Парфюмни размисли и страсти - 96

  • 38 775
  • 736
# 255
bubanka, и аз това се чудя. Било, каквото било. Останала съм с погрешно впечатление. Да, права си, може да се пише за всичко в темата. И защо трябва сега да разравя някой се нещо, за да се заяде непременно, като че ли кой знае какво станало  Grinning

Виж целия пост
# 256
Нося Версаче Ванитас, един не сладък и леко сапунест Жадор, харесва ми.



Много го обичам Ванитас, перфектен е!
Привърши ми Жадора и за да си поддържам баланса от два парфюма си взех BVL II. Направо съм в парфюмна идилия  Heart Eyes Heart Eyes

Виновното гучи ми харесва на мен, ама то на вкус и цвят..имах противоречия със шишето-голям кич ми беше но вече не ми се струва така.
Виж целия пост
# 257
Аризона,голям кеф ми е да те чета,ама много рядко пишеш напоследък.

На мен пък ми се струва,че Люлякова и Пайжинкова/Смарти така ли беше/ нещо не са се разбрали правилно,ама карай,нали не се спряга моето име/това за името в кръга на майтапа/,моля ви се нека мир да има Praynig

Сега отивам да измия днешния Инсоленс,не че ми е гаден де/дано сте забравили какви ги говорих едно време за него ooooh!/ и после ще видя с какво да се полея,може би Есенс муск Crazy
Виж целия пост
# 258
И аз си мисля, че Люлякова не ме разбра...  Thinking
Както и да е, ако съм я обидила протягам ръка за помирие и добавям, че не ми е било това целта в никакъв случай.

Като цяло съм назад доста с четенето, не съм разравяла нищо... Приемете ме като бавноразвиваща се.  Mr. Green

Friends, Люлякова?  hug
Виж целия пост
# 259
А какво ви е мнението за Ambre de Cabochard Gres for women, гледам, че го има в прочутия сайт и то на добра цена.
Аз да се оплача, че напоследък забелязвам, че няма парфюм, който да ми е траен и шлейфов. Трябва да се оливам, за да го усещам. Тъпото е, че и околните не го забелязват. Предполагам, че е от сухата ми кожа. Нито Алюр, нито Елексира на Ермес, те нали са шлейфови. При мен направо се изпаряват бързо. Направи ми впечатление, че и Soir de Lune е така при мен, макар и само от проба.
Виж целия пост
# 260
Сутринта сложих отново Нарцизо Родригес и студа го уби за половин час. Shocked
Не е за мен този парфюм, много е хубав, но просто не е за мен. В края на месеца парфюмите му ще са на българския пазар. Чакаме Том Форд и Ермес. Heart Eyes
 Отгоре се полях с Wonderwood Comme des Garcons, като издържа на студа и цял ден ме топлеше като огън от запалена дървесина. Heart Eyes
Сега за вечерта ще се полея за любимия с КМ. Heart Eyes
Виж целия пост
# 261
хах,Денси,спомням си миналата зима,като взех отливка от Нарцизо,излях половината почти върху бюрото,забърсах го с ръкава на палтото си и пак нямаше никой Shocked много е издържал при теб,цял половин час Wink
И моля,не ме изкушавай с Уондърууд,тъкмо се убедих,че не ми трябва,но пък ако се беше ЛМ вкъщи, щях да се полея с Двойката за него.

пп.Есънс и Есънс муск ми действат като дрога,мога да си смъркам от бутилката до безкрай,а бих искала и венозно да си ги влея Joy
Виж целия пост
# 262
Може ли някакви отзиви за DKNY - Pure? Имам някакъв бегъл спомен, че го пробвах миналата пролет и ми хареса, но ще се радвам на описание и мнение относно трайността му. Благодаря предварително
Типичен за линията на бранда-"чист" аромат. На мен ми идва дори агресивно и пронизително чист. Не е плодова вода, стои плътен аромат и на мен ми харесва(не дотам че да си го купя). Създава аура от чист, плътен ванилено канелен облак. Концепцията е много еко, опростено шише което може да се рециклира и кутията и всичко.
Виж целия пост
# 263
Пак съм аз.  Mr. Green Много нахалствам днес ... Който има Алюр ЕДП може ли да подскаже какво пише на дъното. (Това ли - EAU DE PARFUM, 100ML, MADE IN FRANCE, 3.4FL.OZ, CHANEL PARIS, CHANEL inc new york, ny18019)  Rolling Eyes
Благодаря!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 264
хах,Денси,спомням си миналата зима,като взех отливка от Нарцизо,излях половината почти върху бюрото,забърсах го с ръкава на палтото си и пак нямаше никой Shocked много е издържал при теб,цял половин час Wink
И моля,не ме изкушавай с Уондърууд,тъкмо се убедих,че не ми трябва,но пък ако се беше ЛМ вкъщи, щях да се полея с Двойката за него.
Как няма да те изкушавам, та това е един от парфюмите, който най-много си заслужава покупка. Страхотно готин е и според мен ще ви стои супер с любимия ти. Откажи се от други, разни и си го вземете. Нашия намалява сериозно. Определено е едно от най-големите ми открия за миналата година. Heart Eyes
Виж целия пост
# 265
Ей,много си лоша,нали каза че е по-добре Монтал от Ком де Гарсон Crossing Arms
Виж целия пост
# 266
Зависи те са много различни. Hug Този парфюм си струва. Няколко от ауд серията на Монтал също. Сладките мечти са прелестни и те. Просто са много разонообразни и всеки е красив по своему. Може би по реда си. Wink Crazy
Виж целия пост
# 267
И аз си мисля, че Люлякова не ме разбра...  Thinking
Както и да е, ако съм я обидила протягам ръка за помирие и добавям, че не ми е било това целта в никакъв случай.

Като цяло съм назад доста с четенето, не съм разравяла нищо... Приемете ме като бавноразвиваща се.  Mr. Green

Friends, Люлякова?  hug

Разбира се newsm51

Виж целия пост
# 268
От днес се радвам на няколко нови аромата.  Heart Eyes
На едната китка класическия Агент, а на другата Флауърбомб екстрийм.
Бомбата е още по-сладка и агресивна от първата , замислям се защо ли ми трябваше толкова карамел.
В Агента вече усещам и някакви цветя, сладост, обаче онази химична нотка, която ме отблъсна преди години сега ми се наптрапва под формата на нещо старешко и мухливо. Все едно някоя старица с просмукани от влагата дрехи се е парфюмирала, но мухъла избива изпод парфюма.  Thinking Ще го изследвам и в друг климат.
И отново си купих Принцесата, реших, че ми липсва сметановия сладолед.  Grinning
Виж целия пост
# 269
И аз си мисля, че Люлякова не ме разбра...  Thinking
Както и да е, ако съм я обидила протягам ръка за помирие и добавям, че не ми е било това целта в никакъв случай.

Като цяло съм назад доста с четенето, не съм разравяла нищо... Приемете ме като бавноразвиваща се.  Mr. Green

Friends, Люлякова?  hug

Разбира се newsm51



 Hug

Днес ще мина покрай мола и ще направя още едно душкане на Лондон.  
http://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/London-813.html

В парфюмна диета съм, но... обикновено ми е доста слаб ангела за каквито и да е диети и нищо чудно да я разваля.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия