но около обяд, ако се съберем повече хора за мини срещичка....ще се радвам много Heart Eyes
Аз пък имам тъ към София, но чак на 23.12., а тая дата хич не е удобна за срещи. Та и ние ще пропуснем, а много ми се иска да се видим. Обаче ви пожелавам приятно прекарване и да качите снимки поне виртуално да усетим атмосферата. Grinning

Ва и Ренци щом ще идвате ще се видим за по кафе - задължително!!! На лични ще ви дам телефона да звъннете като сте там Grinning Няма да пропускаме егати - от кога го чакам този момент  bouquet
Никой не е предложил дати затуй айде аз - какво ще кажете за 16 декември newsm12
Виж целия пост
# 8
А за тез извън София вълците ги яли Crossing Arms Пак никакво зачитане на моите чувства Crossing Arms
Ако има някой път към моя град да всири и отсирва
Виж целия пост
# 9
А за тез извън София вълците ги яли Crossing Arms Пак никакво зачитане на моите чувства Crossing Arms
Ако има някой път към моя град да всири и отсирва
EEEEEEEEEEE Хераааа недей така Sad Много искам да се видим и с теб. Какво да направя, че съм от София... Ако имаме път към Стара Загора задължително ще кажа!!! Обещавам
Виж целия пост
# 10
Аз съм за,засега,пусни анкета за дните,най-добре
Хера Hug
Виж целия пост
# 11
И аз съм ЗА 16-ти. Наистина, пусни една анкета. Първо ще гласуваме за ден, а после и за заведение.
Виж целия пост
# 12
Ух, не можах да сложа анкета... Малко съм смотана ама не мога Embarassed Embarassed Embarassed Не ми го дава като опция... Ще помоля някой от модераторите да го направи ако може. Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз искам да се запознаем,къде ще бъде срещата?В унгарския ли? Laughing
Виж целия пост
# 14
Ами за унгарския го мисля  Laughing ти от къде знаеш Wink? То няма много желаещи, но колкото - толкова Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия