Направих алергична реакция.Мога ли да пия нещо?

  • 4 435
  • 17
От една вода за уста с прополис цялата лигавица на устата ми се поду,та чак и лицето ми подпухна.Не съм знаела досега,че не понасям прополис.Имам ужасен сърбеж в устата.
Мога ли да пия нещо противоалергично ,докато кърмя или не е желателно?Имам разни хомеопатични в къщи,но досега никакъв ефект ,не че мога да очаквам ефект,като си ги назначавам сама,но...
Виж целия пост
# 1
Можеш да пробваш с калциев глюконат по 1/2 ампула два пъти на ден и вит.С (ама забравих колко)
Виж целия пост
# 2
Можеш да пробваш с калциев глюконат по 1/2 ампула два пъти на ден и вит.С (ама забравих колко)
Май имам останал от бебата.Сега ще проверя.Сигурно ли е,че е безвредно?Звънях на личната,но си е изключила телефона.
Виж целия пост
# 3
Много гадно! Майка ми е алергична към прополис (доколкото знам процентът алергични към прополиса хора е под 1  Rolling Eyes). При първата й алергична реакция е пила алергозан, но май не е помогнал и й сложили инжекция, но не си спомня каква. Аз си спомням, че така й беше подпухнало лицето, че устните й се бяха обърнали!
Ти тази вечер ли направи реакцията?
Май ще е добре да се обадиш до Бърза помощ да ги питаш какво да правиш!
Виж целия пост
# 4
Можеш да пробваш с калциев глюконат по 1/2 ампула два пъти на ден и вит.С (ама забравих колко)
Май имам останал от бебата.Сега ще проверя.Сигурно ли е,че е безвредно?Звънях на личната,но си е изключила телефона.

Аз направих ал.реакция от белина юли месец, бебка беше на два месеца. Цялата ми лява ръка беше в обрив. Безвредно е споко...
Виж целия пост
# 5
Много гадно! Майка ми е алергична към прополис (доколкото знам процентът алергични към прополиса хора е под 1  Rolling Eyes). При първата й алергична реакция е пила алергозан, но май не е помогнал и й сложили инжекция, но не си спомня каква. Аз си спомням, че така й беше подпухнало лицето, че устните й се бяха обърнали!
Ти тази вечер ли направи реакцията?
Май ще е добре да се обадиш до Бърза помощ да ги питаш какво да правиш!
Ами аз от сутринта съм така.Обаче си трая с мисълта,че ще се оправя от само себе си.И на мен устните са ми двойни.Абе ужас,сутринта не можех да говоря,щях да се самоизям с тая подута лигавица.
Намерих глюконата,имате ли идея,дали да го вземам?Може ли с нещо да навреди на беба?
Виж целия пост
# 6
Можеш да пробваш с калциев глюконат по 1/2 ампула два пъти на ден и вит.С (ама забравих колко)
Май имам останал от бебата.Сега ще проверя.Сигурно ли е,че е безвредно?Звънях на личната,но си е изключила телефона.

Аз направих ал.реакция от белина юли месец, бебка беше на два месеца. Цялата ми лява ръка беше в обрив. Безвредно е споко...
Ще го взема,май нямам избор.След като се дава и на бебета през устата,би трябвало и аз да мога да го пия.
Мерси,Гуш! Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз не съм имала такъв проблем, но щом Гуш го е пила също за алергична реакция, значи става! Нали и на бебета се дава. Немажах да намеря инфо за приемане от кърмачка в нета  Cry
Виж целия пост
# 8
Ще го взема,май нямам избор.След като се дава и на бебета през устата,би трябвало и аз да мога да го пия.
Мерси,Гуш! Laughing

Айде дано се оправиш...и все пак говори с лекарката ти като си включи телефона  #2gunfire
Виж целия пост
# 9
И за да си още по-спокойна

http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp

В "Search by product" пускаш "Calcium Gluconate"
Виж целия пост
# 10
Ще говоря,но няма да е тази вечер явно.От юни,откакто съъм се преместила при тази лекарка,сега за пръв път ми трябва спешно и не мога да я намеря.Не съм ли карък?
Виж целия пост
# 11
И за да си още по-спокойна

http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp

В "Search by product" пускаш "Calcium Gluconate"
Много ти благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Ще говоря,но няма да е тази вечер явно.От юни,откакто съъм се преместила при тази лекарка,сега за пръв път ми трябва спешно и не мога да я намеря.Не съм ли карък?
Всички сме каръци! Гадните неща става все в петък вечер срещу събота и неделя!
Виж целия пост
# 13
Тази сутрин няма горям напредък-още съм подута. ShockedДали има нещо друго,освен калциевия глюконат или просто още не е подействал?
Виж целия пост
# 14
преди време и аз направих алергия.пих галциев глюконат и алергозан на таблетки,също се мажех с алергозан.защо ми се струва,че си за лекар щом имаш подкожен отток,при мен бяха само обриви по краката,макар и доста обилни.намери начин да те види лекар!успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия