Талони от Билла и книгите на Иван Звездев

  • 707
  • 6
Тъй като пазаруваме много често от Билла имам талончета, с които могат да се купят книгите на Иван Звездев с намаление. Та ако някой иска ги давам (аз нямам възможност да се възползвам в момента от тази промоция).

Чудих се тук или в Клюкарника да пусна темата, но май тук й е мястото newsm78
Виж целия пост
# 1
А каква е офертата за книгите и на каква цена ги дават?
Виж целия пост
# 2
Според мен и с талоните не си заслужават парите.
Ако влизаш в сайта на Бон апети-това е достатъчно.
А в сайта ги има цените
Виж целия пост
# 3
Според мен и с талоните не си заслужават парите.
Ако влизаш в сайта на Бон апети-това е достатъчно.
А в сайта ги има цените

  202uu

И на мен онзи ден ми начаткаха разни печатчета по тез талони, но сайта ми върши прекрасна работа, книгите вече се обезмислят! Даже май снощи любимия хвърли талончетата, но не съм сигурна ! Ще ги потърся пак де, ако някой има нужда!
Виж целия пост
# 4
Момичета, никого не агитирам да ги купува! Просто имам талончета и реших вместо да ги хвърлям да ги дам на някой, който би ги ползвал. Аз също взимам повечето рецепти от интернет (включително и този форум Wink), но ако има възможност в момента бих си купила новата им книга, дето е със Слави (направена е доста луксозна, а и друго си е да отвориш книгата и да готвиш по нея, да видиш картинката и т.н.).

Сега ще погледна каква е точно промоцията и ще пиша пак.
Виж целия пост
# 5
А каква е офертата за книгите и на каква цена ги дават?

"30 избрани тематични рецепти от Иван Звездев" - вместо за 5.95 лв. за 3.99 лв. + 5 точки

"Българска национална кухня 100-те най-добри рецепти" - вместо за 29.95 лв. за 19.99 лв. + 15 точки.

"ТЕ ГОТВЯТ майсторът на черпака представя майсторите на шоуто" - вместо за 35.00 лв. за 23.99 лв. + 30 точки.

Имам до сега 19 точки, в неделя ще събера още.

Виж целия пост
# 6
Талончетата са обещани. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия