Още една идейка за ексфолиране

  • 2 294
  • 18
Понеже съм патка и сутринта си изхвърлих утайката от кафето, се наложи да прибегне до други средства..И добре стана, защото открих една страхотна комбинация/то лошото все за добро в крайна сметка Wink/Купих си тоалетни трици от аптеката до нас, пишеше, че са от кестен и че трябва да се смесят със зехтин преди употреба.Стана просто перфектно FlutterНанася се кашичката на кесия за баня и се обтрива с нея тялото, а лицето - с ръце.Сигурно от зехтина кожата ми стана просто кадифена Heart EyesСитните пъпчици от подкожно растящи косъмчета по краката ми се махнаха - това от раз дори и с кафето не съм го постигала!Според мен не е от триците, а от зехтина.Той много подхранва и омекотява.Пробвайте, заслужава си.Много е евтино - 3-4 лъжици зехтин и трици за 30 стотинки hahahaИ определено след това банята има по-човешки вид, отколкото след кафето Wink
Виж целия пост
# 1
Звучи добре - ще пробвам  Wink
И аз отдавна съм открила, че зехтина се отразява много добре на кожата на лицето ми  Flutter
Виж целия пост
# 2
И аз си слагам т.трици със зехтин от известно време, но бях пробвала само на лицето, държа маската 10 мин и после отмивам. Много нежна става кожата, ще пробвам задължително и на тялото.
Виж целия пост
# 3
Аз отдавна съм се ориентирала към тези трици  Mr. Green нали се оказа че съм алергична към кафето  Sick
За мене по приятно е да си взема някакъв ексфолиращ крем за тяло, в момента ползвам такъв на ИвРоше с праскова. Намазвам цялото тяло и в шепичка си слагам от триците. Пресипвам от пълната шепичка в празната и с каквото е залепнало по мократа ръка търкам... хем добре почиства, хем е доста приятно.
Иначе от време на време ги обърквам със зехтин, но не ми е много приятно... глезла  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Това наистина е страхотна идея, защото и аз имам проблем с подкожни косъмчета по краката, но тъй като кожата ми по принцип е мазна, дали някой може да ми каже,ако знае нещо по въпроса, евентуално зехтинът дали ще спомогне за по-бързото й омазняване? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И аз си правя ексфолианти със зехтин,мед и сол,или само зехтин и сол.а лицето си съм слагала зехтин,стана ми на червени петна,но моята кожа е много мазна.Имам приятелка,която други маски на лицето си не прави освен със зехтин.А за тялото зехтина е чуден! Peace
Виж целия пост
# 6
Ще пробвам. Трици ползвам,но със зехтин досега не съм пробвала.
Виж целия пост
# 7
Звучи интересно трици със зетин. Ще взема и аз да пробвам някой път. Grinning Зехтина определено прави кожата много мека.
Виж целия пост
# 8
Ммммм, чудничка идея! Ще пробвам още утре:) А има ли значение какви трици ще си купи човек или може всякакви?
Виж целия пост
# 9
Страхотно е!!! Триците премахват мъртвите клетки, пъпчиците нямат шанс просто... А зехтинът така подхранва кожата, че става вълшебна. Имам колежка, която е над 50, а има много хубава кожа. Сподели, че всяка неделя се мажела цялата със зехтин и после се увивала в един стар халат, стои така известно време и после се къпе, а халата пере в пералня. Но тя има и време и никой не й пречи вкъщи все пак... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз не издържах много, а и си намазах само лицето, деколте и после в банята търках с триците и малко зехтин 15-тина минути и после се изкъпах, но пак имаше ефект!
Това зехтинът е страхотно нещо!!!
Писала съм в други теми за косата, че редовно го ползвах и все още като се присетя и зехтинът спря косопада!!!
Виж целия пост
# 10

Чудна идея !!!
 а зехтина преварявате ли го?
Виж целия пост
# 11
Аз преди ползвах само триците, от див кестен, за лицето. Със зехтин не съм пробвала, но нищо не ми пречи да провам и да видя какъв ще е ефекта.
Виж целия пост
# 12
Звучи добре.Утре ще си купя трици и ще пробвам.
Виж целия пост
# 13
Ще пробвам още днес !
Благодаря за идеята !
  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ей че сте гадни. Сега и аз трябва да бягам до аптеката за трици. Ама всички кат станем едни убави, шъ се познаваме на улицата. Мерси за идеята. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия