Парфюмни размисли и страсти - 93

  • 30 999
  • 727
# 660
Моля някоя от вас да напише нещичко за Tabacco Vanille и  Noir de Noir на Том Форд  PraynigОт снощи съм с едни размисли и страсти.. newsm78 Може и усмирителна ризка да ми предложите, май е по-уместно, защото аха да вземе един от двата съвсем насляпо
Виж целия пост
# 661
Получих Версаче Ванитас,наистина прилича на Жадор,но е по лека версия,както каза Карен.Ще го предложа в размените.
Виж целия пост
# 662
Моля някоя от вас да напише нещичко за Tabacco Vanille и  Noir de Noir на Том Форд  PraynigОт снощи съм с едни размисли и страсти.. newsm78 Може и усмирителна ризка да ми предложите, май е по-уместно, защото аха да вземе един от двата съвсем насляпо
Който и да вземеш няма,да сгрешиш Wink
Първия не познавам,но много съм чела за него и познавайки доста от тази серия съм убедена,че си струва всяка стотинка,втория Heart Eyes....чакам подходящия момент,да си го сложа под възглавницата Joy
Не съм в настроение за писания Embarassed
Виж целия пост
# 663
Колко дена мълчала,
ни дума, ни вопъл, ни стон...

Е те, чЕках, чЕках, изчЕках се Кръстницата да благоволи да се разходи по въпроса с Ароматичния Елексир на Клиник. Сменила визията и мълчи като ятак. Рекох да  я калесам с печен петел и питка, и пълна бъчонка  omm beer2cook, белким проговори...
Joy Hug
Няма какво да каже кръстницата ти! Така ме увъртоли ежедневието вчера вечер и днес цял ден, че и сега на работа, та не съм стигнала до него и до всичките JHAG... Ще прощаваш, Наталка и ти Оле, но още нямам сведения. Дано утре ме оставят на мира и да се отдам на това удоволствие. Когато имам впечатления, ще пиша, обещала съм. Hug
Виж целия пост
# 664
Благодаря ти много ,съвсем мъничко ми трябваше някой да ме насърчи ,за да преглътна тази цена и да го поръчам   bouquet
Виж целия пост
# 665
Благодаря ти много ,съвсем мъничко ми трябваше някой да ме насърчи ,за да преглътна тази цена и да го поръчам   bouquet
Майкоуууу ooooh! имало и по-луди от мен,успокоих се Laughing
Виж целия пост
# 666
Вени, 4естито    bouquet  bouquet  bouquetМного е красива Хабанита ПП имам от тази с помпата и си преливам в 10 млл ШиШенца, и странното е , 4е и при мен из4езват от ШиШенцето newsm78, и направо ме бооли сърцето..За това си взех и една стоти4ка едт,(по4ти 200 мл Хабанита  100 едт и 100 пп Shocked) май имам нужда от усмирителна риза Joy

sl, благодаря ти  Hug  bouquet Всички казвате, че Хабанита изчезва от наливните шишенца, ама кво да правя, като ПП го продават само сплаш.. Cry Направо сърцето ми ще се пръсне, ако ми изчезва ценната течност ей така....
Между другото, тъй като търся Хабанита пп от повече от година, ми направи впечатление, че самите Молинар на сайта си не предлагат 100 мл. бутилка ПП. Нея вече отдавна я има само в и-бей. Някаква лимитка ли е била, що ли незнам?  newsm78
 
Намерих и ето това http://molinard.com/produit_detail_gb.php?articles_id=903
Прясно-прясно издание на Молинар от декември 2010. Много готина пирамида, чудна бутилка, любопитна съм.
Виж целия пост
# 667
Охххххх.... пачули от Молинар...   Kissing Heart къде ще го диря сега пък това... представям си каква красота е  Tired

Освен да отида да си душна виалчето с Patchouli Patch L'Artisan ли... че да мирясам за малко?
Виж целия пост
# 668
Здравейте! Чета ви с интерес отдавна, а сега се убедих ,че само тук може да ми помогнете. Търся   EDP Van Cleef на Van Cleef & Arples. Моя ми е подарък от Милано, вече почти свършва, а съм в ужас, защото не го намирам никъде тук.
Виж целия пост
# 669
ellis, За този VC&A  ли говорим? Само тук и в ибей съм го срещала.

Бижу , сигурна съм, че още не си ги разносила (Жулиети/Ароматни Еликсири) иначе досега все щеше да има едно "ох!ах! Heart Eyes" или "уф! Sick"....И си чакам...кротичко...  Grinning
Виж целия пост
# 670
Здравейте! Чета ви с интерес отдавна, а сега се убедих ,че само тук може да ми помогнете. Търся   EDP Van Cleef на Van Cleef & Arples. Моя ми е подарък от Милано, вече почти свършва, а съм в ужас, защото не го намирам никъде тук.
Има го в ЦУМ в София и във Фрагранса понякога излиза.

g.stoyanova, двете Привета на Том Форд са великолепни, но не мисля че при тази цена са за насляпо. На мен например Noir de Noir ми стои близо до кожата, но пък е с убийствена трайност. Прилича ми леко и на Черната Орхидея. А другия за мен е повече мъжки.
Виж целия пост
# 671
Да , това е Van Cleef Perfume! Ура, поръчвам го! Но за всеки случай , ще проверя и в ЦУМ. Много,много благодаря!Ароматът е запомнящ се, не тежък , но леко натрапчив , траен, изискан и по-скоро вечерен, есенно- зимен, абе - моят аромат за сезона.....Много се радвам. Събирам отзиви за EDP IDYLE на Guerlain.
Виж целия пост
# 672
Да , това е Van Cleef Perfume! Ура, поръчвам го! Но за всеки случай , ще проверя и в ЦУМ. Много,много благодаря!Ароматът е запомнящ се, не тежък , но леко натрапчив , траен, изискан и по-скоро вечерен, есенно- зимен, абе - моят аромат за сезона.....Много се радвам. Събирам отзиви за EDP IDYLE на Guerlain.
Да ти кажа само, че този сайт е проблемен. Има тема намери я. Чака се много и се плаща мито. Нещо сега друго говорят, но е риск, разправии и големи нерви. Понякога ксе чака месеци и нищо не идва.
В Цум го има със сигурност, но ще е доста по-скъп.
Виж целия пост
# 673

Благодаря - един повод след малко, излизайки с фемилито , да се втурна в ЦУМ.  
Виж целия пост
# 674
Bvlgari Black съм го виждала преди година в Бюти Зона на Витошка, вероятно го има и в другите. Дали пък не беше на мъжките щандове?  newsm78

Има го във вси4ки Blick-ове Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия