Силиконови накрайници-кога и как ги махнахте?

  • 401
  • 5
дано не повтарям вече дискутирана тема, но нямам време да търся точно сега... Embarassed
Виж целия пост
# 1
Горе-долу в на4алото на 2рия месец. 2-3 седмици преди това кърмех ту с тях ту без-като следях като ме заболят пове4е зърната-слагах силикона за 5-6 поредни кърмения. Малко по-малко позагрубях и един ден просто не ги използвах, а на следващия ги прибрах в шкафа Party. Съветът ми е като кърмиш без тях издебвай беб4ето да не е прегладняло или да е още сънено, ако по4не да се дърпа и да не може да захапе първо смени 2-3 пъти гърдите и тогава сложи силикона-мойта понякога се лъжеше на тоз номер newsm78.
Виж целия пост
# 2
Махнах ги началото на втория месец, т.е след 2 седмици кърмене (и дохранване, че в началото не кърмех) . Зърната ми бяха плоски и бебчо не се усещаше какво да прави. Всеки път обаче го пробвах, преди да ги сложа.
Поздрави Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз съм ги ползвала само около седмица,докато ми се изтегли зърното - но кърмех на едната гърда със силикон,а на другата - натюр,така че дребната знаеше и без тях да суче и много лесно ги махнахме,когато ми се оформи зърното - махнах ги изведнъж.
Виж целия пост
# 4
Махнах ги изведнъж, когато бебето беше на около 3 седмици.  Бях забравила ди ги стерилизирам и така .... Бебо дори не се усети. Колкото е по-малко бебето е по лесно според мен.
Виж целия пост
# 5
ох, аз кърмя с тях вече месец и се чудя кой е най-безболезнения за детето начин даги махна, че вече  е свикнала с тях. Няколко пъти я слагам вече без, но бързо се изморява, започва да изпуска лесно и става една чудесия... Тя и с накрайниците изпуска понякога, когато се превива от колики, например, а без тях си е тргедия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия