Крем от секрет от охлюви

  • 57 881
  • 67
Здравейте, момичета!
Отново се заговори напоследък за тези продукти, съдържащи секрет от охлюви и се разрових да  прочета малко по темата. Наскоро разбрах, че вече има и българско производство на кремове, сапуни, серуми и пр. Но има и такива, които се внасят от Испания, Турция и съвсем се обърках.
Та, въпросът ми е дали някой вече е използвал   такъв крем и какви са впечатленията.
Ако вече сте дискутирали тази тема, моля за извинение, но не ми е възможно да изчета всичко.
Виж целия пост
# 1
Аз съм чела само добри отзиви за тези кремове, преди време исках да си поръчам по телефона от един доставчик, защото страдам от петна над горната устна, но сега гледам че ги има и по аптеките. Кремовете са срещу петна, акне, бръчки...
При нас продават един крем точно от слуз от охлюви, казва се Elicina, и струва към 42 евро, има крем за лице, лосион за тяло, серум и крем за ръце.
Още не съм се решила, не за друго, ами се страхувам да не ми се появят ранни бръчки, може и да греша.
Виж целия пост
# 2
Heldiva prima  са  българските продукти.
Не съм ги ползвала.
Виж целия пост
# 3
Ето ги българските продукти.
По-надолу в дадения линк има и клип.


Airborn, би ли написала марката, защото линка не се отваря? Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз съм ползвала Elicina/закупен от Франция/,допадна ми като крем определено,но аз използвах само една кутийка,така че не можах да забележа кой знае каква промяна в моята кожа/а й аз нямам много проблеми с нея/.Моя приятелка обаче го използва повече от година по препоръка на дерматолог,отново във Франция,тя имаше много лоши белези от черни точки/нали се сещате почти като големи дупки/,всичко и се изчисти от лицето,ако някой ми беше казал сигурно и аз нямаше да повярвам че действа така,но се убедих с очите си за резултата върху нейното лице,коренна промяна просто,много по-чиста,свежа кожа и страшен ефект върху белезите.
Виж целия пост
# 5
Ето ги българските продукти.
По-надолу в дадения линк има и клип.


Airborn, би ли написала марката, защото линка не се отваря? Благодаря.   bouquet
Редактирах се..  Линкът е рекламен спам, затова не излиза.
Виж целия пост
# 6
Хм,сетих се че наскоро разговарях с моя дружка,която има позната в Испания.И те често си говорят по скайп с включена камера и момичето се появило отсреща с охлюви по лицето направо поставени живи Shocked казала че и действат идеално и си го практикува редовно,но имала страхотна кожа незнам дали ще е от олювите newsm78
Направо ще ме накарат да ходя да събирам по градинките
Виж целия пост
# 7
Не знаех,че правят и кремове.
Яла съм яйца от охлюви и е гадно  Sick.Солено и слузесто е като някои други работки  Laughing,но пък страшен деликатес и доста скъп.В България има доста ферми за охлюви,вече не се изненадвам какво могат да измислят... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ползвала съм и все още не съм свършила кремчето.  На първите пет намазвания нищо не забелязах и вече бях решила, че съм си хвърлила парите на вятъра, но после кожата започна да става по-плътна.
След 2 месеца употреба мога да кажа, че съм доволна.
Съставът на крема е колаген и пептиди основно. Понеже влияе на клетъчния метаболизъм 2 процедури за годината стигат. Съчетавам с друг крем. Лично мое мнение след 35 годишна възраст - все пакк е стимулиращ крем.
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм и все още не съм свършила кремчето.  На първите пет намазвания нищо не забелязах и вече бях решила, че съм си хвърлила парите на вятъра, но после кожата започна да става по-плътна.
След 2 месеца употреба мога да кажа, че съм доволна.
Съставът на крема е колаген и пептиди основно. Понеже влияе на клетъчния метаболизъм 2 процедури за годината стигат. Съчетавам с друг крем. Лично мое мнение след 35 годишна възраст - все пакк е стимулиращ крем.
Българския ли крем ползваш? Много ми се иска за него да чуя мнения...
Виж целия пост
# 10
Хм,сетих се че наскоро разговарях с моя дружка,която има позната в Испания.И те често си говорят по скайп с включена камера и момичето се появило отсреща с охлюви по лицето направо поставени живи Shocked казала че и действат идеално и си го практикува редовно,но имала страхотна кожа незнам дали ще е от олювите newsm78
Направо ще ме накарат да ходя да събирам по градинките
И аз съм чувала да го правят. Казват, че изобщо не било гадно, а дори приятно, защото действало релаксиращо, а за кожата имало невероятен успех.
Като се замисля....яля съм охлюви и бяха много вкусни.... Wink
Виж целия пост
# 11
Е яденето няма много общо с усещането за пълзяща по лицето ти слузеста гадина Simple Smile
Иначе са несъмнено полезни за ядене - чист протеин.



Мисля да си взема българския серум и ще споделя отзиви след време..
Виж целия пост
# 12
Мисля да си взема българския серум и ще споделя отзиви след време..
От къде може да се купи?Ще ми се и на мен да го пробвам... Thinking
Виж целия пост
# 13
Онлайн ще го поръчам, нямам време да търся по магазини.
Виж целия пост
# 14
Хм,сетих се че наскоро разговарях с моя дружка,която има позната в Испания.И те често си говорят по скайп с включена камера и момичето се появило отсреща с охлюви по лицето направо поставени живи Shocked казала че и действат идеално и си го практикува редовно,но имала страхотна кожа незнам дали ще е от олювите newsm78
Направо ще ме накарат да ходя да събирам по градинките
И аз съм чувала да го правят. Казват, че изобщо не било гадно, а дори приятно, защото действало релаксиращо, а за кожата имало невероятен успех.
Като се замисля....яля съм охлюви и бяха много вкусни.... Wink
Аз съм го правила веднъж   Crazy усещането не е толкова лошо ,колкото представата за това...бяха ми казали ,че едно време ,когато са имали раничка някъде на кожата,хората са слагали охлюв да пълзи на мястото и раната заздравя  Crazy мисля скоро пак да пробвам  Flutter и без това не ми понасят никакви кремове по кожата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия