Гъби

  • 397
  • 8
Ще готвя гъби с ориз за вечеря.Зачудих се още ли сме малки за такива работи или да се пробваме вече ThinkingМога, разбира се и да махна гъбите от порцията на Ники, ако са твърде много...Само ориз с гъбен аромат за примамка Laughing
Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
ей сега си разглеждах книгата за някоя нова бебешка манджа и мернах гъби- от 8 месеца  Grinning. ама тука това е важна част от закуската, така че няма начин хапват децата Simple Smile) може би ориз с една гъбка   chef
Виж целия пост
# 2
Абе от една порция нищо няма да му стане, ти няма да напълниш чинията с гъби, я Wink! По принцип гъбите са трудносмилаема храна и не се препоръчват за малки деца, но пък чак да пощиш ориза от всяка гъбка, няма смисъл. Аз на Ева съм давала пица в която е имало гъби и въпреки, че съм се старала да ги прескачам, все е забърсала някоя Laughing. Нищо и няма Crazy.
Виж целия пост
# 3
Преди около година имаше тема за гъбите - много апокалиптична беше. Мъртва тъкан, страхотии... Ще я намеря, че да те уплаша, белинда мила Grinning. Аз специално гъби не съм готвила на Ирина, защото ги намирам за трудносмилаеми, но както и Зори казва, се е случвало да забършенякое гъбе точно покрай пицата.
чети ей тука, ама след вечерята, щото на мене тия доводи ми действат отказващо
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5944.0
Виж целия пост
# 4
Синът ми, както знаете, беше много алергично бебе. Вече много от алергиите преодоля, но все още ако прекали с гъби (под прекали, разбирайте ядене с голямо количество гъби вътре), се изприщва... Мислех, че са алерген, сега излиза, че проблемът е друг...  Thinking
Виж целия пост
# 5
Късно е, чадо!Заблеях се и брулнах в манджата черен пипер ooooh!
Явно горкото ми дете пак ще вечеря кисело мляко Sad
Тенк ю, все пак.Другия път ще го огрее.
Виж целия пост
# 6
Аз наскоро питах за гъбите от кога може и повечето мами казваха, че са давали и ще дават след 2/3 годишна възраст. аз за себе си реших обаче и дадох миналия месец. Точно гъби с ориз и бях правила, а имаше вътре и черен пипер. Аз давам на Алекс и манджи с пикантни подправки, защото аз самата много ги обичам и се предполага, че той е запознат с вкуса им чрез кърмата  Laughing
Виж целия пост
# 7
белинда, нашата педиатърка, на която имам безрезервно доверие, защото е съвременен лекар, на последната консултация ми каза - детето вече може да яде всичко (бел.ред. - понеже става на годинка), единствено забранени храни остават гъби и кафяв шоколад. изрично ми наблегна в никой случай да не и давам. таня до момента няма алергии и не е ограничавана откъм храна.
аз все пак предполагам, че и тук нещата стоят какво при другите алергени и не задължилтено по-ранното давана на гъби задължително означава алергия  Confused
Виж целия пост
# 8
Късно е, чадо!Заблеях се и брулнах в манджата черен пипер ooooh!
Явно горкото ми дете пак ще вечеря кисело мляко Sad
Тенк ю, все пак.Другия път ще го огрее.
Що не му даде малко пюре от сини сливи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия