Махане на зъбен камък с лазер?

  • 10 074
  • 12
 Да Ви кажа аз сигурно съм много наивна. Отидох на зъболекар за да ми махне зъбният камък и добре, че попитах каква ще е цената на услугата преди да седна. Отговорът беше 100 лева(имах само 30 лв в джоба). Почувствах се доста глупаво и неудобно като казах: "Ами аз ще дойда друг път" Embarassed
 Само на мен ли ми се струва скъпо или действително вървят така цените. Вярно, че нямам "опит" със зъболекари, но все пак......
 
Виж целия пост
# 1
На мен последно ми взеха 20 лв. Ти друг път не си ли била при този стоматолог? 100 лв. ми се вижда множко.
Виж целия пост
# 2
преди две години ми взеха 30 лева -не вярвам толкова да са поскъпнали услугите им
Виж целия пост
# 3
Боже, какви са тия кожодери?? Shocked
Аз си чистя всяка година по веднъж зъбния камък с ултразвук и ми взимат по 30 лв. Даже преди месец пак ходих и цената беше същата.
Виж целия пост
# 4
Тази седмица ми правиха тази манипулациа. 30 лева беше, като 15 ми поема касата.
Виж целия пост
# 5
Преди два месеца ми го махаха / имаше дооооста за махане/  взеха ми 30лева.Неосигерена ,на частен прием.Нещо са се опитали да те метнат Ако се хванеш.
Виж целия пост
# 6
На мен ми взеха по 20лв. на челюст, но ми го махаха с машинка, не с лазер до колкото си спомням.
Дайте координати на зъболекари, които работят с лазер.
Виж целия пост
# 7
На меен също ми взеха 20 лева, ти явно си отишла в клиника като Естадент или Юниордент, те са много скъпи, за 1 зъб да ти излекуват и пломбират вземат по 80 до 140 лева, просто е трябвало да се поинтересуваш преди да отидеш където и да било

Моя зъболекар работи с човешки цени и се намира в Дървеница, ако се интересуваш и ти е близко мога да ти дам телефон да си запишеш час и да питаш за цените хем ще знаеш колко пари да си вземеш Simple Smile
Виж целия пост
# 8
През септември за махане на зъбен камък с лазер моята зъболекарка ми взе 40 лв. Много съм доволна от работата й. Кабинетът й се намира на последната спирка на трамвай № 1 в жк. Иван Вазов. Ако някой се интересува, да свирка за координати. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ти друг път не си ли била при този стоматолог?
Ами предният петък ми сложиха първата пломба в устата. Имам един изваден мъдрец и......в това ми се състоят посещенията при зъболекар.
На мен също ми взеха 20 лева, ти явно си отишла в клиника като Естадент или Юниордент, те са много скъпи, за 1 зъб да ти излекуват и пломбират вземат по 80 до 140 лева, просто е трябвало да се поинтересуваш преди да отидеш където и да било
В Юниордент! Sad(много ми е близо до работата, но въобще не предположих, че точно за такава манипулация може да има такава амплитуда в цените).

Благодаря на всички за отговорите!
Виж целия пост
# 10
Почистването на зъбният камък става с ултразвук. Доколкото си спомням, цената на тази услуга върви - 2 лв. на зъб, но всичко зависи от стоматолога. Цените на стоматологичните услуги са доста относителни.
Виж целия пост
# 11
Точно за почистване на зъбен камък с ултразвук зъболекарката ми взе 25 лева, но след това ми полира зъбите и разни там други манипулации. А имах доста за почистване. Така че тези 10 лева нещо  newsm78
Виж целия пост
# 12
скоро ходих скоро,скоро да е минало година но не колко ми взеха това означава че явно щеше да ми направи впечетление ако бяха казали 100 Wink.така че посети друг зъболекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия