Признаци

  • 1 294
  • 19
Здравейте Hug.
Имам въпрос към вече родилите мамчета.Има ли някакви признаци по които се познава,че скоро ще изтече водата(болки,стягания или нещо друго)или тя в един определен момент просто си изтича.
Благодаря ви предварително  bouquet.
Виж целия пост
# 1
Ами аз предната нощ преди да родя и съответно да ми изтекат водите имах леки контракции и мислех,че ще раждам,но на другата сутрин изтекоха водите и на обяд вече си гушках дъщеричката Hug
 Желая ти леко и безпроблемно раждане и здравичко и красиво бебче newsm32 newsm51
Виж целия пост
# 2
madi, водата може да не изтече изобщо, а да ти я пукнат в родилното(така беше при мен). Но на моя близка раждането и започна с изтичане на водата и не е имало никакви признаци - просто е започнала да изтича малко по малко в продължение на няколко часа.
Леко раждане и не се притеснявай!
Виж целия пост
# 3
Аз много се притеснявах, че ще започна да раждам, без да разбера Laughing Е, няма начин, винаги се разбира! При всеки е различно, но се разбира. Аз почти нямах контракции (само 2 за два часа), не ми изтекоха водите... само тапата ми падна, а при прегледа се установи, че имам 6 см разкритие Laughing (мехура ми пукнаха в родилното). Наистина ще усетиш кога е настъпил момента! Желая ти леко раждане и най-прекрасното бебе   bouquet
Виж целия пост
# 4
 И на мен ми пукнаха мехурчето в родилното, не са ми изтичали предварително, но доста дълго имах контракции и при 5 см ми ги пукнаха.
 Леко раждане и прекрасно бебенце:)!
Виж целия пост
# 5
На мен водите ми изтекоха без никакви симптоми,дори трябваше да ми сложат система за да ми предизвикат контракциите!!!УСПЕХ!!!!!!
Виж целия пост
# 6
Аз не мога да кажа нищо по въпроса, защото и мен ме чакат такива притеснения но по късно. Искам обаче да ти пожелая по малко притеснения и безпроблемно и лесно раждане. И после да споделиш във форума какво е усещането. Айде чао и пожелания скоро да си гушнеш бебчето.
Виж целия пост
# 7
И при мен нямаше признаци. Бяхме на кръчма с приятели, прибрахме се вкъщи, легнах да гледам ТВ и плиснаха, ама като на кино Laughing Ни контракции, ни разкритие.
Виж целия пост
# 8
две минути преди да ми изтекат водите ме рязна много силно една болка-като мощен шут и се чу гъъъъърррррррррррр- и нищо. Станах да си търся телефона да следя на колко време ще са евентуалните контракции(това се случи в първите минути на деня на термина) и както се разхождах изведнъж водите плиснаха...УСПЕХ И ЛЕКО РАЖДАНЕ!!!
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите и за пожеланията,защото ми е за първи път и ми е малко притеснено,дали всичко ще бъде както трябва newsm51.


Виж целия пост
# 10
Всичко ще е ОК bouquet
Виж целия пост
# 11
При всяка бременност е различно.С 1та водите ми изтекоха 30 минути преди да започнат напъните , а с 2та се наложи да го пукнат околоплодния мехур.Каквото и да стане , все ше се роди бебока , не се притесняваи предварително.Успех!
Виж целия пост
# 12
Може абсолютно нищо да не усетиш преди изтичането на водите както беше при мен. На мен ми изтекоха водите 20 дни преди термина в 2 часа посреднощ. Никой не очакваше, че ще раждам. Усетих, че съм цялата мокра и събудих мъжа ми. Нямах абсолютно никакви контракции или някаква друга болка. Поради тази причина ми направиха секцио и в 4 часа се роди моята принцеса. Алтернативата беше да ме слагат на системи, за да предизвикат раждане, но аз предпочетох операцията и не съжалявам. Иначе през цялата бременност се подготвях за нормално раждане. Успех, всичко ще е ОК.
Виж целия пост
# 13
Само, не ми се смейте - за първи път ми е и може на някои, да ви прозвучат смешно въпросите ми, но все пак...!
Извинете ме, че разводнявам темата, но може ли да кажете какво е количеството на изтеклите
води. В смисъл - може ли да се сбърка с подмокряне или изпускане или е нещо коренно различно и е в стабилно количество? И също дали има някаква по-различна консистенция или мирис? Simple Smile
Виж целия пост
# 14
като количество са повечко водите от подмокряне консистенцията е като на вода аз мирис не усетих но казват че миришат на белина
аз 2-3 дни преди да изтекат водите страшно много изведнъж просто се подух ръце крака даже и в лицето и преди имах оттоци но това беше страшно а като казах на сестра ми за това подуване само каза че до 10 дни ще  родя и така стана
леко раждане
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия