Лекуване на зъби???

  • 1 194
  • 7
В момента ходя през ден на зъболекар, но незнам дали не е лошо за бебчо  newsm78 Зъболекарката каза, че няма проблем мога да си ги лекувам до 9 месец. Притеснявам се обаче, че ми слагат антибиотик на зъба  Sad Дали не е опасно за бебчо??? Моля ви помогнете  Cry. Незнам какво да правя, а имам 4 зъба, който в най-скоро време съвсем ще ме побъркат и за това започнах сега, че после като се роди бебчо живот и здраве да се кърмим съвсем няма да мога да ходя. Някои от вас лекувал ли е зъби по време на бременост?
Виж целия пост
# 1
Не мисля че трябва дасе притесняваш за това , стига да не ти се слага упока и да не ти се правят ренгенови снимки.Миналата седмица получих ужасен абцес с подуване на лявата половина на лицето , отвориха каналите без упоика , но това се търпи а снощи пих последното хапче антибиотик МАКРОПЕН.Може да ти се слага антибиотик в зъба , дори и арсен може да се слага, така ми обясниха на мен.Не се притесняваи излишно.Успех!
Виж целия пост
# 2
И се лекуват и се вадят, и нерви се умъртвяват - няма проблем след 3-4 месец.
По опасна е инфекция от зъб отколкото лекуването му.
Знам, че ти се струва, че всичко може да навреди на бебчо, но се успокой - няма нищо страшно. Хората пият какви ли не лекарства по време на бременност!
Действай смело - и аз вадих зъб докато бях бременна и нер ми вадиха от друг.
Целувки  bouquet
Виж целия пост
# 3
Може да се ходи на зъблекар, може и упойка да се слага, щом е локална, няма страшно. Само не може да се слага амалгама по време на бременност, защо и аз не знам, но го четох в моята книга за бременни.
Виж целия пост
# 4
При мен се наложи ис нимка, но ме покриха с оловна престилка. Надявам се да няма нищо. Доста ме успокоихте  Praynig. Нестига, че ипитвам панически страх от зъболекар, ами сега и с бебчо в мен ужас #Crazy Е поне сега ще продължа напред докато бебчо се роди, че роди ли се няма упойки няма нищо, а и време няма да имам да стигна до зъболекар. Стискайте ми палци да удържа фронта на зъболекарския стол и да не побегна  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Е, чак пък да няма време да отидеш на зъболекар.......... Simple SmileСпокойно, майчинството не е такъв затвор. И на мен ми лекуваха зъбите, аресен ми слагаха, но няма страшно.
Виж целия пост
# 6
Имам предвид, че в началото като се роди бебчо няма да мога да ходя. Все пак първите месеци ще има нужда от повече внимание човечето  Hug А не съм си и помислила дори за момент, че майчинството е затвор  Simple Smile.
Виж целия пост
# 7
Няма страшно!Аз до момента сьм си направила 4 кариеса и една метало-керамика.Зьболекарката каза,че няма проблеми.НО не ми сложиха арсен само защото ми мирише ужасно.Не си спомням какво друго лекрство ми сложи,но всичко мина нормално.А смея да твьрдя,че зьболекарката ми си разбира от ранботата.Само дето аз сьм такава паника-преди даже не си отварях устата без упойка,а и прага на болка ми е много ниськ.Дейставай смело.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия