д-р Бейлерян

  • 986
  • 5
мили мами има ли някой да е раждал секцио при д-р Бейлерян във Варна дайте ми съвет защото още се колебая дали да раждам при нея
Благодаря Grinning
Виж целия пост
# 1
Здравей,Иси!Аз не мога да те посъветвам относно секциото при Бейлерян,но преди 2 години ми се наложи да ме оперират по спешност във Варна и попаднах случайно на нея и съм изключително доволна.Аз съм от София,бях във Варна на море,когато спуках киста...беше доста драматично,бях с голяма кръвозагуба и болки,незнаех нито къде да отида,нито при кого и съвсем случайно попаднах във вашата Окръжна.Д-р Бейлерян беше дежурна...реагира много бързо и професионално...мога да кажа ,че тази жена ми спаси живота:)И не само това,успя да запази яйчника и както виждаш в момента съм бременна:))))За мен е изключително съвестен човек и добър лекар...освен това,тогава не ми поиска и стотинка даже!а коремните хирурзи се опитаха да ме изрекетират! #2gunfireПросто исках да споделя с теб личният си опит и впечатления...вярно,не ми е правила секцио,но е добър хирург:)Решението е твое,успех! Hug
Виж целия пост
# 2
тя е страшен професионалист бъди напълно спокойна препоръчвам ти я с 2 ръце
аз като раждах момичето в моята стая беше при нея и е страшно доволна постоянно идваше да я види и се обаждаше по телефона , собственоръчно и махна превръзката , стахотен шев и направи просто тя изпъкна сред другите лекари
Виж целия пост
# 3
Здравей, Иси,  smile3525мисля че си се насочила към правилния доктор. Досега не съм чувала лоши отзиви за нея, аз също я посещавам от скоро в Майчин дом, тъй като съм бъдеща августовска мама.  preggoМила, разбрана и обясняваща всичко е. Дано всичко е наред при теб. Съжалявам само, че от съвсем скоро я познавам и не мога да съм сигурна, че отношението ще е такова и занапред.  newsm12
Виж целия пост
# 4
zdravei . Az rajdah pri dr.BEILERQN i sam mnogo dovolna postoqno idva6e da me vidi kak sam . Ako rodi6 pri neq nqma da zgre6i6. newsm10
Виж целия пост
# 5
А някой раждал ли е при Др. Бейлерян нормално с епидурална упойка? Правят ли в МД тест за поносимост към упойки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия