притесненията продължават

  • 1 126
  • 13
здравеите, искам да благодаря на всички коита ми дадоха кураж миналата седмица когато още не се виждаше плоден сак в матката- вече се вижда. сега доидоха другите притеснения - кафеникаво оскъдно течение.при няколко лекари ходих но нищо по въпроса да продължавам в същия дух пък каквото трябвало да стане ще стане, продължавам да си пия утрогестана и нош-па. омръзна ми  през ден да ходя по лекари и те вече едва ли не ми се подиграват, но не забравят да ми вземат 20лв. ами ако  не спре какво ще последва вече незнам кои път да хвана! извинявам се предварително на тези на които им омръзна от моите проблеми!
Виж целия пост
# 1
Моят съвет е да спреш да ходиш насам-натам, да си лежиш в къщи и да взимаш лекарствата.
Всичко ще е наред, ако се пазиш!!!
Виж целия пост
# 2
Дънди,успех!Искам само да ти кажа,че каквото трябва го прави,пък какво ще стане никой не може да ти каже.Надявам се зацапването да спре!!!Опитай се да бъдеш спокойна,пий си хапчетата,почивай си и полежавай.Те лекарите друго не могат да направят,затова нищо друго не ти казват.И все пак когато усещаш промяна-отивай на преглед,без да се вманиачяваш-те са затова.Успех още веднъж и наистина имаш шанс всичко да е Ок!Бори се и не се предавай!Всичко е борба! Peace
Виж целия пост
# 3
Подкрепям Дани, така е! Стига си се тревожила, по-ве4е от това не можеш да направиш.
Виж целия пост
# 4
А моя съвет е да спреш да правиш каквото и да е и да продължиш да си живееш както досега. Абсолютно са прави лекарите, каквото има да става ще става. Аз също имах кафяво течение или зацапване до около 10-11 г.с. Не съм изпила и едно хапче в тази връзка и водех много активен живот. Лекарят ми каза да се обадя ако кръвта стане червена, всичко останало е нормално. На тоя етап никой не може да ти помогне, нито лекари, нито лекарства. Не се тормози излишно. Това което ти се случва е съвсем нормално. Просто бъди по-търпелива. Аз съм много доволна че при мен стана така че не можах да ида на лекар до 7 г.с. и първото което видяхме беше пулсираща точица. Това ми спести много излишни притеснения.
Виж целия пост
# 5
Дънди,
Първо се успокой и не си мисли лоши неща. Такова зацапване се случва на много хора в началото на бремеността. Според мен трябва да си почиваш, да стойш на топличко вкащи, да си пиеш лекарстват6а и да гледаш по-ведро на нещата. Всички са прави, прекаленото ходене по доктори не е най-добрия вариант, каквото е могло е направено. А какво ще стане от тука, на там е Божа работа.
Успех и спокойно  Hug
Виж целия пост
# 6
Здравей миличка,
оспокой се много те моля тези притеснения единствено и само биха могли да ти навредят. Колкото и да ти е трудно занимавай се и прави неща които ти носят само положителни емоции. Престани да обикаляш по лекари и приемай лекарствата които са ти предписани. Гледай повечко да си почиваш, невдигай тежки неща и се отпусни. Ако е отредени плодното сакче да се развие то бъди убедена че ще е така, чела съм че много жени са имали подобни течения, нещата стоят по сериозно ако премине в кървене. Наистина е повод за безпокоиство и аз ако бях на твое място най вероятно бих се чувствала така, ако не и по зле, но преди всичко гледай да се овладееш и се справи с притесненията. Ако се замислиш малко по сериозно от тук нататък тепърва ти предстоят, да кажем болница в която да родиш, как да обзаведеш стаичката, момче или момиче, колики, зъбки, храничка, ожулено краче, ученически терзания, първа любов, самостоятелност, момен в който трябва да се разделите за да създаде свое семейство,внуци,правнуци виж колко са много и от сърце ти ги желая ( без лоши помисли Laughing) хайде стига отпусни се и дано всичко бъде наред.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравей мила и от мен. С риск да  повторя всичко казано до сега ти казвам първо-УСПОКОЙ СЕ.И най-вече мисли позитивно,без излишни вълнения.Знам колко е трудно,знам колко сълзи ти коства,но каквото е писано това ще става.била съм в същото положение,за съжаление всичко свърши зле,но може би защото не престанах да плача,да се вайкам и да не слушам никой около мен.Сега,изминало няколко месеца от тогава,съжалявам за всичко,как не съм си почивала и съм се вълнувала.Пий си лекарствата,дано зацапването спре и след всичко преживяно да гушнеш най-прекрасното бебче на света!
Успех!!!
И мисли само за хубави неща............. newsm10
 smile3505 newsm30
Виж целия пост
# 8
Дънди как си?Надявам се Ок. Big Ups
Виж целия пост
# 9
благодаря зя заинтересованоста. днес ще ходя са чуем дали има някакви тонове че да отпадне вероятноста за "кухо яйце" и т.нар.късен аборт (не съм сигурна как точно се казва). а отностно другото със зацапването си  продължава и аз си продължавам хапченцата дори и без видим ефект, не знам до кога ще издържа и  дали изобщо ще спре това кафеникаво кръвотечение. в пълно неведение съм за всичко, а лошото че мисля че и лекарката не знае какво става и какво да прави.
Виж целия пост
# 10
Няма лекар в толкова ранен етап, който да знае какво става, а пък и нищо друго не може да се направи.
Виж целия пост
# 11
Права е Лали,Дънди!Опитай се да си спокойна,а какво ще стане никой не може да знае.Важното е да си по-спокойна и да се опиташ да приемаш нещата такива каквито са.
Успех,с теб сме и ти стискаме палци скоро всичко да е добре! Praynig
Виж целия пост
# 12
Здравей, Дънди! Сестра ми също имаше такова зацапване. При нея забременяването беше естествено, също й предписаха но-шпа - 3 по 2. Едно от обясненията беше и това - ако има запек, ако не греша дебелото черво притискало плодното сакче и тогава прокървява. Но не е здължително да е това, просто може да е една от причините. Ако имаш такъв проблем си вземи Дуфалак - сироп в бутилчица. Аз пък чакам другия вторник, за да си направя тест. Но на мен лекаря ми каза, че е по-добре да си слагам утрогестана вагинално. При мен дозата е 2 пъти по 3. Успех!
Виж целия пост
# 13
Дънди какво става с теб????  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия