Вълнена баретка?

  • 807
  • 5
Като страшен фен на баретките (или по нашему "таке"), ви моля сърцераздирателно. Кажете, виждали ли сте някъде? Може и да са за дядковци, с дръжчица отгоре - като на диня.  Mr. Green
Не мога да си намеря черна барета, демоде са май. Аз пък не обичам да съм съвсем "моде". Mr. Green
П.П.Нали знаете: "Койту носи таки, е простаки!" и аз, като едно "простаки", си търся "таки"...
Виж целия пост
# 1
Като сте такива модерни, реших да не ви чакам и сама си намерих барета.  Mr. Green Като фен на капите на "Кангол" изприпках там, за да бъда уведомена, че не били модерни тези шапки и нямало. Добре. Намирам аз една леля с червен нос и плетена шапка на "Раковска", която продава на улицата, кажи-речи, около 200 вида шапки и ръкавици. Лелята извади точно такава барета - вълнена, черна, с дръжчица за динената ми тиква! Ура! И тъкмо плащам аз новата придобивка, до мен се лепва едно бабенце и пита продавачката с треперещ глас: "Да имате шапки, като тая на главата ми?" Поглеждам аз с едно око към бабето - а то турнало на главата точно, ама точно същата барета като моята!  hahaha
Ето ме и мен в редиците на веселите баби!  Grinning
Как си минават годинките  Joy, леле!
 newsm44
Сбогом, отивам вече в БГ Баба.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Василиса, кажи в коя част на Раковска са тези 200 вида шапки????

А иначе тези в Кангол са ми любимци - отиваме с една колежка да търсим идея за подарък на трета колежка и онези като разбраха: "Ааа, за подарък значи... Ами, то ако искате само да отбиете номера, вземете нещо по-евтино, обаче ако искате да ви запомнят и да му се зарадват..." И ние: ааа, така ли, ами тука са ви много евтини нещата, ние ще отидем някъде на по-скъпо!
Виж целия пост
# 3
На "Раковски", след като пресечеш "Графа", малко преди "Хепи" - от същата страна. Лелята се е сгушила в един вход, но се вижда отдалеч. Продава всякакви шапки - плетени, вълнени и пр. Ама шапките са по-скоро за отбиване на номера, де.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Мерси за инфото, Василиса, много ме улесни.
Виж целия пост
# 5
Обожавам баретите, съвсем колкото филцовите шапки. Много са красиви, и ако искаш да знаеш, Умнице, въобще не са демоде, щом ни стоят добре /ако няма рима, удари ме smile3534/ newsm03
П. П. Таз леля от години стои там и продава подобни аксесоари. На други места съм виждала също - на пл. Славейков, на бул. "Витоша" - обикновено се гушат край безистените или входовете на кооперациите, че студ и контрольори за платени тротоарни права Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия