Микроб в урината

  • 734
  • 1
Здравейте на всички мами. Бебчето ми е на 5  месеца.Правихме изследване на урината(стерилна) и излезе,че има микроб-клебсиела пнеумониае 10(3-4 )степен,но личната лекарка каза,че не е необходимо лечение щом не е 10(5).Детето вдигна Т Ill и влязохме в болница за 1 седмица.Когато там и направиха стерилната урина всичко излезе чисто.След като излязохме направихме пак стерилна и тогава излезе,че има ешерихия коли10(4).Изписаха ни Суметролим.След 1 седмица повторихме изследването и тогава се появи Протеус под10(4).Вече нищо не разбирам.Дали грешат в лаборатоията-незнам.Но всеки път различно!Сега спряхме Суметролима и след 3 дни ще направя нова урина,но този път в друга лаборатория.Детето няма никакви оплаквания-храни се,няма Т,жизнена е.Само носа й се запушва много.Носния секрет е чист.Пръскам сас Стеримар или Незита,но резултат почти никакъв.Ако някой има подобен проблем моля да ми пише.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Звучи много абсурдно. Според мен става въпрос за замърсяване . Ако винаги ги правиш в една лаборатория е добре да я смениш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия