Да се подсетим по-отрано за луната!

  • 2 112
  • 51
Утре е поредния ден от лунното гладуване -  01.12.- 16.59 ч.
Вижда ми се по-лесно да се издържи, така че хайде да се преброим кои ще сме и да си дадем кураж! Grinning
Виж целия пост
# 1
Аз тоя път ще ви правя компания в гладуването.Последните няколко месеца не се спрях и си хапвах и хапвах и накрая резултата е налице,3кг. отгоре,които много ми личат Crazy.
Ама не започва ли от 16.59ч.?Не,че тия няколко минути са от значение,ама знае ли човек.
Виж целия пост
# 2
И аз ще се включа.
Благодаря ти Ирка за подсещането.
Дано издържа, че то и на 2.12 ще е изпитанието
Виж целия пост
# 3
Аз също се влючвам от кога чакам някои да ми казва кога са датите за луната Wink
Виж целия пост
# 4
Бройте и мен  Peace
Виж целия пост
# 5
Ама не започва ли от 16.59ч.?Не,че тия няколко минути са от значение,ама знае ли човек.

Май си права. Аз сега се поразтърсих в нета и видях, че започва от 16.59ч. , ама така ми го пратиха на мен!  Embarassed Сега ще го поправя!

Виж целия пост
# 6
Хайде, и аз с вас!Яжте,каквото ще ядете до 4 часа и после да оставим коремчетата да почиват  Flutter.Лично аз ще си `запазя` повечко работа за след 17 часа,за да имам с какво да се занимавам  Crazy.
Виж целия пост
# 7
И аз съм с вас Hug
Последният път забравих заточния ден и се наядох като за 3  Twisted Evil, но този път мърдане нямааааа.... Naughty
Виж целия пост
# 8
Нареждам се и аз. Това ще ми е сефте. Свекърва ми казва, че няма да издържа. Ама аз ще се боря мъжки (особено като знам, че няма да съм сама). Кажете сега колко килограма ще сте в началото на "купона", за да сравним резултатите! Аз съм 61кг. Папкайте днеска, че утре - глад! Добре, че съм на работа!
Виж целия пост
# 9
То е ясно,че утре след един ден на вода ще има ле-е-е-еке промяна в кг,ама аз не разчитам на това гладуване,че ще ме втали Crazy.Сега съм 58кг,от `векове` все съм си толкова,незамисимо дали ям много или не.
Виж целия пост
# 10
само вода ли се пие в тези 24ч.?или може и чай и какъв да е?
Виж целия пост
# 11
Вода,чай,няма проблем,ама да не сложиш захар в него? Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 12
Здравейте, и аз съм с вас, не съм гладувала по лунно време от пролетта, дано да издържа, че като застудее времето, така ми се хапваааааа.
Добротворка и аз съм като теб заковала едни 58 кг., така ми се иска поне 3 да сваля. Айде УСПЕХ!!!!!
Виж целия пост
# 13
Привет и от мен! Simple SmileВключвам се и аз,че искам да махна от себе си 2-3 кг,а пък нещо...не се получава SadАма то не става с муцане,а с воля.... Embarassed.Затова този път смятам да сам волева и да се опитам да издържа WinkУспех на всички!
Виж целия пост
# 14
И мен ме бройте!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия