боя за коса L'oreal Sublime mousse

  • 83 461
  • 161
Здравейте:) Има ли вече ползвали новата боя за коса на Лореал?
Виж целия пост
# 1
Досега две години бях на Палетте-червения виолет-последно изпробвах техния мус,но нещо не ми хареса-не беше така наситен цвета като на обикновения  Rolling EyesДнес за първи път си взех Муса на Лореал- тъмно кафяво,ще споделя  Peace Имам много бели коси,дано има покривност  Thinking
Виж целия пост
# 2
Досега две години бях на Палетте-червения виолет-последно изпробвах техния мус,но нещо не ми хареса-не беше така наситен цвета като на обикновения  Rolling EyesДнес за първи път си взех Муса на Лореал- синя слива,ще споделя  Peace Имам много бели коси,дано има покривност  Thinking

Значи ще чакаме отзиви....и също дали щади косата ,тъй като не е безамонячна май,а аз също трябва да се боядисвам,но косата ми доста пада и е изтощена и да знам дали да рискувам с тази.
Виж целия пост
# 3
Ами по принцип моята коса е здрава,с дебел косъм,и  по-тежки бои ми пасват по-добре,не ми изтощават косата,другите ми идват лекички и не достатъчно покривни и бързо падат. Но отзиви ще има  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз днес я пробвах. Основното предимство на тази боя е че се нанася много лесно и бързо - не се разтича и не цапа. На мен ми е много досадно боядисването, но ми се налага да го правя и то сама в къщи и с тази боя цялата процедура ми се стори една идея по-малко неприятна. За разлика от другите на Loreal тази се нанася върху суха коса и е съвсем като пяна за коса, може би малко по-рядка. Боядисах се с тъмно кестенявата - номер 40 Pure Dark Brown. Цвета не е много наситен, както някои вече каза - аз досега съм се бодисвала с тъмно кестеняв на Loreal Casting  и кестеняв Loreal Excell 10 и с тях цвета се получаваше по-тъмен, почти черен - а сега стана по-светъл. Също така Loreal Excell 10 правеше косата ми непосредствено след боядисването някак много лъскава  и жива (а тя по принцип е по-суха и няма много блясък). С тази боя не се получи такъв блясък - но може би  това е идеята - да стои по-естествено. Имам бели коси по слепоочията (да речем около 30% от косата ми там е побеляла)- покри ги  горе-долу добре - но не на 100%, намерих си няколко косъма, които не се бяха боядисали изобщо, от тези по-късите и стърчащите, но е възможно да не съм съм ги намазала хубаво и други, които са оцветени, но не плътно - стоят като  жълто-руси някак си. Но общо взето и с 10 минутната боя, която трябва да е по-силна не можех да се справя на 100% с белите коси и резултата откъм покритие беше почти същия. Ако тази боя е по-щадяща от другите им амонячни, може би си заслужава повече. Засега мога да споделя това, колко ще е трайна и как ще ми се се отрази ще видим..
Виж целия пост
# 5
Мдаа,и аз успях да се наклепам,нооо определено това не е моят тип боя,с глоса съм си по-добре. newsm78 Първо по-блед цвят,не така наситен,второ по-малко блясък,трето-не добра покривност на белите коси.С една дума продължавам си с глоса на Лореал-синята слива-определено това е моята боя  Peace
Виж целия пост
# 6
Опааа...нещо не са добри отзивите а аз точно се навих и си взеха 60 номер...толкова ми хареса цвета че не се стърпях...аз нямам още бели коси,но пък съм на кичури(правени отдавна)утре мисля да се боядисам и дано да стане нещо...
Виж целия пост
# 7
А на чиста  коса ли се нанася или става на немита 2 дни? Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз винаги се боядисвам на немита  коса  Peace На теб пък може да пасне,много по-лесна е за нанасяне,а след като нямаш и бели коси   Hug Просто при мен това ми е проблема,търся по-наситен цвят ,тази ми идва бледичка  Whistling
Виж целия пост
# 9
Значи утре ще споделя мнение  Whistling
Виж целия пост
# 10
Да споделя и аз!Ползвах я веднъж,сега ми предстои и второ боядисване с нея.Това,което ми хареса е,че се нанася изключително лесно.Аз имам дълга коса (около 10см. над кръста) и по принцип не се боядисвам сама!Но с въпросната боя реших,че ще успея.И успях!При това с лекота,като при това смених цвета-от светло медно кестеняво,на тъмно кафяво.Бях без петна.Освен това имам много бели коси,които доста трудно боядисвам.С тази боя мисията беше шест-при мен.Това,което не ми допадна (но най-вероятно по моя вина) е цвета.На кутийката беше лешниково кафяво,с топли медни отенъци.Върху моята коса излезна тъмно кафяво с тоста силен вишнев отенък-умрях си на мъка....Държи сравнително дълго.Както и да е,ще и дам втори шанс,но с друг цвят.За блясък не мога да кажа,защото водата ни е УЖАСНО твърда и слагам разни помади за блясък.Ако цвета ми хареса,смятам да и остана вярна-поне докато ми се налага да се боядисвам в домашни условия!Та така...
Виж целия пост
# 11
и аз пробвах  за инцидентни боядисвания в къщи е идеалният вариант, боята не е силна, не цапа , лесно се чисти ако попадне където не трябва , има блясък за мен е много по лесно от нанасяне с четка , но не виждам смисъл да минавам постоянно на този вариант защото като цена ми идва същото както при посещение в фриз. салон , аз си купувам професионална боя от специализиран магазин която стига за 4 намазвания , така че няма смисъл да се плескам сама
Виж целия пост
# 12
Ето че и аз се боядисах с боята,60 номер....покри ми много добре,даже кичурите,особено в корена,където си беше моя цвят се получи много много хубаво кестеняво,точно както на опаковката...не забелязах да ми изгоря коста,нанесох я лесно,сега да видим колко ще е траен цвета,тъй като съм хвърлила око на още 1-2 цвята...апетитното кестеняво ми е много интересно как ще се получи:)
Виж целия пост
# 13
Мисля,че от трайността също ще останеш доволна!Естествено зависи от честотата на миене,но пък  ти ще си направиш сама съпоставка с другите бои,които си ползвала.Абе за домашно клепане,даже и без помощник си е направо чудна!
Виж целия пост
# 14
Аз също се изкушавам да я пробвам, най-вече поради факта, че става лесно в домашни условия.
Може ли някой да ми каже колко бои са необходими за покриването на дълга и гъста коса (под раменете)?

Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 15
Смятам,че 2 ще ти стигнат.Моята  е дълга около 10 см над кръста и е доста гъста и 2 са ми напълно достатъчни.
Виж целия пост
# 16
и една е достатъчна, ако е същата пяна като тази на Шварцкопф значи една стига.
Виж целия пост
# 17
Абе ти си имай втора в резерв...Не мен лично една боя никога не ми е стигала,пък и предпочитам да ми остане,отколкото да не ми стигне Heart Eyes
Виж целия пост
# 18
А някой да е ползвал черната 20-ка на Муса, да каже някакви мнения, тъй като ми предстои боядисване, а досега съм била на Loreal Casting (и съм доволна) :О
Виж целия пост
# 19
Здравейте аз също ползвам тази боя номер 60,но при мен се получава по-тъмен цвета отколкото на кутията Rolling Eyes.Незнам защо така newsm78
Виж целия пост
# 20
Здравейте аз също ползвам тази боя номер 60,но при мен се получава по-тъмен цвета отколкото на кутията Rolling Eyes.Незнам защо така newsm78

И аз при боядисването станах по-тъмна отколкото на кутията,но след 2-3 измивания,цвета стана същия като на опаковката-много хубав.
Виж целия пост
# 21
Здравейте, ако позволите бих дала малко по-подробна информация за боята за коса L'oreal Sublime mousse. Съдържанието и на амоняк е минимално, а покривността на белите коси е около 90%, което е предимство спрямо Кастинга, който не покрива белите коси, а и това че е лесна за нанасяне е голямо улеснение в домашни условия!
Виж целия пост
# 22
Здравейте аз също ползвам тази боя номер 60,но при мен се получава по-тъмен цвета отколкото на кутията Rolling Eyes.Незнам защо така newsm78

И аз при боядисването станах по-тъмна отколкото на кутията,но след 2-3 измивания,цвета стана същия като на опаковката-много хубав.

При мен и след 3-4 измивания си остана тъмно този път smile3518,ами се искаше да е точно като на кутията.Особено на стайна светлина направо като,черно,на слънчева където е малко по-светло,ама вечер слънце няма newsm08
Виж целия пост
# 23
Ето че и аз се боядисах с боята,60 номер....покри ми много добре,даже кичурите,особено в корена,където си беше моя цвят се получи много много хубаво кестеняво,точно както на опаковката...не забелязах да ми изгоря коста,нанесох я лесно,сега да видим колко ще е траен цвета,тъй като съм хвърлила око на още 1-2 цвята...апетитното кестеняво ми е много интересно как ще се получи:)
Боядисах се с 62 апетитно кестенявото,няма нищо общо с даденото на кутията. Естествения ми цвят е много светло кестеняв,боядисвам се за първи път.Цветът е много хубав,но определено не е моят,със сини очи и много бяла кожа съм и червеникавия оттенък ми идва вповече,дано се измие.Нямам опит в боядисването,ако се боядисам с тон по-светла дали ще се получи или ще си съсипя още повече цвета? Ето как ми се получи 62   
Виж целия пост
# 24
Аз се боядисах за първи път с тази боя и съм много доволна......Аз съм с доста дълга коса и това е единствената боя която ми стигна на 100%. Има много добра покривност и косата ми има страхотен блясък.
Виж целия пост
# 25
  Има ли някой пробвал русите нюанси?

 zruncho, много ти е хубав цвета.  bouquet
Виж целия пост
# 26
Аз май ще пробвам и тази другия път и после вече не знам ако и тази не е добра...боядисах се миналата седмица с Шварцкопф и се получиха само някви нюанси  на черно- изобщо не съм доволна, боята изобщо не е покривна!
Не мога да повярвам  просто - за тази цена очаквах повече от тази боя!
Виж целия пост
# 27
Аз също я пробвах.Руса съм и си взех 90 чисто светло рус.Получи се същия цвят,като на кутийката и има блясък.Доволна съм Simple Smile
Виж целия пост
# 28
И аз съм решила да я пробвам!Харесах си цвят "студен шоколад",като се надявам да не стане много тъмно кафява....или пък с червеникави оттенъци..... Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Отзив веднага след първо боядисване. ) По принцип си ползвам боите на Лореал, така че доволна. Реших днес да пробвам и Муса. )

Цвят 83, златно русо.
Ето резултата

корени
пак корени
дължина
краища
Виж целия пост
# 30
Аз също се чудя дали да пробвам тази боя. Малко се притеснявам дали ще се справя. Косата ми е доста дълга. Харесват ми цветове номер 41 и 56. По-тъмен ли става цветът в действителност, от колкото е показано на кутийката? Някой дали се е правил с тези номера? Ако има възможност нека качи снимка да видя резултата.  Може ли да се смесват два различни цвята?
Виж целия пост
# 31
Аз също се чудя дали да пробвам тази боя. Малко се притеснявам дали ще се справя. Косата ми е доста дълга. Харесват ми цветове номер 41 и 56. По-тъмен ли става цветът в действителност, от колкото е показано на кутийката? Някой дали се е правил с тези номера? Ако има възможност нека качи снимка да видя резултата.  Може ли да се смесват два различни цвята?
Здравей,аз се бях правила с номер 60 при мен стана доста по-тъмно от показаното на кутията.
Виж целия пост
# 32
А каква е цената на боята?
Виж целия пост
# 33
Около 10лв е
Виж целия пост
# 34
Аз пробвах тъмно русия цвят ( 70) доволна съм. Но според мен боята като цяло е предвидена да подсилва  естесвения цвят и да прикрива  ако имате съвсем малко бели коси.  Нито може да  изсветли,   а ако се използва тъмен нюанс върху много светла коса ще падне бързо.
Моята основа беше по-светло русо,  но аз исках да нямам драстична разлика с корените , а в момента не искам да ползвам силни бои.  В началото стана направо кестеняв цвета, но след 2-3 измивания е почти като на кутията. Корените ми, които си бяха естесвения ми светло кестеняв цвят са леко по-тъмни, но няма фрапираща разлика , което беше и целта.
 ПП : забележете и в рекламата казват, че цвета не е прекалено наситен:) Мисля,че идеята е да стои естествено и затов не очаквайте силни цветове.
Виж целия пост
# 35
Аз днес си взех най-тъмната - 20 sensual black и след малко почвам боядисването. Само че си взех само 1 боя, та се чудя дали ще ми стигне, косата ми е дълга... надявам се, че като е пяна се разнася навсякъде...
Виж целия пост
# 36
А дали има някакъв шанс да даде поне нюанс в кестеняво на боядисана в черно коса? Нямам бели коси, косата ми е още млада дето се вика... Уф, все ми се иска да избегна това "изпиране" на косата от цвета, за да го сменя с нов... Тоя черен цвят е много коварен, но все търся варианти  да го сменя smile3515
Виж целия пост
# 37
Аз да се отчета от боядисването: доволна съм. Досега се боядисвах със стария кастинг, от който също бях доволна, но доста бързо му се измиваше цвета. Този нов мус се надявам да е по-траен. Единствено очаквах повече блясък, но въпреки това ми харесва, седи естествено, същото като на картинката се получава. И ми стигна една боя, а моята коса е дълга до средата на кръста.
Виж целия пост
# 38
Тествах я и аз, въпреки че предпочитах да намеря на Шварцкопф муса Simple Smile След прочетеното в Make Up Alley разбрах, че трябва да взема по-светъл от желания цвят, защото става по-тъмен. Взех номер 60 - въпреки че това е цветът, който исках, реших да пробвам първо.
Оригиналният ми цвят е светло към тъмно кестеняво, с тук=таме бели косми.
Намазана, с прическа като Пумукъл  Mr. Green раз, два.

15 минути по-късно отново пробвах с пръсти да разпеня, без голям успех, раз-два.

Резултатът на слънце, без стилизиращи продукти, раз, два.

Както се вижда, не е точно номер 60  Laughing

Сравнение:



За тази дължина на косата изразходих 1/2 от боята, но можех и с 1/3 да мина, с малко повече старание. Все пак аз не обичам да пестя и да разресвам с гребени в опит да разтегна боята на цялата коса, а и косата ми, макар не дълга, е гъста и 1/2 ми беше добре, с малко излишък.

Доволна съм от резултата. Няма пълна покривност на белите косми, по-скоро са тонирани и вероятно ще се отмие от тях след няколко миенета. Нанася се хиперлесно, не тече и е елементарна за работа.
Виж целия пост
# 39
Бу,  след 2-рото измиване ще стане цвета като на кутията.
 По принцип ползвам отдавна безамонячни бои и винаги първо ми стои по-тъмно, а след няколко измивания леко изсветлява.

twisted_smile  , абсурд е да ти промени черния цвят.... Тази боя не може да изсветли с повече от един тон естествения цвят на косата , камо ли  боядисана с амонячна боя коса.
 На кутиите има картинки за това какъв цвят може да е основата , за да се ползва  дадения  цвят. Ако не се спазват наистина нищо не се получава

Виж целия пост
# 40
Бу,  след 2-рото измиване ще стане цвета като на кутията.
Съмнявам се Simple Smile Кастинг съм ползвала по-рано. Следващия път ще пробвам с по-светлия тон. Не е беда, и този цвят ми харесва, аз съм всякак красива Mr. Green (и самовлюбена Mr. Green)
Виж целия пост
# 41
Бу,  след 2-рото измиване ще стане цвета като на кутията.
 По принцип ползвам отдавна безамонячни бои и винаги първо ми стои по-тъмно, а след няколко измивания леко изсветлява.

twisted_smile  , абсурд е да ти промени черния цвят.... Тази боя не може да изсветли с повече от един тон естествения цвят на косата , камо ли  боядисана с амонячна боя коса.
 На кутиите има картинки за това какъв цвят може да е основата , за да се ползва  дадения  цвят. Ако не се спазват наистина нищо не се получава



Тази също е амонячна, само дето не мирише.
Виж целия пост
# 42
Здр  Simple Smile по принцип косата ми е тъмно кафява, боядисах се за първи път вчера с тази боя номер 70  резултат никакъв  Cry  моля ви да ми препоръчате с кой номер да се боядисам за малко по-тъмен цвят от този на картинката на номер 70.....или с някаква друга боя на Лореал  Praynig Peace
Виж целия пост
# 43
Здр  Simple Smile по принцип косата ми е тъмно кафява, боядисах се за първи път вчера с тази боя номер 70  резултат никакъв  Cry  моля ви да ми препоръчате с кой номер да се боядисам за малко по-тъмен цвят от този на картинката на номер 70.....или с някаква друга боя на Лореал  Praynig Peace
Номер 60 предполагам ще стане. Аз съм светло кестенява и се бойдисах с 62 цвета ,който се получи съм го показала малко по-нагоре  Peace
Виж целия пост
# 44
Някой има ли отзиви за черният цвят, номер 20 мисля? Досега съм ползвала синьо-черния на Кастинг Крем Глосс и напоследък изобщо не съм доволна откъм трайност. Нямам бели коси, просто искам за поддръжка на хубав наситен черен цвят, лесно нанасяне и трайност
Виж целия пост
# 45
Номер 60 предполагам ще стане. Аз съм светло кестенява и се бойдисах с 62 цвета ,който се получи съм го показала малко по-нагоре  Peace


да, но ти си с много светло кафяво като естествен цвят  Whistling и ти се получава, но моят естествен цвят е много тъмно кафяв (не съм се боядисвала досега)  и с 62 абсолютно нищо няма да ми се получи щом с 70 не стана....  Confused Sad мисля си да взема от най-русите предлагани цветове на боята и така.....но ако някой има мнение да сподели  Praynig Hug
Виж целия пост
# 46
Здравейте! мотят естествен цвят на косата е много светло кестенява даже си е направо тъмно руса и отделно съм на руси направо бели кичури! след раждането обаче ми пада УЖАСНО иии е изобщо не мисля да правя подновяване на кичурите, защото не ми се рискува евентуално оплешивяване, реших да се боядисам тъмно кестенява малко за разнообразие и да се скрият тия кичури, избрах ледения шоколад на муса 41 номер, обаче се чудя ще покрие ли кичурите, да не стана рижава.Преди съм пробвала с кастинг обаче не беше много тъмна, бързо се отми и станах направо рижава  Sad За това сега искам по тъмно да е... но дали ще стане  newsm78 Някой на кичури пробвал ли е 41 номер? Ако може отзиви... много ми харесва цвета на кутията  #Crazy
Виж целия пост
# 47
Здравейте! мотят естествен цвят на косата е много светло кестенява даже си е направо тъмно руса и отделно съм на руси направо бели кичури! след раждането обаче ми пада УЖАСНО иии е изобщо не мисля да правя подновяване на кичурите, защото не ми се рискува евентуално оплешивяване, реших да се боядисам тъмно кестенява малко за разнообразие и да се скрият тия кичури, избрах ледения шоколад на муса 41 номер, обаче се чудя ще покрие ли кичурите, да не стана рижава.Преди съм пробвала с кастинг обаче не беше много тъмна, бързо се отми и станах направо рижава  Sad За това сега искам по тъмно да е... но дали ще стане  newsm78 Някой на кичури пробвал ли е 41 номер? Ако може отзиви... много ми харесва цвета на кутията  #Crazy
Здравей:)Не съм се боядисвала с 41,но пробвах 60....имам кичури от доста време,които не съм подновявала(и аз като теб заради косопада след раждане)и въпреки че и преди 60 номер 2 пъти ги покривах с боя,пак си се показват след няколко измивания,просто явно трябва да си се отрежат лека полека Peace
Виж целия пост
# 48
Взех си черното днес.Ще пробвам и ще пиша и аз. Peace
Относно цената.... 9.50 евро в Атина,усещам, как ще се заредя с бои за година на следващото идване в БГ -то......   Mr. Green
Виж целия пост
# 49
Номер 60 предполагам ще стане. Аз съм светло кестенява и се бойдисах с 62 цвета ,който се получи съм го показала малко по-нагоре  Peace


да, но ти си с много светло кафяво като естествен цвят  Whistling и ти се получава, но моят естествен цвят е много тъмно кафяв (не съм се боядисвала досега)  и с 62 абсолютно нищо няма да ми се получи щом с 70 не стана....  Confused Sad мисля си да взема от най-русите предлагани цветове на боята и така.....но ако някой има мнение да сподели  Praynig Hug
Не вярвам да се получи с най-светлото русо, най-много да си съсипеш цвета.Според мен изсветляването трябва да стане постепенно,с всяко следващо боядисване намаляш тона с един. Но наистина моят цвят е доста светъл,аз исках да го изсветля ,а с 62 го потъмних даже  Crossing Arms
Виж целия пост
# 50
Привет!

Току що се овапцах с 41 номер на сюблимния мус - ледено деликатно шоколадово пише на кутията  Laughing
Още не съм се видяла на слънчева светлина, но като че ли е цвят черен шоколад, почти черна, няма червеникави оттенъци, което ме радва.
Ще видим след няколко измивания какво ще се случи и ще Ви пиша.

Досега съм ползвала лореал кастинг крем глос 415 - ледено фрапе - бързо се отмиваше на белите коси и след 1-2 измивания шоколада почваше да червенее на слънце, което ме дразнеше.

Наистина този мус се нанася супер лесно и даже е много приятно. На моменти се усеща амоняк съвсем за кратко, явно съдържанието му не е много.

Намирам, че на пипане косата след кастинг крем глоса е много по-мека и приятна на пипане.


Виж целия пост
# 51
такааа и аз да си кажа мнението... значи за лесното нанасяне спор няма - много е лесно! покрива добре, дори кичурите ми! обаче 41 номер ледения шоколад при мен има отенък червеникъв, който изобщо не ми допада  Sad ще пробвам нещо друго като номер следващия месец
Виж целия пост
# 52
Я кажете, номер 53 по-светло или по-тъмно е от номер 60 според вас?
Виж целия пост
# 53
според мен 53 е по-тъмно
Виж целия пост
# 54
Я кажете, номер 53 по-светло или по-тъмно е от номер 60 според вас?

По-тъмно е,аз ги разгледах много внимателно на мострите в каталога и двата цвята които ползвах съвпадат напълно с кичурите в каталога,но не и с картинката на кутията  Naughty
Виж целия пост
# 55
покрива ли белите коси   newsm78 
Виж целия пост
# 56
Не съвсем.
Виж целия пост
# 57
Да пиша и аз.
Лесно може да се каже нанасянето на определен тип коса според мен....
На мен не ми беше лесно и нанасянето не беше равномерно.Може би на по-къса коса и не черен цвят,щеше да е наистина по-лесно.
Аз съм с гъста,средно дълга и къдрава коса,тази боя не е за мен просто.По -дълга коса не ми е възможно да масажирам на върха на главата без да падат кичури непрекъснато и да ми омазват лицето и врата в черно.... Sick
Всичко това не е от кой знае какво значение но и резултата след това не ми хареса.
Косата изглежда някак матова.Никакъв блясък,слаба покривност...С други бои на същата фирма,косата ми е жива и с блясък ,а с тази..... Stop
Аз лично,няма да повторя .
Виж целия пост
# 58
А вътре боята и оксиданта в непрозрачни шишета ли са?Аз  използвах една на Шварцкоф, но ми е много , а не можеше да я разделя, защото вътре нищо не се виждаше
Виж целия пост
# 59
И аз днес си Я купих. Обаче чета на кутията, че е трайна боя и изненадааа  Crazy Аз мислех, че е безамонячна. Със светло кестенява коса съм и съм взела номер 90, тоест най-светлото русо. Какво да очаквам?
Виж целия пост
# 60
На мен не ми хареса боята  Confused  косата ми стана една сплескана , без блясък ... никаква Sad
Виж целия пост
# 61
И аз днес си Я купих. Обаче чета на кутията, че е трайна боя и изненадааа  Crazy Аз мислех, че е безамонячна. Със светло кестенява коса съм и съм взела номер 90, тоест най-светлото русо. Какво да очаквам?
Мисля, че се води " С намалено съдържание на амоняк". Обаче ти гарантирам, че няма да ти изсветли косата, най-много да ти направи рижави отенъци. То хубав рус цвят  трудно се постига с амонячни бои, какво остава с тази ....
Виж целия пост
# 62
И аз си взех 9-ката,утре ще се мацотя.Не очаквам такова русо,както на снимката,но се надявявам максимално да се доближи до желания цвят.
Виж целия пост
# 63
Привет!

Току що се овапцах с 41 номер на сюблимния мус - ледено деликатно шоколадово пише на кутията  Laughing
Още не съм се видяла на слънчева светлина, но като че ли е цвят черен шоколад, почти черна, няма червеникави оттенъци, което ме радва.
Ще видим след няколко измивания какво ще се случи и ще Ви пиша.

Досега съм ползвала лореал кастинг крем глос 415 - ледено фрапе - бързо се отмиваше на белите коси и след 1-2 измивания шоколада почваше да червенее на слънце, което ме дразнеше.

Наистина този мус се нанася супер лесно и даже е много приятно. На моменти се усеща амоняк съвсем за кратко, явно съдържанието му не е много.

Намирам, че на пипане косата след кастинг крем глоса е много по-мека и приятна на пипане.




Да споделя - 12 дни след боядисването, миене на косата през ден и доста ходене по слънце, цвета е същия устойчив черен шоколад, при мен не са се появили червеникави оттенъци, явно зависи от състава на оригиналния косъм. Белите коси по контура не прозират. Доволна съм.

Само не знам нормално ли е, не съм ползвала много бои - след първото къпане на косата (като не броим самото боядисване) като подсушавах косата и върху кърпата останаха леки петна от боята, които даже върху бялата кърпа леко червенееха, но пък косата ми не червенее, много странно.

Виж целия пост
# 64
Да, нямам и аз червеникави отенъци 18 дена след боядисването. Но под душа още тече черно докато си я мия и няма никакъв блясък Tired

Искам да ви питам, понеже не съм ползвала други амонячни на Лореал. Вие доволни ли сте от някоя такава като трайност, и най-вече ме интересува блясъка. Щото черно без блясък не ме задоволява.
Виж целия пост
# 65
Аз се боядисах с номер 50 (чист кестен) преди месец. Като плюсове мога да отбележа лесното нанасяне, количеството (косата ми е дълга, а една боя ми беше предостатъчна), след първото измиване повече боя не ми е текла от косата, цветът не се е променил. НО никакъв блясък, никаква мекота, все едно не съм се боядисвала. Бих повторила само поради факта, че за 30 минути у дома мога да залича белите косми.  Simple Smile
Виж целия пост
# 66
И аз днес си Я купих. Обаче чета на кутията, че е трайна боя и изненадааа  Crazy Аз мислех, че е безамонячна. Със светло кестенява коса съм и съм взела номер 90, тоест най-светлото русо. Какво да очаквам?
Мисля, че се води " С намалено съдържание на амоняк". Обаче ти гарантирам, че няма да ти изсветли косата, най-много да ти направи рижави отенъци. То хубав рус цвят  трудно се постига с амонячни бои, какво остава с тази ....

E, защо пък точно рижави отенъци??
Някой преди да се боядиса, пробвал ли е само на един кичур?
Върху мазна коса ли нанесохте боята и след това слагахте ли шампоан?
А тест за алергия направихте ли си?
Виж целия пост
# 67
Защото когато боята не е достатъчно силна да изсветли косата , обикновено се получават точно рижави/оранжеви отенъци. Това го казвам от опит, пък и съм го коментрила с фризьорки. Цвета много зависи и от устойчивостта на самата коса.Някои коси се поддават лесно на боясиване, други -не.
 Освен това  на  боята отзад има картинки на какъв цвят коса може да се ползва. И действително ако не се спази тази инструкция, резултата няма да е добър.
Боята се нанася на немита коса. А аз лично  след това  си сложих матиращ шампоан, но то е защото  искам пепеляв отенък.
Виж целия пост
# 68
Вече се боядисах  Laughing Нанесох боята на немита коса. Имах чувството, че се стичаше по едно време, даже ме насърбяваше леко скалпа. Имаше толкова много балсам, че се узорих докато го изхабя целия  Laughing, а косата ми е почти до кръста. Още не ми е изсъхнала напълно, но цвета който забелязвам е карамелено. Да се надяваме, да не е рижаво утре, като се погледна в огледалото.
Виж целия пост
# 69
И аз се боядисах с муса, номер 70.
Като цяло не съм доволна и няма да повторя. Като плюсове са наистина лесното нанасяне и количеството. Обаче косата ми е твърда, без блясък, без мекота, суха ... ужасна на пипане.  Освен това полученият цвят е доста по-тъмен от показания.
Виж целия пост
# 70
И аз се боядисах с номер 70 преди седмица. Косата ми не е твърда, не се стича боя, цветът ме устройва, има блясък. Преди това ползвах L'Oreal Excellence 7.
За трайност ще споделя след седмица-две  Peace
Като цяло за сега съм доволна, а най-вече от лесното и бързо нанасяне. А и белите ми коси ги покри перфектно, дори по добре от L'Oreal Excellence.
Виж целия пост
# 71
Аз оставих без следващо боядисване до пълно измиване. Удържа съвсем прилично количество време боята.
Единственият ми проблем сега е, че се подстригах по-късо и деленето на боята на части стана хептен трудно.
Виж целия пост
# 72
И аз да споделя. Когато избирах цвета обаче взех с топ по светъл от моя и малко съжалявам.
+ нанася се лесно
+една боя покри коса до плешките ( обикновено купувам по две).
Виж целия пост
# 73
Аз не съм доволна! Боядисвам се с номер 40 и още след първото измиване имам червеникави оттенъци!  #2gunfire Иначе наистина е супер удобна за нанасяне и дори и аз, която няма опит, се справих с нея без да се нацапам. Но само леко ми матира корените и съвсем скоро пак избеляват, което определено не е от растежа на косата ми, защото тя расте бавно. Като споменах гадните червени оттенъци, някой може ли да ми препоръча кестенява боя без такива?
Виж целия пост
# 74
Сега да ви споделя каква идея ми идва. Според мен лесното и икономично боядисване идва от ефекта на пяната. Ефекта на пяната идва от тубичката ( може би имате и такива за почистване на лице)
 Thinking ами ако сложа друга боя във флакончето дали ще се получи ?????

п.с Всъщност на този въпрос ще ви отговоря скоро, понеже съм твърдо решена да го изпробвам.
Виж целия пост
# 75
happy_aneta, ще ми бъде интересно да разбера резултата!
Виж целия пост
# 76
Здравейте, взех си Лореал Кастинг - Медно Русо 8304, уж някакъв нов цвят го водят и ми се видп близък до естественото на кутията, обаче след като я разгледах в къщи чета най-отпред : За кестенява или светло кестенява коса  newsm78 и  това ме притеснява защото моя естествен цвят е тъмно рус и ме е страх да не ми стане кестенява косата, защото няма да се възприема... или те имат предвид, че боята е предвидена за такъв цвят коса и не е подходяща за хора с по-тъмни цветове ...  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 77
или те имат предвид, че боята е предвидена за такъв цвят коса и не е подходяща за хора с по-тъмни цветове ...  newsm78 newsm78

Точно така,  какъв трябва да е цвета преди боядисването, за да се получи дадения цвят.
Виж целия пост
# 78
Сега да ви споделя каква идея ми идва. Според мен лесното и икономично боядисване идва от ефекта на пяната. Ефекта на пяната идва от тубичката ( може би имате и такива за почистване на лице)
 Thinking ами ако сложа друга боя във флакончето дали ще се получи ?????

п.с Всъщност на този въпрос ще ви отговоря скоро, понеже съм твърдо решена да го изпробвам.

Аз имам едно шишенце с глава на жаба, което прави такава пяна от течен сапун, за забава на децата. Обаче за да работи, трябва течния сапун де се разрежда и то доста. Така че си мисля, че ако сипем в това шише на муса друга боя, може и да НЕ прави пяна, а не ми хрумва с какво да се разрежда, чак такъв алхимик не съм и не смея да експериментирам с коса.
Виж целия пост
# 79
Може да сложиш малко балсам на коса
Виж целия пост
# 80
....или да се  разреди с вода?   newsm78
Виж целия пост
# 81
На мен много ми хареса пяна- боята- нанася се лесно, покрива идеално, дава блясък, трайност- според мен около месец Peace
Виж целия пост
# 82
Добре, а отзиви за най-светлото русо номер 90 и 83 сияещо златисто русо има и някой?  newsm78 Мисля да го пробвам върху светло руса коса с предварително обезцветени корени. Косата ми по принцип е с твърд и дебел косъм, който трудно се изтощава, но и добре попива... Thinking
Виж целия пост
# 83
И на мен много ми хареса боята!

Спонтанно реших,че ще си боядисвам косата,беше естествен цвят до ушите и надолу руси кичури,и само тази боя имаше в аптеката до нас,взех си 53 сияещо златисто кестеняв и съм много приятно изненадана от резултата,боята се разнася много лесно,а щом аз успях да се справя с боядисването значи наистина е елементарно Simple Smileвинаги съм ходила на фризьор,преди бях блондинка Grinningполучи се много хубав цвят със страхотни златни отблясъци на слънце и ми покри супер русите кичури,определено ще се купува отново!
Виж целия пост
# 84
Аз имам дълга гъста тъмно кестенява коса,и не съм се боядисвала.Дали ще се получе цвета ако си взема русо,дали поне малко ще ми стане осветли косата?Да знам дали си струра да му дам парите   Simple Smile
Виж целия пост
# 85
От тъмно кестеняво до русо с никоя боя няма да стане, ако няма преди това обезцветител.
Виж целия пост
# 86
Не знам.... за първи път се сблъсквам с това и не разбирам усобенно,и се опитвам сега да разбера подробно за да знам...някои ми казаха че щом не е боядисана няма проблем да хване звета други друго и се обирках хептен.....
Виж целия пост
# 87
didka Simple Smile, аз съм се боядисвала с 83. Има снимки в началото на темата.
Виж целия пост
# 88
Здравейте, искам да ви питам една опаковка ще стигне ли за коса, дълга една педя под раменете, права. Никога не съм се боядисвала в къщи и решиш да пробвам с мус, защото било по-лесно.  Wink
Виж целия пост
# 89
Зависи колко е гъста косата. Моята е до средата на гърба, но е доста тънка като косъм и се боядисах спокойно с една боя.
Виж целия пост
# 90
Зависи колко е гъста косата. Моята е до средата на гърба, но е доста тънка като косъм и се боядисах спокойно с една боя.

Нормално гъста е. Аз даже няма да се боядисвам точно с този мус, а с Wellaton, но използвах темата, защото боите са с еднакъв грамаж.
Освен да рискувам с една опаковка.  newsm78  Laughing
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 91
Molq te kato se boqdisash s Wella da spodelish kak e stanalo..Ti koj nomer vze ot boqta?
Виж целия пост
# 92
Molq te kato se boqdisash s Wella da spodelish kak e stanalo..Ti koj nomer vze ot boqta?

Аз избрах Wellaton мус, защото Loreal нямат червен цвят. След 2 дни мога да ти пиша на ЛС, за да не спамя, все пак темата е за друга боя.  Hug
Виж целия пост
# 93
сподели тук  Praynig 
Виж целия пост
# 94
Az sum pusnala tema za Wella mus...,shte chakam otzivi... Grinning
Виж целия пост
# 95
Нормално гъста е. Аз даже няма да се боядисвам точно с този мус, а с Wellaton, но използвах темата, защото боите са с еднакъв грамаж.
Освен да рискувам с една опаковка.  newsm78  Laughing
Благодаря!  Hug
Моята е гъста и по-дълга, но една боя ми стига без проблем!
Виж целия пост
# 96
Здравейте, пиша отзиви, защото освен тук, ме помолиха и на лс.  Hug
Боядисах се днес с Wellaton мус. Цвета стана страхотно ярко равномерно червено, точно каквото исках. Оказа се, че с мус е наистина много лесно, това ми е първото боядисване в нас и вече мисля да спестя пари от скъпи бои в салоните.  Laughing Косата ми стана много мека и лъскава, след като ползвах един серум, който беше в кутийката. Той може да се ползва още веднъж, пише, че трябва да е след 2 седмици. В муса има амоняк, явно затова цветовете стават ярки и хубави. За трайност не мога още да споделя, но червеният цвят по принцип си пада бързо, пробвала съм 3 вида професионални бои и няма разлика. Забравих да кажа, че опаковката ми стигна за коса, дълга една педя под раменете.
Виж целия пост
# 97
А върху каква основа си сложи муса. Аз съм с тъмнокестенява коса и мисля тия дни да се наплескам с червено.
Виж целия пост
# 98
А върху каква основа си сложи муса. Аз съм с тъмнокестенява коса и мисля тия дни да се наплескам с червено.

Косата ми е кестенява, като в долната част има останали руси кичури и там винаги става една идея по-светло червено.
Взех най-светлият нюанс на червеното 77/44, вулканично се води, много е хубав цвета и да знаеш, че става малко по-тъмно от показаното. Мен ме предупредиха, че ако се чудя между 2 цвята, да взема по-светлият.
Виж целия пост
# 99
Днес си взех №60 чисто светло кестеняв,в събота ще се боядисвам и ще пиша как се е получило.
Преди два месеца се направих с 53 златисто кесеняво и бях доволна от цвета,но сега реших да взема нещо малко по светличко.
Виж целия пост
# 100
Още едно "за" и от мен за мус боите.
Виж целия пост
# 101
И аз мисля тази седмица да опитам новия мус на Велатон, ще ви пиша как е станал цвета  Crazy Принципно съм червена, но много бързo ми пада цвета, въпреки че до момента съм ползвала само професионална козметика по скъпи салони...толкова ми писна да давам по една шапка пари на вски три седмици, че искам да видя в домашни условия как ще се докарам  newsm78
Виж целия пост
# 102
аз днес се боядисах с
Виж целия пост
# 103
Искам да попитам за отзиви от черното на ВЕлатон - http://family-click.ru/products_pictures/WellatonkraskaMuss1-20.jpg

пробвала съм другите безамонячни мусове и не ме устройват, не ме хваща и изобщо не става черно на моята коса, не знам защо явно косъма ми е по-труден и по-трудно се поддава. Важно ми е да знам , дали поне този мус черното хваща и дали става наистина черно?
Меерси предварително.
Виж целия пост
# 104
Аз този месец се пробвах с велатон, но не съм доволна! Аз имам много бели коси на слепоочията и те са си бели вече, макар че мина само седмица след боядисването. А самата боя не успях да измия от скалпа си поне три поредни къпания. А и ми беше по-трудно да я нанеса от муса на L'Oreal. Следващият път няма да е с Велатон.
Виж целия пост
# 105
Да дам и аз отзиви Simple Smile
За коса с дължина до средата на гърба, средно гъста ми стигнаха 2 бои, без остатък.
За 1ви път се боядисвам сама, но ми беше много лесно, нямам петна, нито разлика в корените- хвана равномерно (нямам бели коси и не знам там как ще покрие).
Взех си 70, по- тъмно е от показаното, но за 2 измивания избледня до малко по- тъмно от това на кутията (косата ми 1воначално беше между 7 и 8 ).
Определено ще я използвам пак, ако трябва да се боядисвам сама.
Виж целия пост
# 106
zdraveite:)dnes si kupih nomer 60 no oshte ne sym se boqdisala.iskam da popitam dali ima cherveni otenyci?
Виж целия пост
# 107
Здравейте!
Естественият цвят на косата ми е тъмно рус (води се 6-ца). Имам няколко обезцветени кичура, а до преди няколко дни косата ми беше "девствена" от към боядисване- никога не бях използвала боя! Искам да изсветля цялата коса с няколко тона и ми препоръчаха да взема L'oreal Casting Creme Gloss http://static1.framar.bg/product/20100611121630rem.jpg
Продавачка ме увери, че тъй като косата ми не е боядисвана никога, няма нужда да я изтощавам с амонячни бои, пък и с безамонячната ще постигна светъл цвят след няколко нанасяния.
Та боядисах се с Creme Gloss 9304 и резултатът беше съвсеееем леко изсветляване на косата- по- скоро имам няколко кичура, който все едно са изсветляли от слънцето. Сега искам да пробвам с L'oreal Sublime Mousse- предполагам, че щом е с амоняк, значи трябва да ми изсветли косата повече. Но се чудя следното: последното ми боядисване с безамонячна боя беше преди 3-4 дни, като от тогава още не съм мила косата. Може ли сега да взема мус и директно да го нанеса в/у косата или трябва първо да я измия (евентуално да падне част от боята) и тогава да нанеса муса?
Виж целия пост
# 108
Отдавна се боядисвам,пробвах и тази боя, наистина се нанася много лесно. При мен обаче цвета падна на второто измиване, не е за предпочитане при голям процент бели коси какъвто е моя случай. Не вярвам някой да постигне и изсветляване с тази боя, пък било и то с един тон.
Виж целия пост
# 109
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-leeds-15828266
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4324171

След употреба на боя за коса Лореал 38-годишна британка изпада в кома с много малък шанс да се събуди отново... Да, скъпи дами, това са единични случаи, но уви, може да се случи на всеки. Аз лично не съм се боядисвала, но исках да споделя информацията с вас с риск да си докарам негативи... Потърсете алтернатива, има далеч по-"нормални" и не пълни с химия начини да си боядисате косата Simple Smile  Thinking

С най-добри чуства,
Рита
Виж целия пост
# 110
Затова на всяка боя в указанията пише и силно се препоръчва да се направи тест за алергии 24 часа преди боядисването. Не мисля, че някой го прави (включително аз), но си го пише - химикалите са си химикали, нормално е някой да прояви реакция към нещо.
Виж целия пост
# 111
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-leeds-15828266
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4324171

След употреба на боя за коса Лореал 38-годишна британка изпада в кома с много малък шанс да се събуди отново... Да, скъпи дами, това са единични случаи, но уви, може да се случи на всеки. Аз лично не съм се боядисвала, но исках да споделя информацията с вас с риск да си докарам негативи... Потърсете алтернатива, има далеч по-"нормални" и не пълни с химия начини да си боядисате косата Simple Smile  Thinking

С най-добри чуства,
Рита
Пострадалата за първи път ли се боядисва изобщо или за първи път с тази боя, и коя точно е боята на Лореал?
Виж целия пост
# 112
Аз съм много доволна от тази боя -много лесна за нанасяни и имам хубав блясък от нея
Виж целия пост
# 113
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-leeds-15828266
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4324171

След употреба на боя за коса Лореал 38-годишна британка изпада в кома с много малък шанс да се събуди отново... Да, скъпи дами, това са единични случаи, но уви, може да се случи на всеки. Аз лично не съм се боядисвала, но исках да споделя информацията с вас с риск да си докарам негативи... Потърсете алтернатива, има далеч по-"нормални" и не пълни с химия начини да си боядисате косата Simple Smile  Thinking

С най-добри чуства,
Рита
Пострадалата за първи път ли се боядисва изобщо или за първи път с тази боя, и коя точно е боята на Лореал?

Няма голямо значение дали веднъж или повече пъти се е боядисвала. Човек започне ли да се боядисва, трудно спира... А каква е боята също не е от голямо значение. Маркетолозите в козметичните компании умело предлагат продуктите си на пазара, а малко известен е фактът, че оцветителите в боите са едни и същи, просто в различни количества. Не се подвеждайте по това, че е написано без амоняк, например, не само амонякът е вреден за косата...
Сега се сещам за един пресен случай. Моя приятелка наскоро реши да си прави половината коса руса, знаете как е "модерно" долният пласт на косата да е рус, горният-черен.
Колкото и да и говорих, че е вредно, направи се! След фризьора имахме уговорка за кафе и в кафенето косата и започна да пуши, буквално запуши! И косата и си изгоря почти до корените.

Споделям го, не за да "хейтя", а за да получи по-широка публичност фактът колко са опасни химическите бои и да се замисляме какво ще си сложим на косата, преди да го направим Simple Smile
Виж целия пост
# 114
е хубаво де, а кои бои са не-химически тогава? не се заяждам - наистина ми е интересно щом мусовете са химии , то кое не е химия? И просто жените, които искат или на които им се налага да се боядисват, те с какво да се боядисват?
Виж целия пост
# 115
Всеизвестно е, че боите са вредни и са химия. Но не самата боя е смъртоносна, а евентуалната алергична реакция към нея. Затова, както Бу е писала се прави тест за алергия 48 часа преди самото боядисване. Ако тялото реагира на боята, приложена на съвсем ограничено място на кожата, то естествено няма да се продължи с боядисване на цялата коса.

Rita_tita разказва доста фрапантни случаи  newsm78 Интерсно ми е как точно чак след отиване на кафе косата е "запушила и изгоряла" ...
Виж целия пост
# 116
е хубаво де, а кои бои са не-химически тогава? не се заяждам - наистина ми е интересно щом мусовете са химии , то кое не е химия? И просто жените, които искат или на които им се налага да се боядисват, те с какво да се боядисват?

Ми, може с орехова шума, например... или люспи от червен лук. Така де, щом за яйцата работи, ще стане и за нас Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Няма логика до момента да си се боядисвал години наред с една марка боя и изведнъж да получиш алергична реакция. Или боята е нова или производителя е въвел нова съставка.
Не изключвам и факта алергичната реакция да се отключва и след фактор натрупване, това вече е доста неприятно, значи никой да не знае кога и как ще го сполети тази беда.
Виж целия пост
# 118
Алергия може да се появи и след 10 години употреба на даден продукт. Честата употреба не гарантира, че в един момент няма да се появи.

Колкото до въпросът на Lady Brinne, да косата и запуши в кафенето, явно тогава се е проявила реакцията Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Боядисах се преди месец с тоя мус, още не ми е паднал честно казано. Аз съм много доволна. боядисах се с този номер
Стана малко по-тъмно, тези дни ще се боядисвам пак и ще взема по-светличко. Супер удобна е за нанасяне и е доста икономична.
Виж целия пост
# 120
Боядисах се преди месец с тоя мус, още не ми е паднал честно казано. Аз съм много доволна. боядисах се с този номер
Стана малко по-тъмно, тези дни ще се боядисвам пак и ще взема по-светличко. Супер удобна е за нанасяне и е доста икономична.

И аз днес си взех същата  Mr. Green Нямам търпение да дойде утре, за да я пробвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 121
Боята, разбира се, пада още след 2-3 седмица.
Това, което не ми хареса е, че е много течна и цялото ми лице и
шия станаха в боя.

Аз лично съм решила следващата ми боя да е българска.
На лореал рекламата е по-добра от качеството.
Виж целия пост
# 122
Майка ми се боядиса с боята-мус с амоняк (тук обсъждаме основно безамонячната).
Много е доволна - има много бели коси, покри й ги и се държи добре. Това, разбира се, идва от разликата, че боята има повече амоняк от безамонячната версия.
Селдващия път и аз ще си взема с амоняк. Важна ми е лекотата, с която се нанася като мус и мога да се боядисвам сама.
Виж целия пост
# 123
По-лоша боя н бях срещала-нито блясък, нито интензивност на цвета, за бели коси да не говорим...
Виж целия пост
# 124
момичета аз си взех номер 30 за да успея да покрия кичури от преди 10 месеца и дано стане хубаво .........само да попитам балсамчето се слага накрая след като се измие косата нали така ....само 1 и 2 се смесват и се слага пръскалката ....ха ха
Виж целия пост
# 125
Купих си 62 , но още не съм се боядисала, чакам да мине време , защото скоро ползвах друга боя. Има ли отзиви за 62 , най-вече ме интересува дали има червен оттенък ?
Виж целия пост
# 126
Реших, че темата е провокация към моята, докато не видях, че всъщност е отпочната по-отрано  Shocked 
Аз изревах от тази боя жестоко. Внимавайте!
Виж целия пост
# 127
Реших, че темата е провокация към моята, докато не видях, че всъщност е отпочната по-отрано  Shocked 
Аз изревах от тази боя жестоко. Внимавайте!

Какво ти се е случило?
Виж целия пост
# 128
Реших, че темата е провокация към моята, докато не видях, че всъщност е отпочната по-отрано  Shocked 
Аз изревах от тази боя жестоко. Внимавайте!
  може ли линк към темата   bouquet
Виж целия пост
# 129
Не знам на кой какво му се е случило, но на мен много ми допадна и мисля да се върна на нея.  Правете тестовете за алергии, всее пак е упоменато на опаковката, за да няма после неприятни изненади. За мен тази боя е идеална за хора, които се боядисват сами и не са много сръчни с четката, а и както вече казах, на мен цвета ми издържа доста дълго време.
Виж целия пост
# 130
номер 30 ми допадна и доволна съм може би не ми покри много белите косми но като цяло не е лоша...
Виж целия пост
# 131
Ето темата, която ми се наложи да пусна. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630787.msg20635192#msg20635192  Не бях чела тази преди това.
Виж целия пост
# 132
Здравейте,

Да споделя мнение , по принцип не съм почитател на боите Л'ореал, но  реших да пробвам Сюблим Мус. Определено е най-ужасната боя, която някога съм ползвала!!! Боядисвам се черна от години, естественият ми цвят е много светло кафяво, е целта ми беше израсналите  корени да се покрият, нямам бели косми. Корените ми станаха кафяви с червен отенък... Нямам търпение до утре сутрин, да се боядисам с качествена боя... Не знам дали се дължи на всеизвестния факт , че всички продукти на Л'ореал, вкл. и Гарние в БГ са с коренно различно качество от тези в Западна Европа..... но не виждам защо, след като цените са същите! Дори и професионалните на Л'Ореал  са под всякаква критика , и като интензивност на цвета , и като трайност..... Не ви съветвам да я пробвате ! #Cussing out
Виж целия пост
# 133
При мен черното боядиса черно.Друг въпрос е .че косата след това беше сплеската,отвратителна и без никакъв  блясък.
Не  знам за  другите  цветове,но черно и матово,изглежда ужасно просто.
За  справка от  чужбина е купувана боята при редовна цена тук,малко над 10 евро кутията.
За мен боята -мус на  Лореал е провал,където и да се продава.
Виж целия пост
# 134
Единственото,което ми хареса е,че се нанася лесно под формата на пяна е и наистина може да се боядисаш сама без огледало Simple Smile.Аз досега съм използвала без амонячният Loreal casting вариант на и мисля и занапред да продължа да използвам него.В момента чувствам косата си по-суха и определено няма блясък като с без амонячната на Loreal Casting
Виж целия пост
# 135
Нищо особено не е този мус.Върнах се на кастинг-а!
Виж целия пост
# 136
И моемто мнение е същото - Кастингът е по-добър вариант и резултатите са по-добри, макар че повечето светли цвето бият на червеникаво, поне на моята коса.
Виж целия пост
# 137
Casting на мен не ми покрива достатъчно няколкото бели косъма - те пък са ми точно отпред и се виждат, напук.
Виж целия пост
# 138
Аз също я пробвах.Руса съм и си взех 90 чисто светло рус.Получи се същия цвят,като на кутийката и има блясък.Доволна съм Simple Smile

Аз също съм се насочила към 90 номер. Има ли жълт отенък?
Виж целия пост
# 139
Някой има ли идея кой е номерът на боята на Джей Ло от реклатама на Муса newsm78
Виж целия пост
# 140
Здрвейте, момичета интересувам се от безамонячни бои. По принцип съм пробвала кестеняво на Loreal Casting, не си спомням точно кой номер беше, и съм доволна. Разгледах на Гарниер - но тя май е изтеглена от пазара в БГ (Herbashine). Другата безамонячна е на Palette, но от тях не можах нищо да си харесам. Въпросът е, че искам цвят, който да бие на много светло кестеняво, някой има ли идея от Casting коя се доближава? Иначе какво мислите за случая с момичето, което изпадна в кома, след боядисване с Loreal, не Ви ли е шубе сега да я купувате?
Виж целия пост
# 141
Здравйте и от мен Simple Smile Аз съм се насочила към тази боя също, но имам леки притеснения заради предишния ми цвят. Косата ми по принцип е светло кестенява, но я изсветлих постепенно и в крайна сметка в момента като изключим корените косата ми е руса.
 Искам да се върна към стария ми цвят и си избрах 62 номер от гамата. Интересно ми е обаче върху русия ми цвят какво може да се получи?  newsm78
Виж целия пост
# 142
Според Вас,  с номер 70 на един,два тона по-тъмна коса какво ще се случи...дали ще се изсветли леко?  Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Според Вас,  с номер 70 на един,два тона по-тъмна коса какво ще се случи...дали ще се изсветли леко?  Simple Smile

С тази боя, трудно.
Виж целия пост
# 144
Здравейте ,
и аз със въпрос: купих си муса с номер 565 на кутията мацката е червена а пише intense hot brown
 имате ли опит???
Ползвала съм дълго време стария Кастинг( от който съм супер доволна), но моя цвят вече не се продава ,после съм ползвала Кастинг глос ,що годе-става ,но цвета не ми допада и минах на Палете делукс много съм щастлива ,но ме е страх че е евтина боя и може да ми увреди косата .
Та купих този мус, имали някой доволен от червените цветове? newsm78

Относно алергичните реакции ,да има много случаи но няма да спрем да се боядисвамe я....
на който каквото му е писано Grinning
Виж целия пост
# 145
И аз да споделя. Снощи използвах муса за първи път. Косата ми не е била боядисвана, и нямаше и да бъде ако от раз не ми се бяха появили10-на бели косъма най-отгоре. Естествения ми цвят е светло кестеняво и затова реших да си взема 70- тъмно рус. Поне като гледах отзад схемата ми се стори най-подходящо. Еми резултата е доста странен. Косата ми стана по-тъмна от преди, сега си е направо тъмно кестенява. Някои бели коси са се оцветили, други не. Може аз да не съм се намазала добре, понеже нямам опит. Но доста стриктно спазвах инструкциите и наблегнах най-вече на местата с бели коси. Косата ми няма блясък и седи сплескана, иначе процедурата е доста лесна, щом аз се справих.
За сега оставам така и след месец, два ще реша какво да си взема.
Виж целия пост
# 146
Тази боя за мен е много несполучлива, а и резултатите с нея - също. И на мен със 7-цата ми стана кестеняво, а косата ми е светло кестенява. С Кастинг стават по-добри резултати, а аз сега ползвам Garnier Color Sensations и съм много по-доволна, а и е на 1/3 от цената на горните.
Виж целия пост
# 147
Определено боята не е от най-сполучливите,на мен лично не ми харесва,но трайността и ме изненада.Повече от 2 месеца е главата ми и не е мръднала
Виж целия пост
# 148
Лично аз ,не останах доволна от цвета/н.70/...нищо общо с мострения цвят!
Виж целия пост
# 149
Какк м0га да се изруся.. Боядисах се в тъмно русоо но косата ми стана един много гаден цвят между червено и оранжево  Cry как да си я направя тъмн0 руса ?  no
Виж целия пост
# 150
Аз използвам Мус-а на Shwarzkopf и съм доста доволна. Косата ми е до кръста и попринцип ми трябват по 2-3 бой , а от тази даже ми остава.Пък и трайността кара до 2 месеца. Супер доволна съм!  Peace  Wink
Виж целия пост
# 151
Тази боя няма никаква покривност на бяла коса . След като се боядисах побелелите ми корени си бяха отново същите- все едно не съм се боядисвала! Не си струва парите въобще! Винаги съм харесвала марка лореал и сега съм страшно разочарована! / Ползвах цвят златисто кестеняв/ #Cussing out
Виж целия пост
# 152
И аз пробвах муса като по-мързелив вариант.
Досега се боядисвах при фризьор с Голдуел, но временно ми се налага да мина на домашен вариант.
Цветът ми е шоколад и си взех 415, но стана много тъмно... надявам се след 2-3 измивания да се нормлизира.
Относно белите коси - покри ги точно толкова, колкото ги покрива и Голдуел, която се води за една от най-добрите.
Иначе цвета се получи супер равномерен, без петна и нюанси, точно както в салона.
Ще видим  как е трайността ( в случая предпочитам да падне бързо, за да си взема по-светла Simple Smile )
Виж целия пост
# 153
Докато говорим за мусове, искам да изкажа разочарование от боята-мус на Rubella.
Нямам против да подкрепям българското, ако е качествено, но тази боя не е. Продава се за перманентна боя със 100% покритие на белите коси. Имам пет бели косъма, но са много видими - никакво покритие няма боята, боядисвам, измивам, остават съвършено бели, както са си били. Иначе е лесна за нанасяне, но е неефективна върху бели косми.
Виж целия пост
# 154
дами някой опитвал ли е новата на вела.... Hug гледам по телевизията че е един вид мус или поне така ми изглажда
Виж целия пост
# 155
Аз общо взето за първи път се боядисах, като пълен профан взех муса на лореал, лесно, бързо, покри хубаво, почти уцелих есдтествения си цвят, 1 идея в нюанса има разлика... но тя е с амоняк нали? Сега се чудя да пробвам ли безамонячния мус на шварцкопф(нали е такъв не се бъркам), а и исках да питам някой пробвал ли е тези мусове на палете http://www.palette.schwarzkopf.com/palette/en/en/home/products/l … rkling-mocca.html те имат или не амоняк?
Виж целия пост
# 156
Здравейте. В крайна сметка Loreal Mousse с амоняк ли е или не?
Виж целия пост
# 157
момичета аз се направих с муса на палете има амоняк но много бързо пак ми щръкнаха белите косъмчета.....
Виж целия пост
# 158
Здравейте, момичета.... Simple SmileВчера се боядисах с новата боя на L'oreal Prodigy 5 10.21.Много хубав цвят се получи, косата ми е жива и с блясък.И корените ми се боядисаха перфектно....Засега съм доволна, ще видя как ще се отмива занапред.Ще кача и снимки по-късничко...Хубав ден Grinning
Виж целия пост
# 159
L'oreal Prodigy 5  как се нанася? Като муса ли?
Виж целия пост
# 160
Предварително се извинявам, ако не е тук точното място, но искам да попитам колко време след боядисване (с безамонячна боя) може отново да се боядисаш? Косата ми е кестенява и исках да стане тъмно руса, но вместо това в корените стана рижава, по дължината няма промяна. Искам да я направя тъмно кестенява. Въпроса ми след колко време да се боядисам?
Виж целия пост
# 161
Според мен няма проблем и веднага, освен  ако не ти е много тънка, или  изтощена косата. Безамонячните се водят щадящи, така че действай  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия