Въпрос за кръвната захар

  • 744
  • 4
Здравейте, малко съм притеснена и имам нужда от съвет !
Малката ми дъщеря преди около месец изкара някакъв грип, който се прояви с авти  в устата. Излекувахме я и всичко беше добре, но не си спомням кога усетих, че има някакъв странен дъх - като ацетонов. Има го все още , и днес вече  говорих с лекарката ни. Насрочи и изследвания на кръвната захар, но ще ги правим чак в понеделник, а аз ще се побъркам до тогава. Понеже баба й я заведе на лекар са я боцкали в кабинета с апаратите за кръвна захар, стойносттите са били в норма но на горната граница. Идея си нямам какво значи това Weary
Та молбата ми е за съвет : дали да тичам до някоя лаборатория и да правя изследванията утре? Какво значи, че е на горната граница?
Изообщо ще се побъркам от притеснение smile3511 ....тя е толкова малка
Виж целия пост
# 1
 И ние го изкарахме този вирус и бяхме с афти. И аз усетих ж един момент дъх на ацетон, но за кратко-една сутрин. Но за мен е по-скоро признак за обезводняване - ние нито се хранехме, нито пиехме вода като хората.

Не знаех, че този дъх може да е признак и за висока кръвна захар...

Дано да не е това, и да си се оправите скоро.
Виж целия пост
# 2
Писах ти на ли4ни  Hug
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много за отговорите
Дано да се окаже само просто майчино притеснение
Весели и приятни почивни дни   bouquet
Виж целия пост
# 4
Не искам да плаша никой а да отговоря. Мой близак приятел, тогава бяхме деца, точно след грип се разболя от диабет. Ацетоновия дъх е признак на висока захар граничеща с кома.Може да се дължи и на друго разбира се.Веднага трябва да се изследва детето за кръвна захар, да се спрат всички сладки неща!Да се наблюдава детето докато спи да не изпадне в кома докато се разберат стойностите на кръвната захар и откъде иде този дъх!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия