Непременно ли трябва да има предварителни контракции?

  • 1 391
  • 16
Здравейте,Непременно ли трябва да има предварителни контракции?Питам понеже датата ми наближава,а все още ниамам никакви признаци,а моите приятелки родиха вече.По колко пъти долу-горе трябва да марда бебчо през последия месец? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не е задължително, аз нямах. Дори накрая, мислех, че не ги усещам, но като мина термина ме слагаха всеки ден на монитор и нито веднъж не отчете контракция.
Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз съм в края на 39-тата г. с. и също не съм усетила контракции все още. А бебето си мърда доста често, особено, когато съм легнала. 
Виж целия пост
# 3
Не е задължително.На мен ми изтекаха водите и пак нямах контракции
Виж целия пост
# 4
На мен започна да ми се стяга корема(не беше болезнено) към края на 8 месец. Незнаех дали това са контракции, докато акушерката не ми каза  Blush
Виж целия пост
# 5
Не не е задължително.Аз например с първото имах от време на време,но с второто никакви.
Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 6
И аз нямах предварителни. Седем часа преди раждането ми се появиха първите контракции, леко болезнени, но веднага се усетих, че са родилни Wink
Виж целия пост
# 7
И аз не съм имала  предварителни контракции Grinning. Леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз знам, че не е задължително. Аз получавах през вечер леки контракции, и лекарката ми каза, че това са подготвителните контракции. Успех ти желая и леко раждане:)
Виж целия пост
# 9
Не е задължително.
Виж целия пост
# 10
И аз нямах предварителни контракции. Даже когато ме хванаха истинските предвещаващи започването на раждане /докато бяха по-слаби в началото /се чудих дали това са контракции или аз си внушавам.

Леко раждане, всичко да мине като по вода. newsm10
Виж целия пост
# 11
 newsm78  Благодаря ви много за подкрепата,просто имам странното усещане,че никога няма да дойде момента и затова задавам леко тъпички въпроси,за което моля да ме извините Hug
Виж целия пост
# 12
newsm78  Благодаря ви много за подкрепата,просто имам странното усещане,че никога няма да дойде момента и затова задавам леко тъпички въпроси,за което моля да ме извините Hug


разбира  се, че  не  е  задължително  да  имаш  контракции. аз  така  и  неполучих  никакви. така  че  бъди  спокойна, и  чакай  малкото  човече  да  ти  се  представи. УСПЕХ
Виж целия пост
# 13
newsm78  ,просто имам странното усещане,че никога няма да дойде момента

Ооо, ще дойде и още как - от това няма къде да избягаш!
А иначе подготвителни контракции и аз нямах, даже бебо си беше високо в корема и главичката слезе в таза чак след като ми изтекоха водите.
За мърдането - не спря да ми подскача в корема до самото раждане.
Виж целия пост
# 14
то това да не е като на онази реклама с кредита..задръж..задръж..задръж..още малко.. Grinning Laughing Grinningще родиш и още как дори и да нямаш предварителни контракции
Леко раждане  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия