Една много сладка рецепта за красота

  • 1 374
  • 15
Масажи и маски с шоколад - ммммммм........

http://bghelp.co.uk/modules.php?name=Content&file=viewarticle&id=321

Масаж с шоколад - Масажът е най-чувственият и глезещ масаж. Той ревитализира, овлажнява и подхранва кожата. Това е едно наистина “пълно потапяне” в света на чувственото и духовно блаженство. Терапията с шоколад има омекотяващ, 
подхранващ, овлажняващ, предпазващ и подмладяващ ефект върху кожата.


Яааааа, те и в Бг го предлагали:

Терапия за лице с шоколад     
  подхранва, хидратира, подходяща за пушачи, за мъже и жени     
    лице и деколте - 20мин.   20лв. 
    цяло тяло – 60мин.   40лв.


нещо ми се прияде шоколад, отивам да си купя  Grinning
Виж целия пост
# 1
Викаш, да не го ям, а да мажа по муцуната вместо това, а? Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ахам, ще пробвам събота и неделя, ако не е изяден до тогава  Grinning
Виж целия пост
# 3
Освен 4е е храната на боговете, се използва и в салоните за красота. Спомага за премахването на целулита и потокалова кожа, богат е на олиго елементи като калций и потасий, префектните антиоксиданти. Подпомага за предотвратяването на кардиовазкуларни заболявания, тъй като подобрява еласти4ността на вените, и така се подобрява циркулацията на кръвта.


Виж целия пост
# 4
 EmbarassedВ къщи шоколадите имат само и единствено ВЪТРЕШНО приложение, за външно все не остават  Rolling Eyes

иначе съм си правила маски и масаж с мед - някак си по-ми се откъсва от сърцето мед за маска, отколкото шоколад  Hug
Виж целия пост
# 5
Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...
Виж целия пост
# 6
Шоколадът, който се ползва за маски е различен от стандартния, така че спокойно относно разхищението. 
Виж целия пост
# 7
Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...
smile3501
Виж целия пост
# 8
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile. Така няма да хабим материала. А освен това знаете колко важем е шоколада за доброто настроение на жените.
Виж целия пост
# 9
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile. Така няма да хабим материала. А освен това знаете колко важем е шоколада за доброто настроение на жените.
Joy  #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile
Joy стига вече, ще падна от смях.
Виж целия пост
# 11
Ами момичета, ако го приемаме вътрешно шоколадчето пак ще изгладим бръчки като качваме килограми Simple Smile
Joy стига вече, ще падна от смях.

По-внимателно със смеха, че и от него излизат бръчки, и доста шоколад ще иде за заглаждането им smile3521
Виж целия пост
# 12
.....aaaaaaaaa,  не!!!  Naughty Мат'риал не хабим за масажи! Има едно местенце, на което трябва да отиде шоколадчето и това е моята пупа!!!
Виж целия пост
# 13
Сърцето ми се сви при вида на толкова похабен неизяден шоколад...

И на мен.
Виж целия пост
# 14
За красотата не знам дали ще помогне, но по това време на денонощието си мисля че би могло да помогне за засилване на мъжовите мераци Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия