бременност и хранене и месо

  • 3 776
  • 21
здравейте, как се храните, ядете ли много месо и колко често, какви плодове хапвате и въобще скак се храните. ядете ли сладки неща? Laughing
Виж целия пост
# 1
Докато бях бременна хапвах всичко, което ми се ядеше, като гледах да се ограничавам от сладко и тестяно, макар че не ми се удаваше много  Mr. Green. Затова и бая качих. Аз съм си месар по принцип и бая месо си ядях...
Виж целия пост
# 2
Аз да ти кажа добре си похапвам,но аз съм и по принцип лакома bowuu.От плодовете най-вече ми се папкат портокали,месо почти не ми се яде,но през ден два хапвам по малко.От сладичко също не се лишавам..абе въобще гледкам си се добре,то затова и досега сам качила 6 кг #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 3
Хранех се не по-различно от друг път.Не съм се тъпкала с кифли и милинки,но унищожавах сладко в огромни количества.И сега е така.
Виж целия пост
# 4
Хапвах всичко.Нямах проблеми с апетита.Гледах да се храня пълноценно, без да се съобразявам с килограмите, за да осигурявам на бебчо чрез мен всички полезни вещества за неговото добро развитие.Качих 20кг, защото повечко трябваше да лежа, но след това ги смъкнах.
Виж целия пост
# 5
Хапвах каквото и колкото ми се ядеше - не съм много по месото, но тогава само пържолки и мръвчици ми се въртяха в главата и не се лишавах.
Категоричен противник съм на диетите по време на бременност. Е, това разбира се не значи, че трябва да се тъпчеш за трима, но в разумни граници всичко е позволено!
Виж целия пост
# 6
Аз съм/бях върла месарка и фенка на сладкарниците, сега не мога да вкуся. Само при мисълта дори сега като пиша всичко ми се надига. Ям много супи, салати и плодове, преди пък плодове не вкусвах.
Виж целия пост
# 7
Аз съм/бях върла месарка и фенка на сладкарниците, сега не мога да вкуся. Само при мисълта дори сега като пиша всичко ми се надига. Ям много супи, салати и плодове, преди пък плодове не вкусвах.

Хихи, още едно доказателство, че вкусът може рязко да се промени. Познавам шоколадоманиачки, които докато бяха бременни изобщо не можеха да погледнат иначе любимото лакомство Wink.
Виж целия пост
# 8
Почти не ядях месо докато бях бременна, отрази ми се много зле, защото в 9-тия месец докторът "изведнъж" разбра, че хемоглобинът ми е 85.

Иначе просто ми се засилиха вкусовите предпочитания и се тъпчех с зелена салата и всякакви зеленчуци. Ограничих сладките, че благодарение на тях в 5-тия мсец качих 7 кг.
Виж целия пост
# 9
Хапвах от всичко, но по системата на разделното хранене.
Виж целия пост
# 10
Преди две седмици за първи път хапнах пилешко от няколко месеца насам за кайма, салами и такива подобни не искам и да чуя, жалко обаче, че нападам само тестени неща.
Виж целия пост
# 11
Ами храня се както преди. Хапвам месо 2-3 пъти седмично, плодове не много - 1-2, а сладко - почти не пропускам ден без него  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Докато бях бременна,хапвах каквото ми се яде.Наблягах обаче предимно на сладкото,на месото не чак толкова,за разлика от сега.
Виж целия пост
# 13
Ям всичко, както и преди, но не мога да понасям трушия( обожавах я), месо хапвам както преди- 2 пъти седмично, салами не мога да погледна, само шунка ям. Wink
Виж целия пост
# 14
Аз по принцип не обичам месо.Преди хапвах рибка и пиле.Сега вече малко насила го ям, особено рибата.Всеки ден си хапам шунка.Сладкото не го предпочитам, а плодовете и салатите са ми любими.
 Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия