Красива всеки ден

  • 2 103
  • 27
Я вижте това Simple Smile
http://4coolpics.com/k_krasiva.php
Виж целия пост
# 1
Брей, добро попадение.
Виж целия пост
# 2
Додо, ти ще снимаш ли?
Или ще те снимат?
Виж целия пост
# 3
Додо, ти ще снимаш ли?
Или ще те снимат?

Ами не знам още - може и двете Laughing
Искаш ли да те снимам теб ? Wink
Виж целия пост
# 4
Еха, ако си бях върнала килограмите. Пък може и като заслабан- гледам срока е 15.092006г или нещо не съм разбрала.
Виж целия пост
# 5
А-а-а, повече не се лъжа.  Crossing Arms
Миналата година (и аз, лудата кокошка) участвах в конкурс на сп. "Космополитън" и взех, че се класирах за "финалите". Гримираха ме сума ти и време, гласиха и накрая снимаха "професионално". Е, по-кошмарно на снимка не съм излизала. Умрях от срам, когато излезе броят.  hahaha Нито мъжът ми ме позна, нито дори собствените ми родители.
Останалите момичета от конкурса също не изглеждаха добре на снимките, на живо бяха много готини.
Ей на тази снимчица, която виждате, съм без грим - само спирала и безцветен балсам на устните. Е, за какво е тоз професионален грим, за какво е това чудо? newsm78

Виж целия пост
# 6
те тез девойки като за playboy снимани!Аз къде ша са вреждам newsm78
Виж целия пост
# 7
Хубави са момичетата...

Додо, чакаме и теб да видим Crossing Arms
Що ли нямам и аз късмет и мен да ме снима някой професионално Mr. Green newsm78
Виж целия пост
# 8
Абе момичета не се плашете. Аз не ги виждам тези да са големи красавици, по-скоро фотографите са добри, а и никъде не пише, че конкурса е за манекенки. Аз мисля да се пробвам, въпреки, че не съм се възстановила след раждането, а и трябва да покажем по реялни образи. Ще заложа на естественото. То с професионален грим всеки може да е красив. Айде да ги разбием  Grinning
Виж целия пост
# 9
Има наистина много красиви жени на снимките Simple Smile . Додо, участвай и ти!  Hug
Виж целия пост
# 10
Има наистина много красиви жени на снимките Simple Smile . Додо, участвай и ти!  Hug


Ако на 10ти наистина си направим маскен бал - може да станат хубави снимки и ако се харесате - може да участвате в конкурса Wink
Освен това конкурса наистина е до другата година септември месец, но всеки месец ще се излъчва победителка, която ще получава въпросната разкрасителна награда на стойност 100 лева в Дима стил Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз гласувах за една от снимките даже Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Додо, ти ще снимаш ли?
Или ще те снимат?

Ами не знам още - може и двете Laughing
Искаш ли да те снимам теб ? Wink

Аз искам, аме не заради конкурса а по принцип....може ли  Mr. Green
 Додо извън майтапа, наистина трябва да участваш  Peace
А ако с Дуцката направите тандем, веднага гласувам Wink
Виж целия пост
# 13
Аз искам, аме не заради конкурса а по принцип....може ли  Mr. Green
 Додо извън майтапа, наистина трябва да участваш  Peace
А ако с Дуцката направите тандем, веднага гласувам Wink

Може разбира се Simple Smile
На 10ти ще идваш ли ? Simple Smile
А Дуци ако е навита - веднага го правим ! Wink
Виж целия пост
# 14
Додо,искам Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия