От кога кремчета с прясно мляко?

  • 1 408
  • 30
Здравейте мили мами!
Отново имам въпрос към вас и се надявам че и този път ще получа компетентен отговор.Та въпроса ми е:вече сме на 7 мес та се чудя дали да не опитам да и дам нишесте с прясно мляко или пудинг.Вие какво ще кажете?Тя не е приемала досега прясно мляко.Предварително Ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Аз бих слагала на дете след годинка, прави си ги с адаптирано.
Виж целия пост
# 2
Много е рано за прясно мляко, аз и пудинг не препоръчвам - има оцветители, ароматизатори - все силно неподходящи за бебета.
Виж целия пост
# 3
Кремчетата ги правя с адаптирано.Лекарката ни каза прясно мляко - след годинката.А пудинга го хапват засега само мама и тати smile3503
Виж целия пост
# 4
започнах да правя кремчетата с прясно мляко след годинката
Виж целия пост
# 5
ако искаш да не рискуваш, след навършване на годинка
Виж целия пост
# 6
И аз чакам да станеме на годинка за прясното мляко
Виж целия пост
# 7
Аз искам да ви питам как точно го правите кремчето ( на д-р Йоткер) с адапте? 
 Мислих да разделя прахчето така ,че да направя само за едно ядене на Дариа ( около 250 гр ) , защото нали формулата не трябва да престоява, а аз не съм сигурна ,че ще харесам кремчето с адапте......., пък и защо да подяждам детето  Mr. Green ..... вие как го правите?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Една приятелка прави кремове и грис с прясно мляко,но разредено 1:1 с вода .бебето и е на 10 месеца!За сега няма проблеми - решението си е твое.
Аз лично мисля да давам след годинка.А сега например правя грис с вода и после добавям адаптето!
В готварския форум има хубави рецепти - разрови и ще намериш. Hug Peace
Виж целия пост
# 9
Хм Thinking ами аз ги правя от 10-тия месец, но Ния не ги искаше с адапте, така че нямах избор. Не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 10
От 10 месеца започнах с 2% прясно мляко Peace
Виж целия пост
# 11
Аз лично около годинка започнах да правя кремчетата с прясно мляко. Моят съвет е да изчакаш още месец- два още сте малки.
Виж целия пост
# 12
А някой може ли да ми отговори на детската кухня с какво правят кремчетата?
Виж целия пост
# 13
А някой може ли да ми отговори на детската кухня с какво правят кремчетата?
С прясно мляко естествено!Но мисля че го разреждат/или е нискомаслено?/. Не си спомням точно, сина ми тръгна на 7 м. на кухня, но мисля че не съм давала крема отначало.
Виж целия пост
# 14
Кремчета започнах да му давам след годинката - той само по този начин поема прясно мляко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия