Експресно отпушване на носа???

  • 55 744
  • 10
Знаете ли цяр, било то и бабешки, на вси4ко съм готова, за отпушване на ТОТАЛНО запушен нос??? В4ера бях с Ксилометазолин, Пиносол, днес Вибросил и Ринолекс, ама нищо не помага. И целият физиологи4ен разтвор на детето си изпръсках- нищо. Абсолютно не мога да дишам през носа, а нощно време е кошмар. Моля, посъветвайте ме какво да предприема. (консултирах се с лекар за вси4ки тези капки- каза, 4е поне едни ще помогнат, ама не стана)
Виж целия пост
# 1
Има едни хапчета, които според мен действат мълниеносно, особено, когато ги ползваш за пръв път. Мисля, че се казват Клариназе, но ти попитай в аптеката. Струват около 10 лв., но на мен при подобен случай буквално ме спасиха. Прочети и листовката - но май се пиеха максимум по две на ден!
Успех  и дано ти мине бързо, че е ад!
Виж целия пост
# 2
Еми , ако те избива на садо - мазо , можеш да си сложиш малко мед в носа , но аз не бих повторила - много люти , иначе е бързо и ефикасно . Също и по 1-2 капки във всяка ноздра зехтин - пак помага.
Виж целия пост
# 3
да продължа садо-мазо темата...изцеден сок от лук. при мен помогна много бързо.
дано се оправиш бързичко Praynig
Виж целия пост
# 4
Ампула Калциев Глюконат + ампула Глюкоза- пие се на няколко пъти.
Виж целия пост
# 5
Тампони с ракия в носа.
Ментолов вазелин във всяка ноздра.
Виж целия пост
# 6
Онова позабравено виетнамско чудо върши работа в такива случаи - мажеш основата на носа и малко около ноздрите.
Дано помогне
Виж целия пост
# 7
Лично изпробвано преди 3 дни. Разтвори в купа с хладка вода една лъжица морска сол / аз си го направих на око, но грубо беше около 1,5 литра вода/. Опитвай се да шмъркаш подред с едната и с другата ноздра, с наклонена на съответната страна глава. Направи го 2-3 пъти. Издухай се доколкото можеш - вероятно няма да излезе много, но продължи десетина пъти. При всеки следващ опит ще видиш, че солената вода достига все по-дълбоко и прочиства.

Иначе можеш да мажеш "Низита" в ноздрите, но ефектът не е по-добър.

Успех !
Виж целия пост
# 8
Днес и аз съм така "запушена" , колежките ме посъветваха да си направя инхалации с чай от лайка , в който докато ври сипвам 1 л. сода бикарбонат ! Ако не сте го пробвали - супер бързо действащо е ! Вече дишам и през носа ,  smile3503 довечера пак ще го направя !
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря! Днес по-добре се 4увствам. Инхалациите с лайка и шмъркането на солена вода ме пооблек4иха, но днес ми изписаха антибиотик ,който също май помага. Благодя на вси4ки още веднъж! Laughing
Виж целия пост
# 10
Тампони с ракия в носа.
Ментолов вазелин във всяка ноздра.

само преди това терена трябва да е разчистен за спринт на късо разстояние, щото как болииииииииииииииииииииии това  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия