ВАКСИНА против ВАРИЦЕЛА и ХЕРПЕС ЗАОСТЕР

  • 2 279
  • 5
ПРОДАВА СЕ:
оригинална ваксина, за деца над 1 година против ВАРИЦЕЛА/херпес зостер внесена от Австрия, произведена от Glaxo Smith Kline - VARILRIX- две дози.
Прием:
от 2 до 13 г. един прием-0,5 мл. (ако децата са с контакт със заразноболни)
над 13 г. и възрастни - 2 приема - втората доза се дава 6/8 седмици след първата.
за повече информация:
http://emc.medicines.org.uk/emc/assets/c/html/displaydoc.asp?documentid=9787
ЦЕНА:140 euro
срок на годност: октомври. 2006 г.

Извинявам се на модиаторите ако обявата не е за този форум - бих желала да я видят възможно най-много хора.

Ваксината е внесена скоро от Австрия (по поръчка) но се оказа вече не нужна, в момента се съхранява в хладилник, както е написано в опаковката.

Мисля, че тази ваксина я няма в българската търговска мрежа.

Виж целия пост
# 1
ПРОДАВА СЕ:
оригинална ваксина против ВАРИЦЕЛА/херпес зостер внесена от Австрия, произведена от Glaxo Smith Kline - VARILRIX-две дози. Първо се бие една доза, 6 седмици се бие втората.
за повече информация:
http://emc.medicines.org.uk/emc/assets/c/html/displaydoc.asp?documentid=9787
ЦЕНА:140 euro
срок на годност: октомври. 2006 г.
извинявам се на модиаторите ако обявата не е за този форум - бих желала да я видят възможно най-много хора.
Моля, внимавайте с информацията, която предлагате.
За възрастта 1-12 години дозата е САМО ЕДНА. Пише го и в линка, който сте дали:
"Children 1-12 years
...a single dose of 0.5 ml of reconstituted vaccine should be given."
Виж целия пост
# 2
благодаря за правилното оточнение Laughing
поправих обявата
Виж целия пост
# 3
Т.е. Вие я придавате, така ли?

А как е съхранявана? Никой не искам да упреквам, обаче аз лично не бих купила подобно нещо от човек.... а от аптека....

Виж целия пост
# 4

А как е съхранявана? Никой не искам да упреквам, обаче аз лично не бих купила подобно нещо от човек.... а от аптека....

междудругото майка ми е фармецефт Laughing
Ваксината е внесена скоро от Австрия (по поръчка) но се оказа вече не нужна, в момента се съхранява в хладилник, както е написано в опаковката.

 Ваксината я няма в българската аптеки.
По-добре е някой да я ползва, от колкото да се изхвърли, за това пуснах обявата тук - ако някой има нужда Smile  не го правя с печелбарска цел Naughty
Виж целия пост
# 5
Не, не... не си ме разбрала правилно... не съм искала да кажа, че е с печалбарска цел...  Wink
Аз разбрах, че е станало нещо такова.. че е купена и няма да я ползвате и затова я продавате. Мисълта ми беше само за начина на съхранение... Но щом майка ти е фармацевт, значи всичко си е ОК  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия