мами гинеколозите ви правят ли микробиология?

  • 639
  • 5
пиша тук защото мамите са бременни и ходят на гинеколози а аз търся такъв кйъо да прави микробиология, посявка и да отчита резултата по антибиограма с лечение ако е необходимо. Моля кажете ми такъв ако знаете и координати. 10x
Виж целия пост
# 1
Ами отиваш примерно в Шейново при някой гинеколог правят ти нужните изследвания(там си имат лаборатория) резултата като е готов отиваш пак при него и той ти назначава лечение(ако е необходимо). Даже би трябвало и в поликлиниките да правят микробиология.
Виж целия пост
# 2
nisto nepraviat - dokato stigne do laboratoriata vsichko e izmrialo
Виж целия пост
# 3
Шейново, Шейново!!!
Виж целия пост
# 4
Ами аз ходя на консултации в поликлиниката на Военна болница. там има точно 3 лаборатории, в които се правят всякакви изследвания. Казава се МЦ Спектромед, можеш да го вземеш от 144, че незнам къде съм го затрила.
Виж целия пост
# 5
пиша тук защото мамите са бременни и ходят на гинеколози а аз търся такъв кйъо да прави микробиология, посявка и да отчита резултата по антибиограма с лечение ако е необходимо. Моля кажете ми такъв ако знаете и координати. 10x

Клиника Торакс на Стамболийски - Тъси Доктор Ризова (перфектен гинеколког)  или Григорова.
Прегледа е 18 лв.,а микробиология (вагинална) е 19лв. - разчитането влиза в прегледа.
Всяка микробиология става за 3 работни дни !!!

Само да добавя,че цените са за делнични дни.(без събота инеделя и празници - тогава е по-скъпо)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия