Гордата Аси- Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха -Тема 105

  • 36 830
  • 736





ГОРДАТА  АСИ
Тема 105  
Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ
В главните роли:
   
 Tuba Buyukustun (Asi)            Murat Yıldırım (Demir)

           
Çetin Tekindor (İhsan)      Nur Sürer (Neriman)      Tülay Günal (Süheyla)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
  
           
Selma Ergeç (Defne)        Cemal Hünal (Kerim)          Onur Saylak (Ziya)       Aslıhan Güner (Gonca)

                        
Saygın Soysal (Aslan)      Dilara Deviren (Ceylan)      Elif Sönmez (Melek)

Asi & Demir - Bolero



Темите:

  1 тема       2 тема         3 тема         4 тема        5 тема        6 тема        7 тема         8 тема       9 тема       10 тема

11 тема      12 тема       13 тема       14 тема       15 тема       16 тема       17 тема       18 тема       19 тема       20 тема        

21 тема       22 тема      23 тема       24 тема       25 тема      26 тема       27 тема      28 тема     29 тема     30 тема  
  
31 тема      32 тема       33тема       34 тема       35 тема       36 тема       37 тема       38 тема      39 тема      40 тема  

41 тема      42 тема      43 тема      44 тема     45 тема      46 тема      47 тема      48 тема     49 тема     50 тема      

51 тема     52 тема      53 тема      54 тема     55 тема      56 тема      57 тема      58 тема     59 тема     60 тема

61 тема     62 тема      63 тема      64 тема      65 тема      66 тема      67 тема      68 тема     69 тема     70 тема  

71 тема     72 тема      73 тема     74 тема     75 тема      76 тема       77 тема      78 тема     79 тема     80 тема

81 тема      82 тема       83 тема      84 тема       85 тема       86 тема       87 тема      88 тема      89 тема      90 тема

 91 тема     92 тема      93 тема       94 тема       95 тема       96 тема       97 тема      98 тема      99 тема        100 тема

101 тема  102 тема    103 тема   104 тема






Виж целия пост
# 1
Добре дошли в темата за незабравимата любов на Аси и Демир!




Нека много да се забавляваме!
Виж целия пост
# 2
Кате, прекрасна тема  Hug
много смях и веселие да присъства в постовете ни  Hug


Виж целия пост
# 3
Kате благодаря ти за новата темичка 
Виж целия пост
# 4
                                   
Кате благодаря за чудесната тема

Виж целия пост
# 5
Само аз не се изказах за интервюто.....както сте писали нищо ново под слънцето  Wink

"Много съм щастлив да бъда женен"
Вие сте женен за БТ...какво е чувството да си семеен?

Когато гледам на това в общия смисъл, да се посветиш на една жена е прекрасно нещо.
Да, банално но вярно, въпроса е че, говори по принцип, и къде за бога в общия принцип е мястотот на най-най???????

 Да бъда женен ме прави много щастлив.
Честно казано не разбирам, обикновено брака и любовта вървят ръка за ръка, но защо ли на Мурат нещо не му се получава? Любовта се показва, не се говори за нея, а подобно нещо не се вижда................кое тогава го прави щастлив?

 Направих това без много да го мисля.
Браво Мурат  smile3501, Това опит да ни убедиш че не си сбъркал ли е или признание за същото? За първи път го чувам да признава подобно нещо, ама ми е малко странно да не мислиш при вземането на едно от най важните решения в живота на човек  newsm78..........ако се ръководи от тази логика, току виж утре измислил нещо друго  ooooh!

Бурчин, е много специален човек за мен.
Защо ли това ми звучи все едно Демир говори за Мелек???? Едно простичко : това е смисъла на живота ми е предостатъчно! Защо ли той никога не говори за любовта си в прав текст  newsm78, просто да я демонстрира?
Виж целия пост
# 6
Виж целия пост
# 7
Честита ни нова темичка Hug
За Катето и всички пишещи и четящи Hug
Виж целия пост
# 8
Елма и аз не сам го коментирала интервюто,ама ти добре си го "разчленила" Joy
Самото заглавие ме Shocked,стори ми се познато Mr. Green и ми стана ясно,че нови неща няма да ни каже Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Елма и аз не сам го коментирала интервюто,ама ти добре си го "разчленила" Joy
Самото заглавие ме Shocked,стори ми се познато Mr. Green и ми стана ясно,че нови неща няма да ни каже Crossing Arms

И мен ме обърка заглавието  newsm78.....по принцип при жените е по често срещано това да бъдат възприемани само според външността...............не че, не важи това и за красивите мъже  newsm78, но за първи път чета мъж да се изказва по този начин.......но в тяхното семейство той е красивият и звездата  Hug факт  Hug
Виж целия пост
# 10
....но в тяхното семейство той е красивият и звездата  Hug факт  Hug

Вай,сакън,Бурчи ще вземе да чуе Joy да не ни викне Езелчо да ни вкарва в пътя Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Виж целия пост
# 12
Цветя за новата тема

и ново клипче:
Asi i Demir - Leptira let


Виж целия пост
# 13
Това "щастлив съм да бъда женен" ми се стори едно никакво Mr. Green Ако иска да каже,че е щастлив,че е женен за любовта на живота си,да беше намерил по-подходящи думички ooooh!
Виж целия пост
# 14
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия