Да ви се оплача!

  • 1 278
  • 9
Да ви се олача какъв ужас изживях и притеснение с големия ми син.Той е на близо 3 год.В понеделник вдигна висока температура ей така без нищо.Нито настинал нито нищо.Хайде помислих , че е летния вирус ама ние вдигаме температура много често.И то едни високи.Ужас!Към 39! Та чак и на горе.Отиваме при лекарката гледа гърло , всичко му е чисто.Да му давам Парацетамол и витамини.Вечерта пак вдига 39,9 направо щях да се пукна от притеснение.Свали я да 38,8 и след половин час пак вдигне.Отиваме на другия ден пак нищо , пусне изследвания и там нищо.И ние с баща му казваме , че трябва от нещо да се вдига тая температура.Тя вика елате утре да ви дам сироп за закрепване на имунната защита.Вечерта пак 39,9.Кво да ви кажа , чак се разревах от безпомощност.Баща му се ядоса и го заведе в детска педиатрия към ВМИ и познайте - откриха гнойни налепи по гърлото.И предписаха антибиотик та се оправи!
Виж целия пост
# 1
Аман от некадърници  Imp а пък аз си мислих, че нашата е единствена, толкова незнаеща а със самочувствие...Ужас!  Close
Дано се оправи момченцето ти и да не се налага да ходите по доктори  Stuck Out Tongue
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 2
Бързо да оздравеете!А за лекарите- нямам думи,пълни профани.Лошото е,че остават безнаказани.В тази държава за нищо не можеш да си сигурен,а здравето на децата е най-важно.Надявам се,да ви е последния такъв случай и детенцето да се оправи по бързо!
Виж целия пост
# 3
Много ми е интересно как може да не види гнойни налепи???
А и до колкото знам при такава висока температура винаги се изписва широкоспектърен антибиотик, ако няма съмнения за шарка, разбира се. Аз съм голям противник на антибиотиците, но в такива случаи - явно е че има някакъв вазпалителен процес. Cry
Важното е, че е свалил температурата. Желая ви бързо оздравяване. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Бързо оздравяване Grinning На 39 едва ли се изписва антибиотик.Тук например с 40 ни връщат в къщи с думите,4е организма трябва сам да се справи ,ако 3 дена подържаме т ,тогава пак да се върнем Close Евентуално дават парацетамол-свещи4ки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Без думи........
Виж целия пост
# 6
Цитат на: A.A.M.Belev
Бързо оздравяване Grinning На 39 едва ли се изписва антибиотик.Тук например с 40 ни връщат в къщи с думите,4е организма трябва сам да се справи ,ако 3 дена подържаме т ,тогава пак да се върнем Close Евентуално дават парацетамол-свещи4ки Rolling Eyes


Тук е същото. Георги имаше висока температура, която поддържаше през целия ден. Други симптоми нямаше. Аз на другия ден се обадих на лекарката, а тя ми каза, да се обадя отново тогава, когато се появи и нещо друго, например кашлица или хрема. А температурата беше над 39 градуса. През тези два дни съм сваляла температурата с калпол, но синът ми много бързо я качваше пак. Тогава му купих капки за температура Tylenol. Направо не можех да повярвам, че след даването на тези капки, синът ми не вдигна температура цели 12 часа.
Виж целия пост
# 7
Цитат
На 39 едва ли се изписва антибиотик.Тук например с 40 ни връщат в къщи с думите,4е организма трябва сам да се справи ,ако 3 дена подържаме т ,тогава пак да се върнем


При нас е същото! Но зависи от възрастта на бебето. При по-малките бебета по-се стряскат.
Виж целия пост
# 8
вече нощо не ме учудва, явно навсякаде е така.
Бързо оздравяване .
Виж целия пост
# 9
Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Направо съм поразена що за доктори са това! Twisted Evil И на мен преди да се разкрещя в педиятрията докторката ми каза, да се прибирам и да свалям температурата на детето /към 40 градуса/ като го увивам в мокри чаршафи  Imp Ако не стане пак обратно да го караме!  След крясъка ми му биха аналгин мускулно и се приключи. Поздрави и бързо оздравяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия