Гледат ли бебетата ви TV?

  • 2 459
  • 47
Искам да ви питам дали децата ви гледат телевизия. Моята бебка, е още много малка а пък очичките и са само в телевизора. Чувала съм, че не е хубаво но какво да направя, толкова и е интересно, особено когато има реклами. Вашите деца така ли са? И наистина ли не трябва и до кога? newsm78
Виж целия пост
# 1
Марти от бебе гледа ТВ.Знам,че не е много хубаво,но само по този начин мога да я оставя в креватчето,докато и приготвя закуската.Вечер заспива с ТВ,а и рекламите са ми спасението,за да покротува малко и да я нахраня.Затова пък през останалото време се старая да не го пускам.
Виж целия пост
# 2
Незнам дали трябва или не, но гледааааа и то с захлас. ТV като е включено и очите са му все там. Предполагам, че и това се израства като всичко друго. А че е вредно съм абсолютно сигурна. Confused
Виж целия пост
# 3
Оф и ние сме същите, особено когато започнат рекламите на фокс лайф- това е най- сигурния начин да ядем. Иначе и аз гледам да пускам телевизора само когато малката спи, че иначе е залепена за него.
Виж целия пост
# 4
не можем да го откъснем от рекламите -като ги чуе и замира в захлас

ако нещо му пречи да гледа реклами го бута
Виж целия пост
# 5
О, гледаме.

И племенницата, на 40 дена и тя много зяпа.  Wink
Виж целия пост
# 6
И ние сме още много мънички, но страшно обичаме телевизора.Още щом го пусна и очичките му се извъртат към него. Гледам да не го доближавам наблизо и по отдалечко да гледа.Като му харесва на детенцето да си гледка
Виж целия пост
# 7
O, гледаме и то от както почнаха да  виждат. Дали като сме чували че не е хубаво не се е имало в предвид старите ТV newsm78
Виж целия пост
# 8
Да, нашето гледа от време на време. Мисля си, че в XXІ век, някяк е неизбежно...
Знам, че не се препоръчва за бебета, но както са споменали повечето майки така успяват да отхвърлят част от домакинската работа. Може би изхода от ситуацията е, да не ги оставяме да зяпат продължително време:)
Виж целия пост
# 9
Гледа, но от 1.2 месеца вече не ще, мисля, че се насити. Сега дори рекламите не са й интересни  Crazy
Виж целия пост
# 10
и ние гледаме ТВ. И рекламите гледаме, но най-обичаме да зяпаме клиповете по музикалните програми. Сигурна съм че е вредно, но понякога това е единствения начин да го успокоя.
Виж целия пост
# 11
Предпочитам да я оставя да гледа, отколкото да си извърта врата на 360 градуса, за да го прави Wink И аз съм на мнение, че това е техния начин на живот - телевизия, компютри... играчки с дистанционно, мобилни телефони - не можем да ги лишим от тяхното време. Такъв е светът днес. И ако след 30 години за бебетата има летящи колички с вградени екрани и т.н. нашите внуци ще бъдат отглеждани в такива Grinning
Виж целия пост
# 12
Почна да гледа последните 2 месеца Rolling Eyes Ние нямаме телевизор, с тунер сме към компа и там си гледаме телевизия. Като е при баба ми се заглежда, ама слаба работа. Дори и сега не се задържа повече от 5-10 минути, което не е чак толкова много. Понякога и аз го храня пред екрана, че иначе няма мира това дребното Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
 О,да, най- обича рекламите, като залепен е на телевизора. Не дава да му застанеш на пътя дори, ще се счупи да наднича, а ако не вижда, започва люто да се гневи.
 Много ми е съвестно, все ми повтарят колко вредно било. За да не го гледа, значи изобщо да не го пускам. Или пък, защото така ще ме дразни, направо да взема и да го изхвърля.  33uu
Виж целия пост
# 14
като беше много малко бебе й спирахме картината на телевизора /но не и говора/ и тя преставаше да го гледа така и до днес. сега по цял ден телевизора работи /вече не спираме картината/  Simple Smile, но тя си играе и даже не го поглежда. само като почнат рекламите се залепя и аз й позволявам да ги гледа докато я храня /много е злояда, а така всичко си изяжда/.  Laughing в останалото време като пуснат реклами просто пак й спирам картината и тя е свикнала - даже не протестира.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия