детска кухня в центъра

  • 579
  • 5
Привет мами,
тъй като отвсякде чувам, че е време да се позаинтересувам за детска кухня, че се чакало, та вчера ми беше ден за проверка на такива. Разбира се всичките бяха затворени в нашия район.
Та молбата ми е ако може да ми помогнете с инфо, тъй като ми е трудно излизането с бебо през седмицата.
Проверих на ул. Хан Аспарух 60 - ако може да микажете каква е таксата
на ул. Антим 1 №19, също, а на ул. Стефан Караджа има ли изобщо кухня??? Два пъти минах по цялата улица и питах във всички заведения и що де имаше хора, но никоъ не можа да ми каже дали и къде е кухнята.
Другият въпрос ми е ако някой има впечатления от тези кухни да ми каже дали са добри.
Благодаря на всички който ще ми помогнат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Гери, нали си ми съседка, не си ли чувала за някаква кухня на Възраждане?
Все чувам, че била много добра.. Антим І-ви къде е, да не би точно за нея да питаш.
За тази на Аспарух ще питам братовчедка ми, тя взима за големия си син от там папане.
Виж целия пост
# 2
Здравей Бети, точно вчера дакота писах си мислих за теб, че може да дадеш инфо.
Да на Възраждане е точно тази на ул."Антим I".
На мен тя ми е баш под носа, но ми се щеше да чуя мнения както за тази така и за другите детски кухни.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ми аз ходих до тази на Аспарух и ми харесаха условията. И ми казаха, че няма защо да се записвам отрано, тъй като нямало проблем за това. Като станело бебето на 8-9 месеца да отида с талон от ЛЛ на детето 3 бурканчета от детска храна и акт за раждане и там ми дават купони.
Виж целия пост
# 4
На Кроче май и по-прясна информацията за въпросната кухня, щото братовчедка ми каза, че искат 23 бурканчета и 60 капачки май и още в същия ден, в който те запишат, може да си вземеш храна. 87 стотинки на ден е таксата, тя взима от доста време за големия си син и е доволна.
Виж целия пост
# 5
Ами аз прочетох точно че 23бурканчета, 60капачки, молба и направление или нещо такова от педиатъра, а и акт за раждане. Само цената не знаех и условията.
Благодаря за отговорите  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия