Izpraviane na 4upliva kosa?

  • 1 584
  • 18
Zdraveite!
Dnes slu4aino popadnah na edna statia za izpraviane na ujasnata 4upliva kosa i re6ih da vi pitam!Vie kakvo pravite za da si izpravite kosata i kak si ia potdurjate sled tova???Az ia izpraviam i s se6uara i s presa i izpolzavam kakvi li ne 6turotii oba4e kosata mi e ujasss!!!
Su6to taka pro4etoh i 4e imali traino izpraviane,kakto trainoto kudrene!?Vie da znaete niakoi salon deto go praktikuvat i kolko pari e???
Виж целия пост
# 1
Аз също имам гъста и чуплива коса. Правя си прическа с по-обилно филиране, за да намаля обема й.
Иначе за изправянето, опитвам с кръгла четка за коса и сешоар. Колкото по-мощен е, толкова по-добре. Моят е 2000W.
Пресата също помага, но тя се използва за заглаждане на косата след издухване със сешоара.
Но най- важна е техниката. Мен лично ме изправя една приятелка(не е фризьорка). Мн. е добра. Изправя ми косата за половин час.
Забравих да кажа, че при изправяне е хубаво косата да е току-що измита и след процедурата да се фиксира със студената струя на сешоара.
Иначе разни кремове за изправяне не съм ползвала и не мога да ти препоръчам.
Виж целия пост
# 2
Vsi4kite tia raboti i az gi pravia!I se6uara i presata ,ama rezultata e to4no do vratata 6tom me duhne viatura pak sum si ko6nitza!!!
Ina4e tehniki vsiakakvi znam!I friziorkata mi e pokazala kak da go pravia ama ne stava!
Виж целия пост
# 3
Vsi4kite tia raboti i az gi pravia!I se6uara i presata ,ama rezultata e to4no do vratata 6tom me duhne viatura pak sum si ko6nitza!!!
Ina4e tehniki vsiakakvi znam!I friziorkata mi e pokazala kak da go pravia ama ne stava!
Все едно аз съм го писала,кошница си оставам в главата #Cussing out #2gunfire и това е!
Виж целия пост
# 4
Ох , и а съм кошница.Вече не знам какво да я правя тази коса. А днес взех че си и отрязах бретона.
Виж целия пост
# 5
Абсурд,ако си кръцна и бретон, ще стане хептен разплетена дамаджана. Crazy
Виж целия пост
# 6
И аз какво ли не съм правила на моята коса и ефекта е за половин -един час.Мисля,че това си зависи и от самата коса.Изправяла съм е ,мазала съм е с вакса и какви ли не л....на,но за съжаление вече се примирих и си хода с къдрава.
Виж целия пост
# 7
Аз пък на моята чуплива коса й се кефя Peaceколкото по-чуплива, толкова по-добре Mr. Green и като й сложа пяна и още повече я начупя...мммм супер.Пробвала съм и изправена, но не се харесах Naughty Иначе и моята е доста обемна  и я филирам достатъчно.
Виж целия пост
# 8
И аз днес си направих бретон!!!  Grinning Да, ама коафьорчето така ми я изпече, че е права като слама и си я харесвам, но след като я измия може и да се хапя там, където не се стигам.  Twisted Evil
На въпроса - мноооого филиране и (който може) сешоар и опъване.
Ако ти е много къдрава (тип "овчи блян"), може да се "накъдриш" с химикалите за къдрене, но на много големи ролки и така ще стане по-скоро чуплива, но права....тц!
Виж целия пост
# 9
Su6to taka pro4etoh i 4e imali traino izpraviane,kakto trainoto kudrene!?Vie da znaete niakoi salon deto go praktikuvat i kolko pari e???
Това е само за чуплива, не къдрава коса, според фризьори, които съм питала. Щом за другото си знаеш ... а пробвала ли си комбинация от :
- мокра я пръскаш със спрей балсам/след обикнов. балсам/
- кристали
- лилавия крем на сънсилк и тогава сушоар и преса? При мен това действа.
Виж целия пост
# 10
- кристали
- лилавия крем на сънсилк и тогава сушоар и преса? При мен това действа.
И при мен така. Косата ми се начупи при едно некадърно подстригване. Преди това не й личеше толкова. Ходех около 2 седмици като луда в главата, после при моята си фризьорка да я поизравни малко и процедирам в момента като Биляна.
Виж целия пост
# 11
Ами аз напоследък само с мнооого силен сушоар и опъване се справям. Шампоана ми е за такава цел, ползвах и други гелове и балсами за изправяне доста време. Но предполагам вече ми свикна косъма и те ми отпаднаха. Иначе това трайното го гледах по телевизията тука преди известно време. Изкарвало 6 месеца, но беше скъпичко.
Виж целия пост
# 12
Vsi4kite tia raboti i az gi pravia!I se6uara i presata ,ama rezultata e to4no do vratata 6tom me duhne viatura pak sum si ko6nitza!!!
Ina4e tehniki vsiakakvi znam!I friziorkata mi e pokazala kak da go pravia ama ne stava!



Ами не знам тогава какво да ти кажа. Аз съм убедена, че 70% е техника. Аз също сама не мога да си я изправям. Но тази моя приятелка, за която писах, го прави. Даже косата й е по-дълга от моята. Който си го може , го може. Това е . Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Момичета,трябва тренинг и постоянство.
Мойта коса е суша за 15 - 20 мин,а е гъста, дълга и чуплива.По лесно става,когато косата е почти суха.
Много е важен и сушоара - трябва да е мощен а и представката също е от голямо значение.
Но за мен четкана е най - важна.Мойта е обла с голям диаметър ,и бодличките са и от мека материя.С кръгла четка изобщо не мога да постигна същият ефект,а и ще се туткам 100 часа
Виж целия пост
# 14
Нямам проблеми с това- добър сешоар добър фризиор и добри стилизанти една седмица ми държи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия