Хотелски комплекс " Острова " Бели осъм, Троян

  • 19 455
  • 26
# 15
Ние бяхме там юли месец и вътрешния басейн беше затворен и не позволяваха да се ползва.Та за външния става дума и за джакузито.А когато се обаждах по тел. за резервация ми обясниха как водата не е минерална,но я топлят и била около 26-27 градуса...................,е не си носех термометър,но за всички от моето семейство водата беше студена!Та добре че сме с кола и наблизо има алтернатива!Опитали са се да направят нещо,ама не са го доизкусурили!Дето има една приказка"друг път-никой път"!
Виж целия пост
# 16
Ние вече няколко пъти ходихме в комплекса.  Това, което е най-ценно е големия простор, който има в комплекса.  Има алеи, полянка и наоколо не виждаш нищо друго освен Балкан.  Последният път като ходихме имаше и направена детска стая с аниматорка, много удобно за семейства с деца.  Имаше нова салонна управителка на ресторанта и тя ни каза, че собствениците са променили изцяло управата на хотела, защото е имало доста изцепки, особенно с това което беше коментирано с нощните купони. 
Виж целия пост
# 17
Препоръчайте ми моля ви хубав хотел в Чифлика. Искам да заведа родителите си на почивка и никъде не мога да харесам.



Лично на мен Чифлика повече ми харесва - много по-живописно, наистина курортно селце.


Виж целия пост
# 18
Б
Препоръчайте ми моля ви хубав хотел в Чифлика. Искам да заведа родителите си на почивка и никъде не мога да харесам.



Лично на мен Чифлика повече ми харесва - много по-живописно, наистина курортно селце.




Бях преди 2 седмици в Чифлик - х-л Блян.
Първоначалните ми впечатления се опровергаха.
Останах разочарована от КУРОРТА.
Всеки хотел сам за себе си, без особена идея за цялостния облик.
До хотела - контейнери за смет. Стърчат неизмазани подпорни стени напр. на Веника...
Тръгнахме си по-рано от предвиденото...
Не бих повторила
Виж целия пост
# 19
Като цяло хотела не е лош , но има някои неща които дразнят.Когато е хубаво времето не дават да се ползва вътрешния басеин , а външният е студен.Най - големия абсурд е че външния басеин е обществен и целия Троян и Ловеч се изсипват там.Ако идеш по обяд на басеина няма място въпреки че си от хотела същото се случва и на паркинга.Храната не става но персонала са готини.Пробвахме басеина на Веника Палас там беше топла водата но самия басеин а адски мизерен водата мирише на лошо.Пообиколихме района навсякъде е едно и също, явно там са такива възможностите - не си струва.
Виж целия пост
# 20
Като цяло хотела не е лош , но има някои неща които дразнят.Когато е хубаво времето не дават да се ползва вътрешния басеин , а външният е студен.Най - големия абсурд е че външния басеин е обществен и целия Троян и Ловеч се изсипват там.Ако идеш по обяд на басеина няма място въпреки че си от хотела същото се случва и на паркинга.Храната не става но персонала са готини.Пробвахме басеина на Веника Палас там беше топла водата но самия басеин а адски мизерен водата мирише на лошо.Пообиколихме района навсякъде е едно и също, явно там са такива възможностите - не си струва.

много съм доволна когато няма само прехвалени мнения от скрити реклами, човек се лъже от хубавите думи отива и какво да види ........... Sick
Виж целия пост
# 21
Някой , ако скоро е  посетил комлекса, моля  да сподели впечатления, че се каня да резервирам за почивните дни около 22.09.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 22
Бях там преди 1 седмица. При всички случаи зависи кой каква почивка търси, но смятам, че мястото е страхотно за релакс и почивка през лятото.
Стаите са нормални, чисти и с климатик.
Има страхотен басейн с голямо пространство и зеленина наоколо, където децата могат да играят. В допълнение има пързалка, батут и джаги.
Най - хубавото от всичко (и което ме изненада), че водата се затопля и беше много приятна за "плацикане".
Обслужването - беше на ниво - дори бих казала малко над очакванията ми.
Единственото, което не ми хареса е, че храната в ресторанта и на бара беше супер безвкусна. Дори и  една салата не можеха да направят да е вкусна, та какво оставаше за готвените неща..
Но пък може да се ходи в околните села и там да се хапва - така че пак става...
Иначе относно външните хора, които посещават басейна, то май във всички хотели с външен басейн има. Дори смятам, че на Чифлика са повече,защото там водата е минерална.
Виж целия пост
# 23
значи проблема е, че в тоя комплекс ходят и полуграмотни примати които се хварлят селски жъж жодата, кюскат, викат, чешат се по шкембаците и.т.н Пално със селяци. аман от селяния и простащина. Некои си Фъргат пликовете от храна. Еми с с гашоци лукс не се прави. Жерно е, че е село Бели Осъм и е нормално да има селяния но много от клиентите на тоя басейн трябжа да се научат да се съобразяжат и на обноски. Не може да ревеш като на къра и да подвикваш на познат който е на другия край на басейна. ами иди разходи се и си поговори с него. не ше викаме и ше ревем ка'т заклани. ми не нема оправия дами и господа
Виж целия пост
# 24
Някой да сподели актуална информация от последната година.
Виж целия пост
# 25
Има пуснати оферти за комплекса,никой ли не еходил скоро,как е вътрешния басейн..
Виж целия пост
# 26
И аз търся пресни отзиви за комплекса. Дали пускат външни посетители на басейна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия