лохии след секцио

  • 23 436
  • 20
моля ви, споделете как е било при вас след раждането секцио с лохиите. аз ту се притеснявам, че няма нищо, ту че се отделя червеникаво течение. нямам време да потърся информация за лохии. ако знаете линкове, ще съм ви благодарна. малко да се успокоя, че не стига грижите около бебока, а пък и за мен да се притеснявам. много ви благодаря!!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
не знам какво точно те притеснява почват спират и пак така докато спрат наистина или ти дойде М а колко време ще е това никой не знае индивидуално си е
Виж целия пост
# 2
При мен бяха сравнително малко.За около 2 седмици.чувала съм ,че при секцио не са много продължителни,но може и да греша newsm78
Виж целия пост
# 3
При първото секцио -/Перфектна работа на лекарите във Варна.Благодаря им! Hug/след 15 ден не изтичаше нищо.
Сега,след второто,което учудващо е продължило 20 минути #Crazyдва месеца,освен гнойта от раната,изтича ту нещо белезникаво,ту леко розово.И аз бях притеснена,но след консултация с гинеколог разбрах,че е строго индивидуално.Може при мен да е продължило толкова дълго,заради проблемите с раната newsm78.Сега ми изписа Оргаметрил ,за да се строят хормоните по местата си Wink
Виж целия пост
# 4
При мен бяха сравнително малко.За около 2 седмици.чувала съм ,че при секцио не са много продължителни,но може и да греша newsm78

Дам, и на етърва ми така - към 20 дена.

Нали ги издърпвали с някакъв вакум...  newsm78
Виж целия пост
# 5
Наистина всеки ден е различно.Точно си мислиш че е свършило и тръгва леко розово течение.На мен до към 30 я ден все нещо ми изтичаше,но по малко.А сега си имам отново моето си бяло течение.
Виж целия пост
# 6
при мен след секцио продължиха ок 45 дни
Виж целия пост
# 7
Действително при всеки е строго индивидуално. При мен лохиите итекоха за около месец. На прегледа на 40 ден след секциото нямах никакво течение. Така, че гледай се детенцето и не се тревожи Laughing
Виж целия пост
# 8
При мен не продължиха повече от 20 дни и то по много малко течеше
Виж целия пост
# 9
На мен само първите няколко дни ми бяха по-силни. Иначе след това доста намаляха и за около 30 дни съвсем ми спряха.
Виж целия пост
# 10
При мен продължиха малко повече от месец като само в началото бяха по-силни, но при всеки е различно.
Виж целия пост
# 11
При първото секцио - около 40 дни. При второто - около 50 дни. И двата пъти течеше по малко и ту спираше, ту тръгваше отново Confused Но, както вече са писали, всичко е строго индивидуално...
Виж целия пост
# 12
Точно за лохиите се чудех днес. Моите спряха горе- долу към 40- тия ден, обаче оттава имам по съвсем малко, по няколко капки всеки ден. Докога ще е така? Неприятно е и досадно, защото още трябва да ползвам превързочни материали. Confused
Виж целия пост
# 13
Моите си ги влачих 52 дена,с прекъсвания,по капчици ама толкоз.
Виж целия пост
# 14
При мен също ту ги имаше, ту изчезваха за по 2-3 дена. Имах ги до 40-тия ден и после изведнъж като че ли изчезнаха (спряха).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия