Момичета помогнете ! Подувате ли се вечер?

  • 511
  • 6
Здравейте, мили мами търся съвет за много трудно поносим проблем  Sad! Аз съм в 17 седмица и от известно време насам вечер се чувствам страшно подута в коремната област- до такава степен , че дишането ми става трудно , сърцето ми започва да прескача и ми идва да си излезна от кожата  Shocked. Странното е , че още дори нямам видим корем , качила съм около 2 килограма и това ,което описвам не се случва през деня . Докато съм на работа от време на време ме дразни ластика на чорапогащника , но нищо повече . Обаче вечер е страшно  Sick. Старая се да не преяждам , не пия прекалено много течности... Не знам какво да правя , чувствам сякаш пространството в корема ми не е достатъчно голямо #Crazy ! Помагайте със съвети , ако някоя от вас  е имала такъв проблем . Сърдечно ви благодаря и поздрави на всички !   bouquet
Виж целия пост
# 1
Това ми е до болко познато.
Просто диафрагмата се повдига нагоре и притиска другите органи, включително и сърцето. Моето също постоянно прескачаше, даже като седях трябваше да се облягам назад. Нищо, че нямаш коремче още. След време, като се понаместят органите олеква. Но не трябва вечер след 5-6 часа да се храниш и да се наливаш с течности. Спи на по-висока възглавница и не лягай по гръб. Няма начин - ще си ги изтърпиш тез гадости - бебо е  целта, а тя оправдава всяко неудобство. Еспумизана е за отстраняване на газовете в червата - питай гинеколога си. Хайде успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Много ми е познато това чувство ,ама питаш ли ме ,че съм +14 килограма ?Дръж се на малко килограми и ще си по-добре или вечеряй по-рано .
Виж целия пост
# 3
Същата работа съм и аз, вечер ако ще и само мъничко да хапна, корема ми става огромен, имам чувството, че ще се пръсна, дишането ми се затруднява, но като чета явно било нормално, та да не се шашкам излишно.
Виж целия пост
# 4
И при мен е така.Щом хапна нещо, дори и да не пия много течности усещам тежест.Неприятно е, но едва ли е проблем.Не се притеснявай!Пожелавам ти леко бременеене!!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Така или иначе (щото аз схванах, че проблемът е и от задържане на вода), можеш да прекаляваш с печена и варена тиква, а най-вече със сок от сурова тиква. Освен полезно, ще се чувстваш по-добре.
А в течностите не се ограничавай, просто си пийвай по-често малки количества.
Леко бременеене!
Виж целия пост
# 6
Небесна КрасТавица ме е изпреварила. Точно исках да пиша да си хапваш тиква, сега е сезона, а помага при задържане на вода и още редица проблеми спохождащи бременните! Леко бременеене!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия