Re: Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali тема 3

  • 31 895
  • 191
   
         



Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali


„Истанбулска приказка” започва по Нова ТВ на 18 октомври. Сериалът ще се излъчва всеки делничен ден от 16:30 ч., а повторенията ще са по „Диема фемили” от 14:30 ч

Държава: Турция
Година: 2003
Разпространител: ATV, TMC Film
Режисьор: Омур Атай
Сценарист: Сертач Ергин
Продуцент: Ерол Авчи
Музика: Туфан Кърач
Жанр: Семеен, драма
Серии: 71


     




„Истанбулска приказка” представя сагата на две семейства – богатото семейство Архан и бедното семейство Козан…
Есма  (Ahu Turkpence) е дъщеря на семейство, което живее и работи в голямо имение на фамилия  Архан. Омер Архан (Çetin Tekindor ) и Бехие Архан (Arsen Gürzap ) имат двама сина. По-големият, Селим (Mehmet Aslantug) управлява фамилния бизнес (ARC Holding Company). По-малкият брат , Демир (Ozan Guven), има други приоритети – спортен андреалин и любовни афери. Есма е дъщеря на шофьора Джемал (Altan Erkekli ) на сем. Архан и готвачката Сузан (Vahide Gördüm). Тя е влюбена в по-младия брат Демир, но разбира , че любовта на живота й е Селим.

     





Каст:

                                 

Ahu Türkpençe       Mehmet Aslantug          Ozan Guven          Çetin Tekindor          Seda Akman            Altan Erkekli            Vahide Gördüm           

     




Семейство Kozan: Есма (Ahu Turkpence), мама Сузан (Vahide Gördüm), сестра й Чичек (Yasemin Çonka), татко Джемал (Altan Erkekli ) и брат Озан (İsmail Hacıoğlu ).


Семейство Arhan: Демир (Ozan Guven), татко Омер (Çetin Tekindor ), мама Бехие (Arsen Gürzap) и Селим (Mehmet Aslantug).



     


Започва наистина една прекрасна Истанбулска приказка! Нека и се насладим...

     




  Тема 1         Тема 2       


     





     



Сериите можете да гледате в ютуб ето ТУК


     



Музиката от сериала може да се свали от ТУК

     
Виж целия пост
# 1
  
   
Добре дошли в новата тема! Честита баба Марта на всички! В очакване на пролетта нека се насладим на една красива любов!


   
Виж целия пост
# 2
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, мили момичета желая Ви здраве и щастие.  Защо не пишете темата падна на втора страница.
Виж целия пост
# 3
Виж целия пост
# 4
                   Честита Баба Марта!

Виж целия пост
# 5
След  епизода от вчера си задавам един въпрос . Могат ли тези двамата Селим и Есма да общуват по между си ???? newsm78 newsm78 newsm78 Единия видял  нещо и бяга другия чул ама недочул и така се разминават във времето . Малко преиграват защото в реалния живот всичко ще се разнищи на момента . Но нали е филм и затова го гледаме и се забавляваме
Виж целия пост
# 6

Виж целия пост
# 7
Тези двамата-Селим и Есма наистина трябва да седнат и да поговорят като големи хора.Иде ми да им плесна по един зад врата.Селим този път и Зекиря не послуша. ooooh!
didanka73 мерси за клипчето,любимо ми е и песента е хубава newsm51
Виж целия пост
# 8
Момичета, на коя турска серия сме вече? аз като гледам май останаха още 5-6 серии. Или се бъркам?
Сега ли Селим ще замине и ще ни прехвърлят напред?
Виж целия пост
# 9
Тези двамата-Селим и Есма наистина трябва да седнат и да поговорят като големи хора.Иде ми да им плесна по един зад врата.
Този път е ред на Селим да го отнесе. Не мислех, че той някога с нещо ще ме подразни, но ето че и това стана. За доброто на Демир той се отказва от брака си... Каква саможертва, нали? Пълна глупост, мене ако питате! Но това е... Има и такива хора, които страдат от прекалената си доброта. В крайна сметка мисля, че всеки си заслужава съдбата. Вече коментирахме, че каквото сам си направиш, никой друг не може.
Виж целия пост
# 10
Само седят и чакат, какво чакат незнам. Тя чака той да й се обади, ама нищо не прави, той чул, недочул... Дразня се и пак гледам. Ама напоследък само Селим гледам. Много е готин, не е някакъв лъскав красавец, но... много си падам по такъв тип мъже.Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Кажете къде сме де? Колко останаха?
Виж целия пост
# 12
Някой беше писал в темата , че към 16 март е последната серия на филма.
Виж целия пост
# 13

 
 

 
Виж целия пост
# 14
Кажете къде сме де? Колко останаха?

Предполагам , че са 5 или 6 епизода  защото последен епизод ще бъде на 18 март .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия