ОтиВам нА фРизьОр - даЙте иДеИ зА пРичЕсКа

  • 2 705
  • 33
Искам да се поофъкам малко и ми се иска нещо по различно да е този път...и се чудя какво да е newsm78

Дайте някои идейка как да се пострижа, нещо модно ли е в момента или да давам по стария изпитан метод Wink а може и цвета да променя Mr. Green

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
 Thinking Амиии, то зависи от формата на лицето ти, от разни такива нещица, дето който не те е виждал няма как да ги знае...
Виж целия пост
# 2
Thinking Амиии, то зависи от формата на лицето ти, от разни такива нещица, дето който не те е виждал няма как да ги знае...

Ето ме и тук също   Wink
Виж целия пост
# 3
Ама сега ли отиваш? Аз мисля, че би ти отивала прическа, която да има бретон, ама не равен над лицето, а такъв от едната страна, филиран. Косата също може да я филираш отстрани и абе от всякъде в смисъл да ти е на етажи и да изглежда рошава. Не знам късо ли ще се подстригваш или просто ще си прави прическа. Едва ли обясних смислено Embarassed, а и не мога да намеря такава снимка да ти покажа какво имам в предвид, ама ще потърся пак.
Виж целия пост
# 4
 Thinking Нещо по-рошаво и начупено. Може би по-наситено русо и спираловидно къдрене   bouquet
Виж целия пост
# 5
Според мен,можеш да си направиш по-многопластово подстригване.зависи от косата ти обаче,дали е по-гъста,или не.АКо не е гъста,няма да можеш да постигнеш кой знае колко пласта.Сега гледам е модерно,горната част на косата,около темето(как го обясних само....) да е по-късичко и рошаво.Надолу стандартните пластове.Ама зависи от фризьора и уменията му да предвижда на съответното лице,каква прическа би отивала.Аз мисля,че това,което предлагам,ще ти стои добре!

Аз пък утре ще ходя да се подстрижа малко,че косата ми малко се изтощи в краищата и много ми се иска да си направя 2 цвята кафяви кичури,ама като знам колко малко ще траят,никак не ми се дават 40 лева(поне!) за има,няма месец  Close
Виж целия пост
# 6
Ne e po temata no mnogo mi prilichash na Natalia Simeonova ot More ot liobov

A za pricheskata v momenta e super aktualno postrigvaneto na plastove i bretonite.
Виж целия пост
# 7
Сега гледам е модерно,горната част на косата,около темето(как го обясних само....) да е по-късичко и рошаво.Надолу стандартните пластове.

Горе-долу по това обяснение съм подстригана и аз от няколко дни. Според мен на моята не много гъста и много права коса стои добре. Боядисана съм в кафяво, но нямам актуална снимка с новата фризура.
Виж целия пост
# 8
Айде кажи какво стана с новата прическа, че направо не можах да спя.
Виж целия пост
# 9
Можеш да смениш цвета в нещо по-тъмно. Но ти вече промени ли прическата?
Виж целия пост
# 10
http://hairstyles.hit.bg/
 Peace
Виж целия пост
# 11
Няма да може да го отвори, защото е в Канада. А и дори да можеше, късно го пусна.Тя вчера беше на фризьор. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ох, като чуя за фризьор и настръхвам..........миналия месец един смотльо ми отряза две педи коса , за да ме направи, като рапон #2gunfire, после ходих да ме доостриже моята фризьорка, та поне да имам вид за пред хора, та толкова късо никога не съм била подстригана, ама остви това - коса, ще порастне, ама стуууууд бееей Crazy


Айде да се покажеш как са те докарали Party
Виж целия пост
# 13
Харесвам прическата на тази от Тату с късата коса. Отзад рошавичко, сещаш ли се ? Simple Smile

Виж целия пост
# 14
Благодаря ви момичета за предложенията  Hug Hug Hug постригана съм  Wink долу горе както вие предлагате - само дето бретона ми е много рядък Sad ама то какво ли искам като косата ми е много тънка Sad
Следобед ще се щракна и ще ви се покажа...а за цвета - още се двоумя какъв да е и дали да го променям newsm78

vici_ мерсаж   bouquet приемам го като комплимент Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия