Въпрос за кърма в хладилник

  • 604
  • 12
Проблема ми е следния.Само не ми се смейте.Изцедих се и оставих кърмата в хладилника и я забравих,но заедно с помпата.Така е преседяла около 10 часа и реших да я замразя/тя и затова беше изцедена/. Нали няма проблем,че съм забравила помпата /цялата е с полепнало мляко по нея/ върху шишето,в крайна сметка,бебето не е яло от тази кърма?
Виж целия пост
# 1
Няма проблем, ако все пак измиеш помпата преди следващото цедене Wink
Виж целия пост
# 2
Jade знаех си,че ако не друг ти поне ще ми отговориш.Благодаря!За помпата знам,че няма проблем,измивам я,стерилизирам я и е готова за следващо ползване.Опасенията ми бяха повече дали може да се консумира изцедената кърма.Аз все пак я замразих в очакване на вашите отговори.
Виж целия пост
# 3
Няма никакъв проблем да се консумира кърмата.
Виж целия пост
# 4
аz щях даа питам нещо подобно....а когато кърмата стояла в хладилник около 6 часа и после е топлена веднъж, а бебо само я е опитал Rolling Eyes, може ли да се zамраzи или вече не става?
али, иzвинявай, че пуснах питанката в твойта тема... Embarassed надявам се, че нямаш нищо против Hug
Виж целия пост
# 5
amei стоплиш ли веднъж къкма повече не я замръзяваш, а също и ако детето вече е яло от нея!
Виж целия пост
# 6
ок..... Hug Heart Eyes ще го иzчипкам довечера с нея....поне zа къпане става, нали?
Виж целия пост
# 7
ок..... Hug Heart Eyes ще го иzчипкам довечера с нея....поне zа къпане става, нали?

  А тя и за това ли става?  Shocked
Виж целия пост
# 8
ок..... Hug Heart Eyes ще го иzчипкам довечера с нея....поне zа къпане става, нали?

Верно ShockedАма защо го къпеш с кърма newsm78Това пък за сефте го чувам...
Виж целия пост
# 9
ми, една мама каzа, че е хубаво zа кожата и аz решиих да опиитам, че така и така хвърлях....аz не слагам много, около 10 гр.или малко повече.....лявата ми гърда тече, докато кърмя от дясната, и аz събирам кърмата в една капачка от авенстко шише и после във ваната....много, но наистина много леко побелява водата от нея...а кожата на дребния става една мекичка....та zа това питах, когато е стояла в хладилниик  може ли да се слага zа къпане, че до сега не ми се беше случвало....
Виж целия пост
# 10
Слагай, мойте запаси отидаха там.
Виж целия пост
# 11
Слагай, мойте запаси отидаха там.

благодаря
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Хм, това наистина не го знаех ThinkingЩом става хубаво...ползвай си я...макар че аз за бебенце с не-мека кожа не съм чувала WinkСигурно подхранва нещо...Ми да се клепем и ние бе!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия