кога сменихте дънките с бременски гащи?

  • 2 478
  • 53
Аз сега, в началото на четвъртия месец изведнъж издух яко корема и то в рамките на няколко дни....???
Виж целия пост
# 1
Купи си или анцуг за бременни или пък направо гащеризон, а също така има и специални дънки или панталони за бременни, но на мен незнайно защо ми се смъкваха като ходех и затова съм с 2 ръце за  гащеризона, но ти си премери и прецени, не трябва нищо да те стяга  Naughty

Леко бременеене   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ох, още в началото на третия месец изоставих всичките си панталони освен 2. Сега имам някакви, които просто са много широки (тези, които видях в 2-та магазина за бременни ниакк не ми харесаха).
Виж целия пост
# 3
Ами аз вече си взех едни джинси от РЕНИ, които стоят учудващо добре.  Ако вземат да падат слагам тирантите и съм готова, и без това имам навика. Мисълта ми беше дали да считам за нормално такова издуване толкова рано, щото ако така продължава кой знае на какво ще заприличам към края.
Виж целия пост
# 4
  не съм сменяла по време на бременността ..смених след нея Simple Smile .. като бях бременна си купих едни дънки с ниска разтегателна талия и ми свършиха работа ..но аз направих корем4е 4ак към 7-8 месец . след това оба4е се забравих с яденето и смених с 2 номера дънките Simple Smile (увели4их ги така да се каже Simple Smile )
Виж целия пост
# 5
Аз от към края на четвъртия си купих един панталон с ниска талия и горе на ластик - не беше специално за бременни, а също и една много сладка рокля - също така не за бременни, но с много подходяща кройка - беше лято де Simple Smile)
Чак към края на 8 месец си купих едни дънки за бременни, но те малко ми стягаха - така че внимавай при купуването - пробвай да седнеш и се обеди че никъде не ти стяга или стиска ни най-малко. Аз само права ги пробвах - после едвам си намирах място как да седна с тях - особено накрая:))) Ама грешката си беше моя - - пуста суета Blush
Виж целия пост
# 6
Смених преди 2-3 седмици дънките,но те бяха еластични,колана взе да ми стяга
Виж целия пост
# 7
Ми купих си дънков гащеризон към края на 5тия месец (не баш за бременни - нормален, с ластици, щото онез с бастичките хич не ме накефиха) когато престанаха да ми стават сите останали нормални панталони дет ги имах Simple Smile В началото ревнах кат го облякох, щото мязах на дете екселератче, метнах си го в бившата ми стая в апартамента на мама и си тръгнахме. Но понеже растях с много бързи темпове, и понеже беше студеничко след седмица взех, че се възприех в него и най-вече ми стана Simple Smile Мама започна да ме нарича пухчо. Много й беше кеф да ме вижда леко закръглена, а не с моите убийствени 38 кила.
Виж целия пост
# 8
Аз хода с поли с ластик.
Тези гащиризони хи не са ми по вкуса нещо.
Виж целия пост
# 9
  Е защо пък да не е нормално да издуеш корема, то си е индивидуално, но на повечето след 3-4 месец им личи озесателно.  Някой качват основно последните месеци.

  Конкретно аз още на третия месец си купих по - широк панталон, другите не ми ставаха вече. А към края на бременността не ми растеше толкова много коремът.
Виж целия пост
# 10
Аз си купих панталон с ластичета отстрани в началото на 5-тия месец.Дотогава ходех с малко по-големи панталони.По принцип,ако не искаш да ти щръква корема още,можеш да ходиш с по-широки пуловери и якета.
Леко бременеене!
Виж целия пост
# 11
Май беше към шестия. Снабдих се с едни еластични джинси, два гащеризона и едни специален панталон за бременни. Панталона е от двете страни с копчета, които могат да се местят върху една платка. Така се разширява и не се наложи да купувам нов след месец.
Виж целия пост
# 12
В шестия месец и си купих дънки с ластик нагоре, не са удобни ама няма начин Laughing
Виж целия пост
# 13
в началото на 6 месец си купих специален панталон за бременни- изкарах цялатга бреенност с три панталона- сестра ми даде и гащеризон, но не го ползавах, защото е безкрайно неудобен за мен-особено ако трябва да отидеш до тоалетна извън вкъщи
Виж целия пост
# 14
До 7- мия месец си носех дънките- те бяха плитки и ми идваха под корема, само че си разкопчавах копчетата. Нагоре ги носех с една туника от тези, дето бяха модерни лятото.
Бременелски дрехи не съм купувала, след 7- мия месец си купих 2 екипчета от еластична материя от обикновените магазини. Едното беше рокля, другото- пола и блуза. Супер удобни ми бяха, а и хубави.
В магазините за бременни не видях нищо хубаво Sick, поне в Пловдив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия