кажете ми гинеколог който прави микробиология и лекува по нея!

  • 2 094
  • 13
Мами препоръчайъе ми гинеколог, който прави микробиология, посявка, антибиограма и предписва лечение според нея а не на изуст или "на око".
Виж целия пост
# 1
Д-р Гергов от Тина Киркова - излекува ми инфекция,която имам от 2 години,тук ме лекуваха за гъбички 6 пъти Shocked
Съжелявам само,че не мога да ти дам координати,но като попиташ на гишето ще те насочат.
успех Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Д-р Гергов от Тина Киркова - излекува ми инфекция,която имам от 2 години,тук ме лекуваха за гъбички 6 пъти Shocked
Съжелявам само,че не мога да ти дам координати,но като попиташ на гишето ще те насочат.
успех Simple Smile
a plateno li e ili s zdravnata kasa?
Виж целия пост
# 3
Ами аз нямам застраховка и затова си платих,но предполагам,че работят и със здравната каса,провери Simple SmileАко искаш да ти дам телефона му ми пиши на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 4
ама има ли такива, които гледат на око? това звъчи адски непрофесионално #Cussing out
мога да ти кажа двама души, от които съм адски доволна - единия е моя генеколог, казва се димитър гунев и е от майчин дом, има и частен кабинет - аз ходя там и си плащам, не зная дали има възможност и от здравната каса.
другия доктор е от центъра за паразитни и инфекциозни болести, той е микробиолог, не е генеколог, но разбира адски много от какво ли не. преди време той ме оправи от една бъбречна инфекция и какво ли още не. казва се кузманов - при него отиваш, той ти дава един набор от прибори с които да ти вземат секрет и те праща на гинеколог, обикновено той има договорка с дофтори.
ако искаш още инфо - пиши на лични
Виж целия пост
# 5
ami mai gunev mi vze citonamazka i me pregleda s kolposkopa newsm78toi raboti na 7 etaj nali pri rodilite sekcio? obache sled pregleda nisto ne mi kaza a sega imam gabichki - otde se vzeha kato samo s prezervativ go pravim? i tam nikva mikrobiologia nevzimat
Виж целия пост
# 6
гъбите не се внасят само по полов път, например ако мъжа ти ги има в гърлото и правите орална любов, или пък басейн, кърпа със съмнителна чистота, замърсяване някакво...често е и реакция на организма в следствие на понижени функции на имунната система. а най-често пък гъбките никнат след пиене на антибиотик...
Виж целия пост
# 7
а, забравих да дам координати:)
д-р Василев, работи във Втора Градска и в МЦ "Сейнт Тома" (частно). винаги ме е лекувал чрез микробиология и е чудесен доктор и човек:)
успех!
Виж целия пост
# 8
гъбите не се внасят само по полов път, например ако мъжа ти ги има в гърлото и правите орална любов, или пък басейн, кърпа със съмнителна чистота, замърсяване някакво...често е и реакция на организма в следствие на понижени функции на имунната система. а най-често пък гъбките никнат след пиене на антибиотик...

нито едно от тези неста на самй правила
Виж целия пост
# 9
не знам на кой етаж е гунев, но може и там да е, нали изражда бебоци  Hug
на мен той ми откри гъбите - по следниа нацхин - прегледа ме, взе секрет и веднага го погледна на микроскопа, после ми предписа лекарства и така се оправи положението.
може ми не ти е пуснал микробиология, защото не е видял нищо обезпокояващо, не знам.
вероятно е ако сега пак отидеш на преглед и кажеш какво те мъчи да направи и микробиология. или при него или при друг, както решиш.
а както казва аурора гъбите са мръсни гадове и се появяват мноооооого лесно. по принзип бацила, който ги причинява живее в човешкия организъм и винаги го има, но в малки количества, при неразположение или имунитетен срив се появява в по-голямо количество и тогава се лекува с лекарства. а дали имунната ти система не е поддала не можеш да знаеш - има много малки незабележими колебания, които само много специфични и подробни изследвания могат да покажат.
и още нещо: златното правило на гъбите - имала ли си веднъж, рано или късно пак ще имаш, винаги се връщат.
успех в лечението
Виж целия пост
# 10
Мами препоръчайъе ми гинеколог, който прави микробиология, посявка, антибиограма и предписва лечение според нея а не на изуст или "на око".
Anaise,бих те посъветвала следното нещо:вземи си направление от личния лекар за гинеколог и отиди в някое ДКЦ(по твой избор).При прегледа гинеколога  ще ти вземе секрет и дръж да го изпратят в микробиологична лаб.Препоръчвам ти тази в НКБ.Ако имаш интерес ще ти дам адреса.Изследването се поема от здравната каса.Ако отидеш на частен лекар 100%,че ще ти вземе пари за микрото.
Виж целия пост
# 11
[Ако имаш интерес ще ти дам адреса.Изследването се поема от здравната каса.

 smile3547 да...искам - би ли дала адреса...
Виж целия пост
# 12
[Ако имаш интерес ще ти дам адреса.Изследването се поема от здравната каса.

 smile3547 да...искам - би ли дала адреса...
Tова е бившата 3 град.б-ца,кв.Св.Троица,метростанция-Вардар
Виж целия пост
# 13
Men s'6to me v'lnuva tazi tema !
Pri mnogo doktori s'm hodila, no nito edin ne mi predlagal mikrobiologia !
Samo vzemat citonamazka i vlagali6ten sekret ( koito ne pokazva ni6to s'6testveno )i posle po niakakvi si tehni zaklu4enia nazna4avat le4enie  #2gunfire
Mis'lta mi e
moje li ginekolog da ti vzeme sekret p'k ti sobstvenor'4no da si go zanese6 v izbrana ot teb laboratoria i da kaje6 za kakvo da go izsledvat ? Osven tova, pla6ta li se izledvaneto za mikrobiologia ili kasata go poema ? Spored men ne go poema, ina4e 6tiaha da go praviat doktorite....ili se b'rkam ?!... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия