Всичко по 5 паунда http://www.everything5pounds.com/

  • 177 352
  • 691
Случайно открих този сайт,но не намерих тема за него във форума.

http://www.everything5pounds.com/
Всичко е по 5 паунда -обувки ,палта,рокли...
Има доставка до България ,мисля че цената зависи от килограмите

Ако някой е поръчвал нека да сподели как са нещата като качество!
Виж целия пост
# 1
Изглежда интересно, сега си направих акаунт, да видим колко ще ми иска за доставка Simple Smile

Редактирам се: Доставката е само до UK адрес, за 5 неща ( малко под 3 кг) ми иска 8 и нещо паунда.
Няма особено голям избор на стоки.
Виж целия пост
# 2
Мерси за новата темичка-изпробвах с един суитчер -в кошницата ми стана на 4,27 паунда и ми сложи доставка-общо стана 7,26 паунда -пишеше на 0,500 гр е това,сигурно е на кг.Но като си написах адреса и страната,ми искаше да избера града от падащото меню,а там моя го нямаше  newsm78Писах Варна като най-близък-и стоеше на адреса пощ,код,моя град и Варна ,не знам дали няма да има проблеми ,плащане има и чрез Пейпал  bouquet 
Виж целия пост
# 3
Мерси за новата темичка-изпробвах с един суитчер -в кошницата ми стана на 4,27 паунда и ми сложи доставка-общо стана 7,26 паунда -пишеше на 0,500 гр е това,сигурно е на кг.Но като си написах адреса и страната,ми искаше да избера града от падащото меню,а там моя го нямаше  newsm78Писах Варна като най-близък-и стоеше на адреса пощ,код,моя град и Варна ,не знам дали няма да има проблеми ,плащане има и чрез Пейпал  bouquet 
Отгоре си пишеш града, а това с падащото меню е county- област Peace
Виж целия пост
# 4
E да де ,ясно,ама Добрич си е Добричка област  Rolling Eyes Както и да е ,май ще се пробвам ,пък ще видим.Само дето асортимента ми се вижда малко оскъден  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Оскъден е, да, но пък ако се нацели това, което харесваш е супер.

Само че на мен ми изписа, че не може да ми изпрати до тази държава ( България)  newsm78
Виж целия пост
# 6
аз пък почти стигнах до плащане,спрях се на Пейпала,предпоследната стъпка ,поиска ми  за международен транспорт 7,24 паунда за една блуза под 0,500 кг
Виж целия пост
# 7
Пробвах и аз , но ми изписва че няма доставка до Бг.
Виж целия пост
# 8
 Thinkingстранно, мен за едни ботуши с доставката ми излезе 10 паунда newsm78(но не съм поръчала)само пробвах
Виж целия пост
# 9
За чанта и шапка , доставка 9.80 паунда ! Само за чантата 7.90 !

Регистрирах се, дава ми доставка до БГ, без проблем, но за сега не смятам да поръчвам !
Виж целия пост
# 10
Много интересен сайт Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз пуснах пробна поръчка с 2 чифта боти - изписа ми, че не могат да се доставят до България и затова пуснах до английски адрес - 5.15 паунда за 1.450 кг. Играх си да слагам и да махам продукти - за едни боти 0.700 грама доставката е 2.65 паунда, за 3 чифта боти по 0.700 грама доставката е 8.65. Излиза, че ако си пусна поотделно трите чифта ще ми излезе по-евтино. Първо избрах да платя с Пейпал, но не от акаунта си, а с карта - не прие никаква. Върнах се в сайта и избрах плащане директно с карта и стана. Сега да видим дали ще получа нещо.
Виж целия пост
# 12
Чакаме отзиви тогава как е качеството.
Виж целия пост
# 13
не е лош най този сайт Simple Smile
може да си намери нещичко човек.
пишете като ви дойдат нещата как са като качество.

опитах се да поръчам снощи, но за 3 неща общо 15 паунда ми изписа и 15 за доставка...
ще имат да вземат Simple Smile
отказвам се!
Виж целия пост
# 14
Значи няма доставка до България
 Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия