Yoga- kade?

  • 1 184
  • 13
Интеревува ме къде/дали има в София някъде където се практикува Йога и по -точно КУНДАЛИНИ?
Преди време звънях в Бг-иога асоциация и нещо ми се стори измамно положението. В чужбина това занимание е почти безплатно ,а тук някакво човече ми вдигна телефона и взе да ми говори , като на малоумна и искаше някакви ЛУДИ пари. Не си спомням сумата, но мисле ,че беше нещо около 150 лв. месечно.
Виж целия пост
# 1
Провери в сиконко-9251030,не съм сигурна,но мисля 4е има Laughing
Виж целия пост
# 2
ходила съм в Спартак на йога или 3 или 4 лв. на час, иначе имаше и в Надежда в някакво училище, но на мен Спартак ми беше по-близо.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: DEianaZ
ходила съм в Спартак на йога или 3 или 4 лв. на час, иначе имаше и в Надежда в някакво училище, но на мен Спартак ми беше по-близо.

Kakva Yoga praktikuvat tam?
Виж целия пост
# 4
В кое училище в Надежда? Да ти се намира телефон?
Виж целия пост
# 5
А някой да е посещавал йогата в ТИМ-Варна?
Впечатления,коментарии ?
Намерения, обоснования ?
Чух, че било приятно и ефикасно. Но не зная каква точно йога е. Не е сахаджа обаче. Раз-два, махаш ръце, разтягаш крачка, бавни, приятни упражнения разбрах.. Big Ups
Някой да има нужда от компания? Аз от една година разправям за това място и все ходя..  Flushed
Виж целия пост
# 6
Чувала съм, че в хотел Ганеша (близо е до Плиска) има зала, в която провеждат занимания по йога, но не знам какъв вид е (язък дето съм омъжена за индиец  Embarassed ). Мисля че цената беше нещо от порядъка на 5-7 лв. на занятие, но въобще не съм сигурна.  Ако това те интересува мога да мина след работа (живея наблизо и не е проблем) и да им взема телефон, за да си ги питаш за повече подробности.
Виж целия пост
# 7
Йога има в Двореца на децата /намира се на ъгъла на "Стамболиййски" и "К.Величков"/. От другата седмица започват. Заниманията са в сряда от18ч и в събота от 17ч. Плаща се 2лв на посещение. Едно занимание е повече от два часа. Аз лично ходих миналата година и съм много доволна. Оправих си всички болежки и се чувствах като новородена.
Виж целия пост
# 8
Аз ходя на йога от няколко месеца и се чувствам по-добре не само физически, но и психически.
"Здрав дух, здраво тяло!"
Всички болести тръгват от нервите, тъй че горещо Ви препоръчвам да опитате поне.
Виж целия пост
# 9
Забравих за линковете


http://www.bya.dir.bg/index2.htm
http://free.data.bg/yogazala/zayoga.html#pranayama

а в free.data.bg ако потърсите 'yoga', ще намерите много книги, филмчета с упражнения и т.н.
Виж целия пост
# 10
Някой да има нужда от компания? Аз от една година разправям за това място и все ходя..  Flushed
Цитат

Аз също си търся компания за подобни занимания, така че може и да ни е забавно заедно, стига да е след 18.00ч

Иначе удома, вече повече от 5 месеца практикувам тибетските упражнения http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=140&LangID=0, виж "Петимата тибетци", упражненията ми отнемат около 10 мин.,но за сметка на това се чувствам страхотно цял ден. Преди пиех по 3-4 кафета на ден, защото вечно че чувствах уморена и ми се спеше, откакто ги правя не съм опитала кафе.
Виж целия пост
# 11
Някой да има нужда от компания? Аз от една година разправям за това място и все ходя..  Flushed
Цитат

Аз също си търся компания за подобни занимания, така че може и да ни е забавно заедно, стига да е след 18.00ч

Иначе удома, вече повече от 5 месеца практикувам тибетските упражнения http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=140&LangID=0, виж "Петимата тибетци", упражненията ми отнемат около 10 мин.,но за сметка на това се чувствам страхотно цял ден. Преди пиех по 3-4 кафета на ден, защото вечно че чувствах уморена и ми се спеше, откакто ги правя не съм опитала кафе.

Петимата тибетци я имам даже. СТрахотна е.
Виж целия пост
# 12
Йога има в Двореца на децата /намира се на ъгъла на "Стамболиййски" и "К.Величков"/. От другата седмица започват. Заниманията са в сряда от18ч и в събота от 17ч. Плаща се 2лв на посещение. Едно занимание е повече от два часа. Аз лично ходих миналата година и съм много доволна. Оправих си всички болежки и се чувствах като новородена.

Имаш ли някакъв телефон? Можеш да ми го пуснеш на лични. Аз съм бременна и и искам даразбера дали е подходящо за мен. Мерси!
Виж целия пост
# 13
Интеревува ме къде/дали има в София някъде където се практикува Йога и по -точно КУНДАЛИНИ?
Преди време звънях в Бг-иога асоциация и нещо ми се стори измамно положението. В чужбина това занимание е почти безплатно ,а тук някакво човече ми вдигна телефона и взе да ми говори , като на малоумна и искаше някакви ЛУДИ пари. Не си спомням сумата, но мисле ,че беше нещо около 150 лв. месечно.

Здравей!
Видях, че питаш за Кундалини... Та йогата, която търсиш, се нарича в същност сахаджа йога.
аз съм сахаджа йога вече близо 5 години  Grinning И приканвам всеки да прегърне идеята на Сахаджа йога, мъдростта, която Шри Матаджи се опитва да ни предаде и живот в Кундалини! Simple Smile
За повече информация: http://www.infotel.bg/~shanti
А контакти в София: София 088 8268710 Я. Янков, sahajayoga_bg@yahoo.com или 02 8552671 К. Тодорова - там в страницата си пише   Simple Smile
чао  Stop и приятно практикуване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия