Д-р Мартин Платников-диетолог?!?!?!

  • 17 117
  • 13
    Здравейте!
Аз съм една от многото жени,които се борят с досадните килограми,пробвала съм много диети,пила съм разни медикаменти,но откакто родих вече нищо не помага.Много съм се отчаяла,каквото и да пробвам не помага.Реших вече като краен вариант да отида на диетолог.В тази връзка искам да попитам,дали някой от вас е ходил при Д-р МАРТИН ПЛАТНИКОВ,с какви впечатления сте от него и евентуално дали знаете за цените на прегледите при него.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Е,явно никой няма информация за този лекар,но аз отидох на преглед при него и вече от два дни спазвам схемата си за отслабване.Много мил и приятен човек,много съм доволна от тоношението и вниманието с което се отнася към пациента си.Много се надявам този път наистина да успея с негова помощ да сваля излишните си килограми:)
Виж целия пост
# 2
Моля те сподели каква е цената на посещението при него? Къде приема? Какво представлява прегледа и хранителния режим, който ти е направил - по дни ли е /не ми е много ясно какво представлява такъв режим/? Предвижда ли се второ посещение? Колко време продължи прегледа? Колко кг. имаш да сваляш? Изобщо дай малко повече подробности. И аз планирам посещение при този доктор, че вече се провалих със всички диети Embarassed
Виж целия пост
# 3
Съжалявам че чак сега отговраям,но нещо не можех да си вляза в профила.Цената на първичния преглед е 50 лв,за другите е 30 лв.Аз още не съм била на вториси преглед,предстои да отида тези дни.Като цяло съм доволна от режима си,малко е строгичък,но трябва повече воля Simple SmileСамия преглед е доста обстоен,което ми направи добро впечатление.Доктор Платников приема в Медицински център "Black sea",kойто се намира малко по-надолу от хотел Черно Море в една от уличките  вляво.За повече яснота може да разгледате неговия сайт :http://platnikov.com/
Виж целия пост
# 4
Здравейте, момичета!
И аз си търся диртолог във Варна и въпросният доктор май е един от най-популярните. Можеш ли да споделиш как са потръгнали нещата при теб и дали продължаваш?
Виж целия пост
# 5
Записвам се да следя темата, защото имам нужда от малко помощ в това отношение. Моля те, сподели наистина как върви режима ти и в какво се състои точно този първичен преглед - какви изследвания се правят и т.н.???
Има ли някой друг, който е станал пациент на този лекар?

Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Записвам се да следя темата, защото имам нужда от малко помощ в това отношение. Моля те, сподели наистина как върви режима ти и в какво се състои точно този първичен преглед - какви изследвания се правят и т.н.???
Има ли някой друг, който е станал пациент на този лекар?

Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 7
zdraveite na vsi4ki debelani.imam i az tozi problem.na 3 6te posetia dr.Platnikov ,ako niakoi znae pove4e za postignati rezultati ot negovite dieti neka mi spodeli .razo4arovana sam ot kakvi li ne dieti i medikamenti dano s nego uspeia da otslabna za6toto tezi kilogrami razpadat vrazkata mi s 4oveka koito stra6no mnogo obi4am i neiskam da zagubia.  Sad Cry
Виж целия пост
# 8
rumirumi63, моля те, след посещението си при доктор Платников, сподели някакви впечатления.
Ще разчитам на теб   bouquet
За съжаление, аз няма как да ти помогна с информация за него и методите му.....разчитах на този форум....

Ще очаквам да пишеш - успех ти пожелавам и дано всичко са е супер Wink))))))  Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 9
zdraveite na vsi4ki debelani.imam i az tozi problem.na 3 6te posetia dr.Platnikov ,ako niakoi znae pove4e za postignati rezultati ot negovite dieti neka mi spodeli .razo4arovana sam ot kakvi li ne dieti i medikamenti dano s nego uspeia da otslabna za6toto tezi kilogrami razpadat vrazkata mi s 4oveka koito stra6no mnogo obi4am i neiskam da zagubia.  Sad Cry

Здравейте!!!
 Бях загубила надежда, че нчкой следи тази тема Laughing

Как мина прегледа Руми? Какви са ти впечатленията? Сподели моля те!!!
Виж целия пост
# 10
За мен тази тема си е жива реклама  Crazy
Виж целия пост
# 11
За мен не е реклама. Искам да знам има ли някой постигнал успехи с д-р Платников?
Виж целия пост
# 12
И аз! И аз! И аз!
И чакам ли....чакам......дано да дочакам  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Никой не се похвали  Confused
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
Има ли все още някой, който следи темата или има информация по въпроса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия