Отзиви за 23-та ясла

  • 465
  • 2
Момичета, ако някой има мнение за въпросната ясла моля ви да споделите. Ще ви бъда много благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за тази, която се намира на ул. Ралица 4 в Лозенец - дъщеря ми беше в нея преди години.
Дано да са се пооправили от тогава.

Директорката се занимаваше предимно с клюките около родителите - кой с кого бил, коя майка с кой се срещала и какво ли още не.
Случвало ми се е в опушения от цигари коридор да заварвам сестрите, които си допиват кафето, а децата - оставени на самотек.
Почти непрекъснато в яслата пребиваваше внучето на една от сестрите (я та самата беше внимателна и лъчезарна), което си играеше с децата като с кукли - събличаше ги и ги обличаше както и когато реши.

Всъщност записахме там дъщеря ми, защото яслата се водеше санаториална, за деца с дихателни проблеми, но не само, че нямаше никакво подобрение, ами детето стана още по-зле. Просто там всички бяха непрекъснато болни.
Вечер редовно се случваше в 18.00 ч. детето да ме чака облечено и обуто в коридора или навън.... дори и през зимата.

Тъй като яслата хич не ми беше близо (както вече писах, записахме детето там, тъй като яслата се водеше санаториална), пътувахме дълго и през зимата се налагаше да обличам детето с доста дебели дрешки.
Носех отделно дрехи, с които преобличах дъщеря ми за вътре в яслата.
Върхът беше, когато една вечер заварих дъщеря ми облечена с пижама и върху пижамата дебелите дрехи... ако не се лъжа това беше последният й ден в тази ясла.
За съжаление последиците от честото боледуване там (в тази уж санаториална ясла детето започна да боледува по-често и по-тежко, отколкото преди това) си ги носихме дълги години.

Силно се надявам, че през изминалите години от тогава насам (вече 6 години) нещата са се подобрили - може да са сменили директорката или да са подобрили условията, дисциплината и отношението си.
Виж целия пост
# 2
Вече не се води санаториална. Ходих там и яслата е след основен ремонт, вътре е чисто и топло. Но не знам дали е сменен персонала и директорката. На пръв поглед директорката изглежда много добра и отзивчива, оставя впечатлението че се грижат за децата. Но това са само първи впечатления...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия